Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sekator vs jezat  (Przeczytany 15005 razy)

jezat

  • Gość
Sekator vs jezat
« dnia: Lutego 24, 2011, 15:42:17 »
Tekst w ramce zamieszczony przez sekatora w temacie"kłamstwa Tuska" w dniu 23.02 o godz 10:37 jest ordynarną manipulacją w/w.Ten tekst jest autorstwa sekatora złośliwie ,z braku argumentów mi przypisany.Proszę zareagować zgodnie z regulaminem.

sekator

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 24, 2011, 16:09:31 »
Cytat: "jezat"
Tekst w ramce zamieszczony przez sekatora w temacie"kłamstwa Tuska


To nie moja wina, że nie umiesz cytować fragmentów wypowiedzi. Myślałem, że to o Tusku to są twoje słowa.


,,Do szkoły panie niedouczony ,do szkoły.Pisowskie kłamstwa " jezat o sekatorze

Ty, panie praworządny i regulaminowy, powyżej twój tekst z dnia dzisiejszego. Może tak od siebie zaczniesz robić porządki ? Zacytować ci odpowiedni punkt regulaminu (bo zdaje się, że masz z tym problemy, a sam zarzucasz innym niedouczenie)?

jezat

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 26, 2011, 15:37:08 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "jezat"
Tekst w ramce zamieszczony przez sekatora w temacie"kłamstwa Tuska" w dniu 23.02 o godz 10:37 jest ordynarną manipulacją w/w.Ten tekst jest autorstwa sekatora złośliwie ,z braku argumentów mi przypisany.Proszę zareagować zgodnie z regulaminem.


Post został usunięty, tak jak kilka następnych.

Proponuję pójść dalej w trosce o dobre samopoczucie sekatora.W książce skarg i zażaleń, post sekatora z 23.02 godz 13:59, jest kontynuacją oszustwa,które usunąłeś wczoraj o 9:24, w tym temacie.W tym poście z 23.02  wszystkie teksty w ramkach są autorstwa sekatora a nie moje.Czy to jest zgodne z regulaminem o którego przestrzeganie tak zadbałeś, kastrując na wezwanie sekatora moje teksty?Czy sekator dalej będzie chroniony za swoje oszustwa?
PS.co z reakcją na wskazane w moim poście z 23.02 godz 12:53 insynuacje .Brak czasu?Ciekawe,bo na zniekształcanie moich tekstów na żądanie sekatora czasu starczyło.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 26, 2011, 15:42:33 »
Prosiłbym o konkretne linki do poszczególnych tematów
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 26, 2011, 15:59:18 »
Cytat: "Kuba"
Prosiłbym o konkretne linki do poszczególnych tematów

A ja prosiłbym o potwierdzenie usunięcia tego postu sekatora,co przed chwilą zrobiłeś,o czym wspomniałem wyżej.Ktoś niezorientowany może odnieść wrażenie ,że piszę jakieś głupoty.Chyba ,że o to ci chodzi,żeby oceniano mnie w złym świetle.
Jeśli chodzi o linki,wskazałem  precyzyjnie daty, godziny i temat  w książce skarg i zażaleń.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 26, 2011, 16:17:01 »
Cytat: "jezat"
A ja prosiłbym o potwierdzenie usunięcia tego postu sekatora,co przed chwilą zrobiłeś,o czym wspomniałem wyżej.Ktoś niezorientowany może odnieść wrażenie ,że piszę jakieś głupoty.Chyba ,że o to ci chodzi,żeby oceniano mnie w złym świetle.


Nic nie usuwałem, więc przestań insynuować - moja cierpliwość się już kończy.

Cytat: "jezat"
Jeśli chodzi o linki,wskazałem precyzyjnie daty, godziny i temat w książce skarg i zażaleń.


W takim razie zajmę się tym, jak będę miał odpowiednio dużo czasu na przekopanie forum w poszukiwaniu cyferek, które podałeś.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 26, 2011, 21:34:31 »
Cytat: "jezat"
Czy sekator dalej będzie chroniony za swoje oszustwa?


Kuba ja nadal nie reaguję, zgodnie z Twoim apelem . Ale długo jezat będzie kontynuował swoje ataki pod moim adresem ?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 26, 2011, 22:04:49 »
Cytuj (zaznaczone)
Kuba ja nadal nie reaguję, zgodnie z Twoim apelem . Ale długo jezat będzie kontynuował swoje ataki pod moim adresem ?


Po prostu nie mam już do Was siły, a w sąd bawić się nie zamierzam - dla mnie najlepszym rozwiązaniem tej całej sytuacji byłby ban dla Was obojga  :devil:. Nie wiem, czy tego chcecie - jeśli nie, radzę Wam wyjaśnić sobie wszystko na priwie/w realu  :faja:. To taka przyjacielska rada ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Beobachter

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2011, 00:29:53 »
Kuba! Wrzuć "na luz". Tych dwóch się ostro kłóci , lecz obaj są wartościowi. Kto ma rację - nie umiem (bo mi się nie chce analizować postów) powiedzieć. Jednak ani sekator, ani jezat nie przekraczają granic przyzwoitości. Przynajmniej tak ogólnie rozumianych. Ich strata byłaby szkodą dla forum. Zatem - okaż miłosierdzie.

sekator

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2011, 13:33:56 »
Dziękuję Beobachter za ten głos rozsądku. Nota bene uważam, że nasze forum i tak jest bardzo ,,poukładane", a ostra wymiana zdań dodaje mu czasem jedynie kolorytu. Najważniejsze aby były przejrzyste reguły gry do których moglibyśmy się stosować. Ponieważ czasami jest tak, że ostre wypowiedzi i ataki personalne uchodzą bez żadnych konsekwencji, a upomnienia dostaje się za drobnostki. No ale nie mam o to pretensji do adminów, bo połapanie się w tym piekiełku naprawdę może być  skomplikowane.
pozdrawiam Cię serdecznie, sekator

jezat

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 28, 2011, 16:24:29 »
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
Kuba ja nadal nie reaguję, zgodnie z Twoim apelem . Ale długo jezat będzie kontynuował swoje ataki pod moim adresem ?


Po prostu nie mam już do Was siły, a w sąd bawić się nie zamierzam - dla mnie najlepszym rozwiązaniem tej całej sytuacji byłby ban dla Was obojga  :devil:. Nie wiem, czy tego chcecie - jeśli nie, radzę Wam wyjaśnić sobie wszystko na priwie/w realu  :faja:. To taka przyjacielska rada ;).

Nie musisz bawić się w sąd.Wystarczy,że przestaniesz udawać,iż nie jesteś stronniczy i zaczniesz traktować mnie  poważnie, reagując w takim samym tempie na moje wnioski, jak reagujesz na ustawiczne(niektórzy twierdzą,że płaczliwe)skargi sekatora.I zamiast zająć się językiem sekatora w stosunku do mnie grozisz karami nam obu.To po kiego grzyba jest regulamin tego forum.Po co masz się bawić w sędziego jeżeli regulamin stosujesz tylko w odniesieniu do mnie.Zabaw się w kata i usuń z forum.Nie będziesz musiał udawać bezstronności w sędziowaniu a   sekator będzie mógł się bez żadnych przeszkód rozwijać.
PS.moja reklamacja z grudnia pozostaje aktualna.Podobno już po miesiącu w wyniku przypomnienia usuwasz nałożoną karę.Czy to prawda?Wierzyć mi się nie chce.

sekator

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 28, 2011, 17:18:17 »
Cytat: "jezat"
że płaczliwe)skargi sekatora


Jak na razie to ty kwilisz od tygodnia na forum jak mała dziewczynka.  :faja: Już nawet przestałem się odzywać żeby nie pogarszać twojego stanu, ale widzę że niewiele to pomogło. Nie zapominaj, że za twoje wyzwiska od narodowych socjalistów, też byłaś zgłoszony do ,,nagrody admina" ale łaskawie ci to darowano, więc przestań zanudzać wszystkich swoją rzekomą krzywdą i zakończ swą żałosną tyradę.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 28, 2011, 17:31:56 »
Cytat: "jezat"
Nie musisz bawić się w sąd.Wystarczy,że przestaniesz udawać,iż nie jesteś stronniczy i zaczniesz traktować mnie poważnie


Traktuję wszystkich jednakowo, gdyby tak nie było to byśmy teraz ze sobą nie dyskutowali :P.

Cytat: "jezat"
reagując w takim samym tempie na moje wnioski, jak reagujesz na ustawiczne(niektórzy twierdzą,że płaczliwe)skargi sekatora.


Zawsze staram się reagować od razu. Zdarza się jednak, że uważam zgłoszenia bezzasadne i wtedy nie reaguję. Nie jestem na niczyje zawołanie.

Cytat: "jezat"
To po kiego grzyba jest regulamin tego forum.Po co masz się bawić w sędziego jeżeli regulamin stosujesz tylko w odniesieniu do mnie.

Chłopie, akurat do Ciebie mam anielską cierpliwość, więc mi nie wmawiaj jaki Ty jesteś nagle poszkodowany. Posty Twój i sekatora pociąłem myślę w mniej więcej w równym stopniu.

Cytat: "jezat"
Zabaw się w kata i usuń z forum


Nie mam zamiaru bo nie jestem z tych, co niewygodnym userom zakładam betonowe buciki i do Odry ;].

Cytat: "jezat"
PS.moja reklamacja z grudnia pozostaje aktualna.Podobno już po miesiącu w wyniku przypomnienia usuwasz nałożoną karę.Czy to prawda?Wierzyć mi się nie chce.


Prawda, ale tylko w sytuacji, gdy nastąpiła poprawa.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 28, 2011, 18:08:45 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
Kuba ja nadal nie reaguję, zgodnie z Twoim apelem . Ale długo jezat będzie kontynuował swoje ataki pod moim adresem ?


Po prostu nie mam już do Was siły, a w sąd bawić się nie zamierzam - dla mnie najlepszym rozwiązaniem tej całej sytuacji byłby ban dla Was obojga  :devil:. Nie wiem, czy tego chcecie - jeśli nie, radzę Wam wyjaśnić sobie wszystko na priwie/w realu  :faja:. To taka przyjacielska rada ;).

Nie musisz bawić się w sąd.Wystarczy,że przestaniesz udawać,iż nie jesteś stronniczy i zaczniesz traktować mnie  poważnie, reagując w takim samym tempie na moje wnioski, jak reagujesz na ustawiczne(niektórzy twierdzą,że płaczliwe)skargi sekatora.I zamiast zająć się językiem sekatora w stosunku do mnie grozisz karami nam obu.To po kiego grzyba jest regulamin tego forum.Po co masz się bawić w sędziego jeżeli regulamin stosujesz tylko w odniesieniu do mnie.Zabaw się w kata i usuń z forum.Nie będziesz musiał udawać bezstronności w sędziowaniu a   sekator będzie mógł się bez żadnych przeszkód rozwijać.
PS.moja reklamacja z grudnia pozostaje aktualna.Podobno już po miesiącu w wyniku przypomnienia usuwasz nałożoną karę.Czy to prawda?Wierzyć mi się nie chce.


Co prawda to mnie mnie wywołano do tablicy, ale takimi postami nie polepszysz swojej sytuacji, tak samo jak obrażając sędziego w trakcie rozprawy. To też odnosi się przy okazji do Twojego ostrzeżenia - owszem wygasają po miesiącu, ale... musisz samemu wystąpić do nas o jego zniesienie.
Kuba w tym wypadku stronniczy nie jest - pilnuje go... A tak na poważnie, to być może różnicie się poglądami bardzo, ale gwarantuje Ci, że stronniczy w tym wypadku nie jest.
O sekatorze nie mówię, a chciałem... według mnie szkoda zachodu - Tobie też to radzę... zdystansuj się, a będziemy zdrowsi - pan będzie, pani będzie, wszyscy będziemy.

jezat

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 01, 2011, 16:08:06 »
Cytat: "Denver"

Co prawda to mnie mnie wywołano do tablicy, ale takimi postami nie polepszysz swojej sytuacji, tak samo jak obrażając sędziego w trakcie rozprawy. To też odnosi się przy okazji do Twojego ostrzeżenia - owszem wygasają po miesiącu, ale... musisz samemu wystąpić do nas o jego zniesienie.
Kuba w tym wypadku stronniczy nie jest - pilnuje go... A tak na poważnie, to być może różnicie się poglądami bardzo, ale gwarantuje Ci, że stronniczy w tym wypadku nie jest.
O sekatorze nie mówię, a chciałem... według mnie szkoda zachodu - Tobie też to radzę... zdystansuj się, a będziemy zdrowsi - pan będzie, pani będzie, wszyscy będziemy.
Jeśli Kuba nie jest stronniczy to odpowiedz sam sobie na pytanie:dlaczego nikt z administracji nie reaguje na zgłoszone przeze mnie zastrzeżenia, w książce skarg i zażaleń -temat "Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych ....dotyczące "literackiego"języka sekatora,z dn.23.02.2011 godz.12:53.Do dzisiaj brak reakcji.Czy mam rozumieć,że taki język jest dopuszczalny na forum?Jeśli tak, to rozumiem ,że ja również mogę nazywać sekatora hunwejbinem,mówić mu spieprzaj dziadu itd.Jeśli nie, wyprowadz mnie z błędu.Pod w/w postem  z 23.02 2011 godz 13:49 znajduje się kolejne oszustwo sekatora  przypisujące mi swoje wypowiedzi.Oświadczam po raz kolejny, sekator dopuszcza się manipulacji.Teksty w ramkach nie są mojego autorstwa,zostały mi świadomie przypisane.Tego też kuba nie "zauważył"