Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Okołomieskie lasy  (Przeczytany 7939 razy)

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« dnia: Lutego 17, 2011, 21:17:08 »
Wiosna podąża wielkimi krokami, co coraz donioślej słychać na obrzeżach sąsiadujących z osiedlem lasów. Nie mam nic przeciwko dobrej zabawie na łonie natury, ale może znajdziecie sposób żeby ten kawałek przymiejskiej zieleni nie zmieniał się, jak co roku, w melinę i śmietnisko.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 17, 2011, 21:22:29 »
Ale o co Ci chodzi ?
Masz jakis konkretny apel do wszystkich forumowiczów,czy może chodzi Ci o konkretne osoby.
Jeśli  to drugie to podaje nr do SM


Komendant:
Dyżury
poniedziałek-piątek:
soboty:
tel:
   

Ryszard Szremski

7.00 - 22.00
8.00 - 15.00
 91 317-62-72
Na razie nie ma podpisu......

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 17, 2011, 21:33:31 »
Telefon znam na pamięć. Skutek chyba do przewidzenia, skoro zdecydowałem się na rozpoczęcie tego tematu. Liczę, że poruszenie tej sprawy na forum zmobilizuje kogoś do działania po 23-ciej, kiedy zaczyna "prawdziwe życie lasu". Ewentualne poparcie forumowiczów- bezcenne.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 17, 2011, 21:53:54 »
Bo wiadomo że wszycy ci którzy tak hałasują wchodzą tu na forum. Teraz przeczytają ten temat i sobie uświadomią "ej, może my mu przeszkadzamy, od dzisiaj będziemy cicho...i nie będziemy więcej pić" :D

Jeśli strasz miejska nie chce przyjechać to dzwoń na policję, jeśli ona nie reaguje postrasz ich wojewódzką. Od razu ruszą dupska. My tu na forum raczej niewiele zdziałamy, bo przecież nie będziemy organizować patroli :)

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 17, 2011, 22:19:59 »
Może jednak przeczytają to ci którzy powinni organizować te patrole. Chodzi o to żeby zacząć prewencję teraz, kiedy zjawisko dopiero nabiera rozmachu. Od hałasu można się odciąć zamykając okno, pozostałości po nocnych Polaków rozmowach są jednak poważniejsze. Tu nie chodzi o pojedyńczą interwencję.
 Chyba nie doceniasz siły internetu, dobre parcie na lokalnym forum może uczynić cuda.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 17, 2011, 22:46:47 »
Zaufaj mi ze znam potege internetu. Ale żeby ta potęga była realna to na forum musi być ktoś z tych służb kogo to interesuje. O ile wiem, na tym forum nie ma wysoko postawionej osoby związanej ze SM lub Policją (chyba że się ukrywa :D )

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 17, 2011, 22:52:36 »
Niech się w takim razie nie dekonspiruje tylko działa :jupi:
Jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 18, 2011, 02:20:53 »
Cytat: "secha"
O ile wiem, na tym forum nie ma wysoko postawionej osoby

A moim zdaniem forum odwiedzają wysoko postawieni ludzie w urzędach.

A co do samego zjawiska śmiecenia to jako zagorzały rowerzysta, znający zakamarki naszego lasu powiem, że te zjawisko ma miejsce tylko w bliskim sąsiedztwie zabudowań. W środku lasu wszystko jest w najlepszym porządku.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 18, 2011, 14:52:37 »
smieci to jeszcze nic kiedyś będąc w lecie za działkami za SP8 jakies bydle (przepraszam za wyrażenie) zostawiło płonące ognisko i sobie poszło  :crazy: do tego jakies 10 m od lasy i 10-15m od sterty ściętego drewna

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 18, 2011, 17:03:44 »
Według mnie forum to bardzo dobre miejsce do nagłaśniania takich spraw. Ja tak ostatnio myślałam, że zacznę robić zdjęcia i wstawiać na forum, może jak zobaczą ten syf nasze służby odpowiedzialne za sprzątanie, to może się zawstydzą. Już nie mówię nic o ludziach co ten syf zostawiają, bo ich to chyba nic nie zawstydza :shaking: . Służby porządkowe owszem sprzątają, ale w pobliżu głównych ulic, czy parków, ale gorzej jest z terenami tzw.niczyimi. Na terenie między działkami a Netto niedługo powstanie wysypisko śmieci, co roku jet to samo. Wiedzie tamtędy "szlak" na złomowisko, więc wszystko co nie nie nadaje się na sprzedaż idzie w krzaki:(. Nieciekawie jest też na wejściu do lasu za klubem Nauczyciela za zjazdem na Wróbla. Przykre :< .

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 18, 2011, 19:38:27 »
Cytat: "Welma"
Według mnie forum to bardzo dobre miejsce do nagłaśniania takich spraw. Ja tak ostatnio myślałam, że zacznę robić zdjęcia i wstawiać na forum, może jak zobaczą ten syf nasze służby odpowiedzialne za sprzątanie, to może się zawstydzą.

 Problem w tym że co roku dzieciaki sprzątają ten cały syf w ramach akcji sprzątania świata czy jakoś tak. Tylko co z tego, jeżeli po paru dniach nie widać efektów.
 W okolicy Siedlic, parę metrów od zabudowań widziałem szczątki lodówek, pralek itp. Raczej nikt tych śmieci nie przytargał nie wiadomo skąd, jak się uprzeć dało by się ustalić właściciela. Wiem, że takie dochodzenie byłoby kosztowne, ale odpowiedni wymiar grzywny podziałał by też odstraszająco na ewentualnych naśladowców.

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 24, 2011, 19:43:29 »
Cytat: "Piotrek"
secha napisał/a:   
O ile wiem, na tym forum nie ma wysoko postawionej osoby   

A moim zdaniem forum odwiedzają wysoko postawieni ludzie w urzędach.


Wygląda na to, że miałeś rację. Zarząd lasów ostro się wziął za sprzątanie. Ciekawe czy starczy im determinacji żeby nie zmarnować efektów swojej pracy.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 26, 2011, 14:41:58 »
Cytat: "Q100sz"
Wygląda na to, że miałeś rację. Zarząd lasów ostro się wziął za sprzątanie. Ciekawe czy starczy im determinacji żeby nie zmarnować efektów swojej pracy.

Napisałem maila też do nadleśnictwa

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Okołomieskie lasy
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 27, 2011, 22:08:02 »
Na to nie wpadłem. Wyrazy uznania!