Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)  (Przeczytany 19628 razy)

sekator

  • Gość
Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 12, 2011, 21:16:21 »
Cytat: "Denver"
ktoś zgłosił do moderacji post sektora w którym nazywał gen. Jaruzelskiego zbrodniarzem


ORMO czuwa.


Cytat: "Denver"
jadam noworodki na śniadania, a zostaniesz


Niestety, zjadanie noworodków na śniadanie zostało zarezerwowane wcześniej dla Kaczyńskiego, więc nie będę się powtarzał, aby nie spotkać się z zarzutem braku oryginalności.
Do reszty wypowiedzi nie będę się odnosił, a nie mam tak jak Ty możliwości dawania upomnień za wypowiedzi na temat forumowiczów.
pozdrawiam sekator

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 12, 2011, 21:36:05 »
Cytat: "Denver"
jadam noworodki na śniadania, a zostaniesz


Niestety, zjadanie noworodków na śniadanie zostało zarezerwowane wcześniej dla Kaczyńskiego, więc nie będę się powtarzał, aby nie spotkać się z zarzutem braku oryginalności.
Do reszty wypowiedzi nie będę się odnosił, a nie mam tak jak Ty możliwości dawania upomnień za wypowiedzi na temat forumowiczów.
pozdrawiam sekator[/quote]

Oj - typowa taktyka - zaatakować zza winkla dziadkiem z Wermachtu, a gdy strona atakowana zaczyna się bronić urwać dyskusję. W tej sytuacji pewne dane przestają mnie dziwić :p

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 13, 2011, 10:17:20 »
ok, ok, koniec, resztę na PW wyjaśnijcie sobie ;]

Temat wyjaśniony?
Można go już chyba zamknąć, każdy napisał co miał,
instrukcje co dalej zostały podane przez administratorów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 13, 2011, 10:25:16 »
Cytuj (zaznaczone)
ktoś zgłosił do moderacji post sektora w którym nazywał gen. Jaruzelskiego zbrodniarzem - zainterweniowałem, bo w mojej oceni nazywanie kogokolwiek zbrodniarzem bez prawomocnego sądu jest niestosowne


Hitler też nie zdążył załapać się na prawomocny wyrok. Stalin chyba też. Kim Zong Il, Pinochet, Che Guevara również. To tak przy okazji.

Anyway wb.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Oferta dnia

  • Gość
Re: Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 13, 2011, 10:50:36 »
Cytat: "Andrzej72"
Witam szanownych forumowiczów. Oto moje cool story bro.

Najpierw się przedstawię - KrP z tej strony. Tak, ten co dostał bana za bluzgi i inne pierdoły. Oczywiście niesłusznie bowiem nagrodzony zostałem banem nie za bluzgi, ale za ich cenzurowanie w postaci "k%$^%$a" itp. czego regulamin notabene wówczas nie zabraniał [dopisek "(dot. to również ich wykropkowanych wersji)" pojawił się już po zablokowaniu użytkownika KrP]. Ale już mniejsza z tym, dawno to było więc zapominamy.

Postanowiłem dać sobie spokój z forum, ale nałóg nie odpuszczał ( ;) ) i od czasu do czasu skrobnąłem coś z konta brata - Wujek Sknerus czego nigdy nie ukrywałem. Swego czasu niejaka lariksi pisała w formie żeńskiej, później w formie męskiej co było hm, dosyć nietypowe i powodowało, że zastanawiałem się nad stanem psychicznym danej osoby. Co się jednak okazało - z jednego konta korzystała żona i mąż. Ok, spoko, skoro moderacja i regulamin na to pozwalały to chyba i ja mogę?


Jedno jest pewne DOROŚNIJ w końcu!!!!Tak z mojego punktu widzenia zostałeś po prostu oficjalnie WYDYMANY... :ass:  Obudz sie zanim bedzie za pózno.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 13, 2011, 11:22:16 »
Cicho Pieczka, nie rozmawiam z Tobą. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Oto jak konsekwentnie działa moderacja :)
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 13, 2011, 11:42:23 »
Ten "przyjacielski" ton skierowany w stronę KrP również wydał  mi się jakiś znajomy. :)