Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ostrzeżenie  (Przeczytany 20810 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #30 dnia: Września 20, 2010, 14:43:04 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ale jaka to konkurencja ? Rozumiem gdybyście prześcigali się w przypadku zdobywania informacji... Ale tak nie jest. Na całym świecie szanujące się media (nawet lokalne) cytują siebie nawzajem... Tylko w Policach robi się z tego chorą rywalizację. I to całkiem bezzasadną. Bo wy nie macie newsów na bieżąco tylko czasem po tygodniu nawet (to i tak wcześnie jak na ostatnie newsy) a oni nie mają forum. Więc po co ta rywalizacja ? Choć ja śledząc oba portale widzę to tylko u Was. Pozdrawiam Kubo


Ja tu tylko sprzątam, więc nie do mnie te uwagi ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 17, 2011, 10:22:20 »
a ja mam takie pytanie, czy ostrzeżenia np. tak jak punkty karne za mandaty mogą być zerowane po roku od nadania? :P

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Ostrzeżenie
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 17, 2011, 12:21:21 »
Cytat: "Katarzyna.J"
a ja mam takie pytanie, czy ostrzeżenia np. tak jak punkty karne za mandaty mogą być zerowane po roku od nadania? :P


Zaskoczę Cię. U nas jest nawet lepiej - nie trzeba czekać całego roku - ostrzeżenia co prawda są przyznawane bezterminowo, ale już po miesiącu można ubiegać się o jego ściągnięcie. Trzeba napisać wtedy do któregoś z Adminów i w przypadku takim, jak Twój ostrzeżenie z pewnością zostanie ściągnięte. A więc do dzieła [: