• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie w Policach kupić drewno i węgiel na opał ?  (Przeczytany 5305 razy)

Offline JedynyTomek

• Rozpisuje się
Gdzie w Policach kupić drewno i węgiel na opał ?
« dnia: Luty 07, 2011, 10:05:33 »
Od niedawna mam mały domeczek. Nigdy nie miałem styczności z takimi rzeczami jak piec i opał :-) Ktoś z Was napewno ma też piec i w związku z tym moje pytanie- gdzie zaopatrzacie się w opał (węgiel, drewno) ? Jakie są koszta? Czy jest możliwość dostawy do domu czy trzeba samemu? Czy można kupić gotowe pocięte drewno do rozpałki? Jestem z pokolenia PlayStation więc takie rzeczy to dla mnie nowość;)

Offline draculka

• Moderator
  • Gaduła
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2011, 11:37:53 »
Telefon w sprawie węgla, koksu itp. - p. Krzysiek 793 399 892
Telefon w sprawie drewna do kominka lub/i opałowego p. Tomek 607 673 443

Drewno zawsze możesz nabyć bezpośrednio z lasu. Wykupujesz u leśniczego asygnatę, załatwiasz transport i masz odpowiednią porcję metrów przestrzennych w metrówkach.
Takie coś jest do pocięcia i porąbania na szczapy przeznaczone do palenia.
Namiary na leśniczych masz => tutaj
Nie skupiaj się na kontakcie z najbliższym leśniczym, gdyż może się zdarzyć tak, że on w swoich zasobach nie ma drewna, które Cię interesuje. Dla przykładu - przesympatyczny Leśniczy Grodkowski z Trzebieży Pienice nie ma prawie nigdy buka. Natomiast buk ma niemal zawsze leśniczy z Siedlic.  
Powodzenia.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Amstafizna

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2011, 14:36:10 »
Pania Renata   węgiel itp. dostawa do domu tel.506132337

Offline delma

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2011, 17:04:27 »
W Niekłończycy możesz załatwić transport z dowozem drewna

Offline JedynyTomek

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2011, 13:56:44 »
Dzięki Wam za info bo czasami w tym internetowym gąszczu ciężko jest znaleźć pożądaną informację

Offline szopik

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2014, 22:17:56 »
Prosiłbym o namiar odnośnie transportu drewna na terenie polic....a dokładie...chcę kupić parę metrów...i z lasu przywieźć do domu.

Offline Król podziemia

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2014, 00:00:21 »
Zadzwoń do MOPS-u ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

-Sokrates-

Offline rbk

• Moderator
  • Stara Gwardia
  • wiecznie głodny króliczek
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2014, 14:49:54 »
Cytat: "Król podziemia"
Zadzwoń do MOPS-u ;-)

Wiem, wiem, nie powinienem, ale muszę...  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Offline maluszkowa

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2014, 18:43:50 »
To ci dopiero zbieżność :P

Offline Jasiu86

• Rozpisuje się
    • Status GG
Odp: Gdzie w Policach kupić drewno i węgiel na opał ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2016, 21:19:39 »
Witam.
Przez ostatnie 3 miesiące zamawiałem węgiel ze składu węgla znajdującego się w Policach przy ulicy Energetyków. Osobiście odradzam kupna opału od tego dostawcy ponieważ czuje się oszukany. Ostatnio zamówiłem od nich 0,5 t. węgla "orzech" workowany a panowie przywieźli węgiel luzem (kiepski przekaz informacji) i nalegali aby wziąć od nich luz. Panowie z wielkim niezadowoleniem pojechali po workowany węgiel. Po rozładowaniu węgla pan żądał ode mnie 15zl za transport!!! Za każdym razem brałem 0,5t i nigdy nikt nie pytał o dopłatę za transport (poza tym na ich stronie jest info. że na terenie Polic od 0,5t  do 5km transport gratis) czyli pan chciał mnie najzwyczajniej naciągnąć. Postanowiłem zważyć wszystkie worki a otrzymałem ich 16 każdy po 29/30kg. Po dwóch seriach ważeń otrzymałem 470kg. Panowie przywłaszczyli sobie jeden worek, o który musiałem powalczyć następnego dnia.
Poprzednia dostawa węgla pływała w wodzie. Po przerzuceniu 0,5t do piwnicy, pod składowanym węglem zrobiła się wielka kałuża, pan nie żałował szlałfu na hałdzie...
I na koniec chciałbym pokazać wszystkim jaki wspaniały węgiel kupuje... nie dość, że panowie nie doważają oraz przywożą mokry węgiel to w dodatku część tego węgla to poprostu SYF!!! KAMIENIE, BRYŁKI, JAKAŚ GLINA! POPROSTU KPINA!!!

Osobiście odradzam kupna węgla z tego składu.