Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: opalanie natryskowe  (Przeczytany 12553 razy)

Amstafizna

  • Gość
opalanie natryskowe
« dnia: Stycznia 25, 2011, 08:29:02 »
Wie moze ktoś czy w policach jest solarium ktore oferuje opalanie natryskowe. Wogole jakie efekty są po takim opalaniu?  Bardziej opłaca sie isc na normalne lozko czy na natrysk? Jak uważacie?

Meren_Re

  • Gość
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2011, 09:01:41 »
Opalanie natryskowe to nic innego jak samoopalacz nakładany pod ciśnieniem, także jeśli nie lubisz tego rodzaju specyfików to taka forma też Ci się nie spodoba. Takie opalanie dostępne jest w dwóch formach: w kabinie natryskowej oraz ręczne - nakładane za pomocą specjalnego pistoletu. Pierwszej formy nie polecam - byłam w Lorenie w Sz-nie i było to chyba najgorzej wydane 100 zł w moim życiu ;) Preparat żółty, nierówno się rozprowadził, wyszły straszne plamy, więc przy odrobinie wprawy w nakładaniu samoopalacza i dobrym kosmetyku efekt jest o niebo lepszy. I tańszy oczywiście. Z drugiej formy nie korzystałam, ale jakość bardzo mocno zależy od umiejętności i wprawy kosmetyczki, która wykonuje zabieg. Takie opalanie na pewno daje szybsze efekty niż solarium, ale w niektórych przypadkach nie jest warte swojej ceny.

Amstafizna

  • Gość
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 25, 2011, 10:41:22 »
Cytat: "Meren_Re"
Pierwszej formy nie polecam - byłam w Lorenie w Sz-nie i było to chyba najgorzej wydane 100 zł w moim życiu
 Dziekuje za info. nie wiedziałam ze takie ceny są.  A  po wizycie w kabinie natryskowej  po jakim czasie  widac efekt? i ile miejwiecej opalenizna sie utrzymuje?   Po Twojej wypowiedzi chyba jednak pozostane przy zwyklym lozku:) zreszta i tak chodze "raz na rok".

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2011, 11:31:57 »
ale ten kolor jest lepszy, znaczy zbliżony do normalnej opalenizny czy wyglądasz jak marchewka?

Martek

  • Gość
Poalanie natryskowe
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 25, 2011, 11:39:50 »
Nie polecam tego zabiegu ponieważ kolor jest niezbyt naturalny, gdy schodzi ze skóry jest się zółtym jak po żółtaczce, robiłam w profesjonalnym studiu ale odradzam po efekcie żałowałm że się skusiłam:( proponuję 3 krótkie wizyty w soloarium, chociaż to niezbyt zdrowe, efekt jest dużo lepszy i trwalszy. Nie polecam również zakładania jasnych tkanin na ciało bo można mieć niemiłą niespodziankę np. "efekt ubrudzenia pudrem". Jeżeli nie musisz to lepiej nie stosuj tej metody.

Amstafizna

  • Gość
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 25, 2011, 11:50:44 »
Cytat: "Martek"
proponuję 3 krótkie wizyty w soloarium,
 ja po 1 wizycie 12min i jestem  brązowa.                                                                                                            
Cytuj (zaznaczone)
Nie polecam tego zabiegu ponieważ kolor jest niezbyt naturalny
oglądaliscie  "Przyjaciół" jak Ross poszedł na opalanie natryskowe:D tak bym nie chciała wyglądać.  :rotfl:
Cytat: "Martek"
obiłam w profesjonalnym studiu ale odradzam po efekcie żałowałm że się skusiłam
Ogólnie sądziłam ze to dobra metoda szybka i bez  efektów ubocznych ale kolejny raz przekonuje sie ze nie ma nic szybko, dobrze i w miare tanio  :)

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 25, 2011, 14:40:55 »
solarium wcale nie jest takie niezdrowe, jeżeli się z nim nie przesadza, miałam kiedyś problemy skórne na plecach (za młodu)  i już sił nie miałam od chodzenia po lekarzach, miałam i zdrowotne lampy u dermatologa, śmierdzące maści z siarką i jedyne co mi pomogło to tak naprawdę pierwsza wizyta na solarium, zasuszyło mi moje problemy więc z tą szkodliwością ja osobiście się tak do końca nie zgodzę.

Meren_Re

  • Gość
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 25, 2011, 22:13:55 »
Cytat: "Amstafizna"
A po wizycie w kabinie natryskowej po jakim czasie widac efekt? i ile miejwiecej opalenizna sie utrzymuje?


Efekt był już po 3-4 godzinach i utrzymywał się kilka dni.  I chwała Bogu, bo mam dość jasną karnację, dlatego opalenizna nijak nie wyglądała naturalnie. I do tego te plamy - mimo zabezpieczenia problemowych miejsc wazeliną (dostępną na miejscu - zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia) miałam okropne żółte plamy na dłoniach, łokciach, kolanach i kostkach, także w tych miejscach przydało się porządne szorowanie i sok z cytryny. Jakoś przeżyłam, ale więcej na pewno nie skorzystam ;)

Amstafizna

  • Gość
opalanie natryskowe
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 26, 2011, 07:56:29 »
Cytuj (zaznaczone)
miałam okropne żółte plamy na dłoniach, łokciach, kolanach i kostkach, także w tych miejscach przydało się porządne szorowanie i sok z cytryny. Jakoś przeżyłam, ale więcej na pewno nie skorzystam ;)
Czyli rozumiem ze to identyczny elekf  jak samoopalacz nieumiejetnie posmarowany.  No to narazie odpuiszcze sobie takie "cuda" i pozostane przy tradycyjnej metodzie. ciesze sie ze najpierw zapyutałam a nie wydałabym kase i bym wygladała jak jedna wielka plama. Pozdrawiam.