Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Policki Szpital  (Przeczytany 7439 razy)

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Policki Szpital
« dnia: Stycznia 20, 2011, 08:29:53 »
Czy ktoś był może pacjentem poradni tarczycowej w Policach ? I czy jest ktoś z forumowiczów po zabiegu wycięcia taczycy w Polickim szpitalu? Bardzo Proszę o opinię.

pac

  • Gość
[Police] Policki Szpital
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2011, 22:50:17 »
podobno w policach są bardzo dobrzy specjaliści od tarczycy, takie opinie słyszałem gdy mój ojciec miał zabieg, wszystko odbyło sie tak jak należy, to było około pół roku temu

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Policki Szpital
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 21, 2011, 02:07:47 »
Chodzę do endokrynologa w polickim szpitalu już od kilku lat. Nie narzekam. Nigdy długo nie czekam i zawsze przyjmuje mnie moja lekarka. Problem jest tylko pod koniec roku. Nie można zarejestrować się od razu, lecz trzeba przyjść po Nowym Roku.

Offline aneczka718

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
[Police] Policki Szpital
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 21, 2011, 10:17:49 »
Parę lat temu leczyłam się w polickiej poradni, ale pani doktor ograniczała się tylko do dawania skierowań na TSH. Zrezygnowałam więc i latami do poradni tarczycowej jeździłam do Szczecina na Piłsudskiego, ale od chwili kiedy przenieśli się na Arkońską - dałam sobie spokój. Początkiem stycznia rejestrowałam się ponownie w Policach na 5 maja. Terminy odległe, ale rzeczywiście słyszałam o zmianie lekarzy na lepsze. Poczekam i zobaczę.
Pozdrawiam.