Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Finansowanie procesu Diakuna  (Przeczytany 14067 razy)

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Finansowanie procesu Diakuna
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 13, 2011, 13:13:26 »
grzegorz.ufniarz
 Z racji Pańskiej przynależności i wypowiedzi w innych wątkach ,które były nieprawdziwe .nie mam podstawy Panu wierzyć.Lepiej niech Pan Diakun na pierwszej sesji publicznie w TV kablowa wyjaśni tą kwestie. I rozwieje raz na zawsze spekulacje dotyczące tej wydumanej ( tak myślę ) sprawy. Oświadczenie w TV KABLÓWKA Police będzie wystarczającym dowodem ucięcia tych spekulacji.
W wypadku fałszywego oświadczenia lub niewydania go ,będzie podstawa o domniemanie celowego wprowadzania wyborców w błąd.
Pozdrawiam i czekamy na oddźwięk.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

jezat

  • Gość
[Police] Finansowanie procesu Diakuna
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 14, 2011, 16:33:58 »
Cytat: "Mickd"
grzegorz.ufniarz
 Z racji Pańskiej przynależności i wypowiedzi w innych wątkach ,które były nieprawdziwe .nie mam podstawy Panu wierzyć.Lepiej niech Pan Diakun na pierwszej sesji publicznie w TV kablowa wyjaśni tą kwestie. I rozwieje raz na zawsze spekulacje dotyczące tej wydumanej ( tak myślę ) sprawy. Oświadczenie w TV KABLÓWKA Police będzie wystarczającym dowodem ucięcia tych spekulacji.
W wypadku fałszywego oświadczenia lub niewydania go ,będzie podstawa o domniemanie celowego wprowadzania wyborców w błąd.
Pozdrawiam i czekamy na oddźwięk.

A co to, Diakun twoją żoną,że ma się tłumaczyć?I to jeszcze komu,jakiemuś anonimowi,który wygraża pięścią.Za taki szantaż powinienniście dostać jego pięścią,jeśli miałby ochotę zniżyć się do waszego poziomu.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Finansowanie procesu Diakuna
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 15, 2011, 11:41:21 »
Cytat: "Mickd"
W wypadku fałszywego oświadczenia lub niewydania go ,będzie podstawa o domniemanie celowego wprowadzania wyborców w błąd.
Pozdrawiam i czekamy na oddźwięk.
A może ja mam oświadczyć ze nie kieruję samochodem po pijanemu? Jak nie oświadczę to znaczy że kieruję? Jeśli widziałem samochód bez numerów rejestracyjnych, który prawie mnie nie puknął, to zadzwoniłem do Straży Miejskiej, a nie pisałem bzdur. Zobacz kiedy burmistrz przyjmuje i sam zapytaj. Ułatwiam - burmistrz przyjmuje w poniedziałki w godz. 13.00 - 16.30

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Finansowanie procesu Diakuna
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 17, 2011, 13:34:03 »
Cytat: "piotr S"
A może ja mam oświadczyć ze nie kieruję samochodem po pijanemu? Jak nie oświadczę to znaczy że kieruję? Jeśli widziałem samochód bez numerów rejestracyjnych, który prawie mnie nie puknął, to zadzwoniłem do Straży Miejskiej, a nie pisałem bzdur. Zobacz kiedy burmistrz przyjmuje i sam zapytaj. Ułatwiam - burmistrz przyjmuje w poniedziałki w godz. 13.00 - 16.30

Popieram w stu procentach. Czas najwyższy skończyć z udowadnianiem, że nie jest się wielbłądem i to nie tylko w tej sprawie. Zarzut (także taki w zawoalowanej formie) nie poparty żadnym dowodem powinien być traktowany jako pomówienie i sprawa powinna się kończyć wyrokiem.