Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej  (Przeczytany 126001 razy)

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 19, 2011, 17:22:08 »
Cytat: "Wykidajło"
Ps. Oczywiście wiem, czym się popisała nasza bojowniczka intelektualna...

Też zauważyłem! Mały punkt, ale oczywisty jak oczywistość. :)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 19, 2011, 17:33:07 »
Cytat: "Wykidajło"
millena napisał/a:

Tu masz informację o Ziemkiewiczu http://pl.wikipedia.org/w...A._Ziemkiewicz. Jest jednym z najlepszych felietonistów w Polsce.


"Rafał A. Ziemkiewicz.
W Wikipedii nie ma jeszcze artykułu pod taką nazwą. Możesz wykonać jedną z poniższych czynności:"


Słabo szukałeś- jest,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_A._Ziemkiewicz

Ech, udzielałem się dość aktywnie w tym temacie, a tu psikus... okazuje się, iż podany na początku artykuł, który poddany był dyskusji jest z gatunku science fiction, a autor jest aktywnym działaczem fandomu.

A tak - na poważnie.
Pani MIlleno, Panie Bazyl- mam odmienne zdanie od Sekatora. Nazwijcie mnie zdrajcą lub kacykiem KGB. Poczytajcie moje argumenty i napiszcie, że jestem zdrajcą...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #182 dnia: Stycznia 19, 2011, 18:04:57 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "Wykidajło"
millena napisał/a:

Tu masz informację o Ziemkiewiczu http://pl.wikipedia.org/w...A._Ziemkiewicz. Jest jednym z najlepszych felietonistów w Polsce.


"Rafał A. Ziemkiewicz.
W Wikipedii nie ma jeszcze artykułu pod taką nazwą. Możesz wykonać jedną z poniższych czynności:"


Słabo szukałeś-

Ja nie szukałem, tylko klikałem :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #183 dnia: Stycznia 19, 2011, 18:47:51 »
Cytat: "MrW"
Pani MIlleno, Panie Bazyl- mam odmienne zdanie od Sekatora. Nazwijcie mnie zdrajcą lub kacykiem KGB.

Nie nazwę cię zdrajcą ani kacykiem KGB (wow), bo cię po prostu nie znam.A zdanie masz takie jak każdy homo postsowieticus. Wiem na pewno: dobry z ciebie człowiek, że pomogłeś mniej sprawnym kolegom poszukać artykułu na wikipedii. Pozdr.millena.

A jak tam płemieł? Juz wyszedł z szafy?
millena

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 19, 2011, 19:58:45 »
Nie wiem. Ale prezes nadal tańczy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #185 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:35:26 »
Cytat: "millena"
Nie nazwę cię zdrajcą ani kacykiem KGB (wow), bo cię po prostu nie znam.A zdanie masz takie jak każdy homo postsowieticus. Wiem na pewno: dobry z ciebie człowiek, że pomogłeś mniej sprawnym kolegom poszukać artykułu na wikipedii. Pozdr.millena.
A jak tam płemieł? Juz wyszedł z szafy?

Kurcze, a jeszcze niedawno jeden z symatyków PO obwieścił tu na forum, że niejaki MrW to Mariusz Różycki :crazy:
Sekator z początku mnie również ubarwił na kolor czerwony, lecz po czasie zmienił to zdanie na mój temat (przynajmniej mam nadzieję).
A ja po prostu reprezentuje tu swoje, i tylko swoje przemyślenia.
Również pozdrawiam

jezat

  • Gość
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 19, 2011, 21:15:15 »
Cytat: "MrW"
[
Kurcze, a jeszcze niedawno jeden z symatyków PO obwieścił tu na forum, że niejaki MrW to Mariusz Różycki :crazy:
Sekator z początku mnie również ubarwił na kolor czerwony, lecz po czasie zmienił to zdanie na mój temat (przynajmniej mam nadzieję).
A ja po prostu reprezentuje tu swoje, i tylko swoje przemyślenia

Witam i z góry przepraszam, że nie podziękowałem za obronę moich racji wobec administracji.Jak pewnie zauważyłeś w dalszym ciągu jestem obiektem polowania,co widać po czerwonym pasku.Moja reklamacja nie dotarła do właściwości pewnych komórek i rezultat jest po lewej stronie widoczny.
Wracając do "Smoleńska" muszę stwierdzić ,że wykonałeś niezłą robotę, przytaczając wypowiedzi fachowców od lotnictwa.Niestety kaczyści realizując doktrynę Kalego,dostosowaną do potrzeb PiSu przez prezesa -nikt nam nie wmówi,że białe..... - oczywiste fakty ignorują.Ten wirus jest dla nich samych zabójczy.Zabija szare komórki albo je usypia.Dlatego mamy ten cały jazgot oderwany od realiów.W twoich informacjach o przyczynach i okolicznościach katastrofy brakuje tej najważniejszej tzn treści rozmowy jara z lechem.Marzy mi się,żeby rosjanie powiedzieli,ze maja tresć tej rozmowy ale ją ujawnią w stosownym czasie,czyli postąpią dokładnie tak jak robi to najważniejszy odpowiedzialny za katastrofę czyli J .Kaczyński.Po jego agresywnym zachowaniu wyraznie widać,że ma wyrzuty sumienia.Pozdrawiam.

sekator

  • Gość
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 20, 2011, 15:35:57 »
,,Oburzenie i szok wywołał wśród polskich internautów rosyjski demotywator nawiązujący do katastrofy smoleńskiej. Widniejący na nim Lech Kaczyński, stojący obok byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki i prezydenta Gruzji Michaila Saakaszwilego, jest "skreślony", a podpis pod zdjęciem brzmi "Pierwszy poszedł".

źródło :   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Oburzajacy-rosyjski-demotywator-o-Lechu-Kaczynskim,wid,13055386,wiadomosc.html

Ciekawe kto będzie następny ?

bies

  • Gość
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 20, 2011, 16:42:00 »
oczywiscie przerazajace i oburzajace .... w sieci pelno debili ktorzy na wszelkich tragicznych sprawach staraja sie zrobic sensacje i leczyc swoje kompleksy
to tyle w sprawie w sprawie tego akurat zdjecia oraz "delikatna" prosba
sekator nie prowokuj swoim idiotycznym pytaniem ...

a teraz kilka slow....
napisal forumowicz sekator o roznicach w pogladach i o tym jak kiedy i z kim sie chce roznic a z kim absolutnie nie bedzie sie roznil w sposob normalny
patrzac na to zdjecie na demotywatorach odczuwam obrzydzenie
czytajac wypociny ziemkiewicza odczuwam obrzydzenie

tak mam ja a ty akurat nie ... i tym sie roznisz od nas "oglupialych polaczkow" :jupi:

sekator

  • Gość
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 20, 2011, 18:00:19 »
Cytat: "bies"
sekator nie prowokuj swoim idiotycznym pytaniem ...


Nie ma idiotycznych pytań, są tylko idiotyczne odpowiedzi. Dalczego nie mogę pytać ? Odbierasz mi takie prawo, jako zwolennik jedynie słusznej partii w tym kraju ? Na szczęście to jest tylko forum, a nie polski parlament, gdzie marszałek Niesiołowski, może za każdym razem wyłączać mikrofon posłom zadającym trudne pytania.
Jeżeli masz świadomość bycia cyt:,, ogłupialym polaczkiem" to Twoja i tylko Twoja sprawa, mnie nic do tego, a przekonywać Cię że jest inaczej nie mam ani chęci, ani zamiaru.
pozdrawiam jak zwykle, sekator

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 20, 2011, 18:19:44 »
Czy sekator jest rusofobem?
Cytat: "sekator"
Nie ma idiotycznych pytań, są tylko idiotyczne odpowiedzi.
<*)))))>{

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 20, 2011, 18:38:06 »
Cytat: "ak"
Czy sekator jest rusofobem?

Nie umiesz :)
Prawidłowy przykład "pytania": Ciekawe, kogo następnego zabije Kaczyński?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 20, 2011, 18:49:36 »
Cytat: "sekator"
Nie ma idiotycznych pytań


Są. Na przykład pytanie w stylu "audio tele": Jak ma na imię Jarosław Kaczyński?  :razz:

sekator

  • Gość
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:10:08 »
Powiedziałem i powtórzę: nie ma głupich pytań. Co najwyżej można mieć zastrzeżenia do osób, które te pytania stawiają. Jak widzę, niektórzy niepocieszeni brakiem sekatora w temacie założonym przez W.Dudka ( podsumowanym trafnie przez  Mariusza, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję i pozdrawiam), powrócili tutaj, aby trochę pospamować, tworząc po raz kolejny offtopa.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 20, 2011, 20:25:21 »
Sekatorze. Nie wiem czy słuchałeś przed chwilą wypowiedzi pułkownika E Klicha w "Kropce na i". Bezsprzecznie potwierdził, że sprawcami i wykonawcami katastrofy byli polscy piloci. To opinia tego samego Klicha, na którego powoływałeś się siejąc kaczorowskie demagogie.