Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?  (Przeczytany 11117 razy)

margo

  • Gość
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« dnia: Stycznia 01, 2011, 21:39:01 »
Jak w temacie. Może podzielicie się opiniami jak minął Sylwester w różnych klubach w Policach (Club 83, Dobosz, Klub Nauczyciela itd). A może ktoś spędził super Sylwestra poza Policami?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 01, 2011, 23:14:00 »
No ja to siedziałam w Policach na dokładkę w domu... :rotfl:

margo

  • Gość
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 01, 2011, 23:20:46 »
jasia nie martw się, ja też siedziałam w domu i to jeszcze w dodatku z małym dzieckiem, to ani głośno muzyki nie można było puścić ani nic :) Ale mam nadzieję że na przyszłego Sylwka to już się gdzieś wybierzemy z mężem (miejmy nadzieję :))

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:37:52 »
Mi mijało miło u znajomych, niestety w całej dzielnicy zabrakło prądu około 1 w nocy...więc reszta nocy przy muzyce z laptopów i świeczkach ;P

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:47:43 »
Ja tam byłam w domu i było super,tak jak zwykle.Bawiliśmy się do 8.00 rano,a ostatni goście wyjechali dzisiaj po 13.00 dopiero :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 02, 2011, 20:13:23 »
A tak bawili się policzanie


1) Najwięcej, bo aż 600 osób przywitało Nowy Rok w Hotelu Dobosz. Ostatni goście opuszczali salę około godziny szóstej. Wśród uczestników zabawy udało nam się dostrzec m.in. Bartłomieja Pachisa wraz z małżonką, radnego Rady Miejskiej w Policach. Punktualnie o godzinie 24:00 zaprezentowano fantastyczny pokaz fajerwerków.

2) 140 osób bawiło się na parkiecie Klubu Nauczyciela przy akompaniamencie zespołu Serpens i Dj Alfa. Doskonałe dania i atmosfera sprawiły, że ostatni goście opuszczali lokal o wczesnych porach Nowego Roku 2011.

- Jestem tu po raz pierwszy. Wcześniej, trzykrotnie bawiłem się w stołówce „Białej Szkoły”. Nie żałuję zmiany, jest fantastycznie, a muzyka odpowiednia dla każdego – powiedział jeden z gości bawiących się w Klubie Nauczyciela.

Podczas tegorocznego Sylwestra w Klubie Nauczyciela bawili się również zwycięzcy konkursu organizowanego przez portal powiaptolicki.pl, którego fundatorem był Mirosław Szwagierczak.


3) Kolejnym miejscem na mapie Sylwestrowych lokali, które odwiedzili nasi fotoreporterzy była Kręgielnia Strike Bowling. Około 60 osób przy muzyce Dj’a bawiło się do godziny czwartej nad ranem. Mimo, że osób nie było dużo, to atmosfera i wystrój lokalu sprawiły, że parkiet przez całą noc nie pustoszał. W polickiej kręgielni bawiła się kolejna zwycięska para konkursu organizowanego przez nasz portal.

- Nie spodziewaliśmy się tak świetnej imprezy. Organizacja zabawy stoi na wysokim poziomie. Na pewno za rok tu powrócimy – takie słowa dało się słyszeć wśród gości bawiących się w tym lokalu.

4)Restauracja Mirage gościła również około 60 osób. Zespół ERA BAND porwał na parkiet każdego bez względu na wiek i płeć. W doskonałej zabawie nie przeszkodziła awaria prądu, przez którą blisko 1,5 h goście siedzieli przy świeczkach.

5)Club 83, także w tym roku zorganizował imprezę sylwestrową. 140 osób przy muzyce Dj’a i zespołu „Costa” bawiło się do godziny piątej nad ranem. W polickim lokalu pojawił się wielki tort z nazwą klubu, a także nowe oświetlenie, które sprawiło, że impreza nabrała rumieńców i podgrzała atmosferę przybyłych gości.


6)Sylwestra świętowali również emeryci zrzeszeni w Kołe Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Policach. Blisko 100 osób przy muzyce na żywo witało Nowy Rok do godziny czwartej nad ranem. Fantastyczna atmosfera i wspaniała organizacja to wizytówka imprez organizowanych przez policki związek.

7)Pierwszy bal sylwestrowy zorganizowała Pizzeria Palermo mieszcząca się przy ul Grunwaldziej w Policach. 60 osób przy muzyce Dj’a Mucho z klubu Pinokio bawiło się do piątej na ranem. Impreza zdecydowanie powinna się podobać uczestnikom. Patrząc na nastroje przybyłych, śmiało można stwierdzić, że Pizzeria Palermo powinna korzystać ze swojego niesamowitego uroku i częściej organizować różnego rodzaju imprezy nie tylko przy okazji Sylwestra.

8)Za najlepszą atmosferę podczas imprezy Sylwestrowej należy uznać tę zorganizowaną przez Radę Osiedla nr 3 w Policach. 120 osób bawiących się w jasienickiej sali przy muzyce zespołu VIP nie zapomni przez długi okres tej wspaniałej nocy. Ostatni goście opuszczali salę około godziny szóstej nad ranem. Każdy, bez względu na wiek i płeć dał się porwać rytmom muzyki, a zespół muzyczny doskonale nawiązywał dialog z przybyłymi gośćmi. Poskutkowało to tym, że parkiet był cały czas zapełniony, a imprezowicze nie mieli zamiaru wracać do domów.

9)Dziewiątym i ostatnim lokalem, który odwiedzili fotoreporterzy portalu powiatpolicki.pl była remiza OSP w Policach.

Impreza ta naszym zdaniem zasłużyła na osobny artykuł, więc tak też czynimy.

Około 30 osób bawiło się i witało Nowy Rok w remizie przy ulicy Sikorskiego w Policach. Przebrani w różnego rodzaju stroje bawili się do godziny piątej nad ranem.

Nie zabrakło papieża, kardynała, mnicha, księży, czarownic, pięknych muszkieterek. Była również piękna tancerka tańca brzucha.

Imprezy sylwestrowe tego rodzaju są rzadkością w naszym mieście. Nie oznacza to, że taka forma jest gorsza. Warto próbować czegoś nowego i może kolejna sylwestrowa noc przyniesie więcej takich pomysłów, jakim był ten zaprezentowany przez uczestników "Balu Przebierańców" w remizie strażackiej.


źródło: powiatpolicki.pl

Offline Koti

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 02, 2011, 20:22:42 »
Ja mimo zapowiedzi zapowiedzi spędzenia sylwestra aka my B-day na Klasztorze w Tilburgu, spędziłem go u znajomych w Gorinchem i dopiero dzisiaj po 15 wróciłem :)

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Police] Jak się bawiliście w Sylwestra?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 02, 2011, 22:22:10 »
a ja darłem się razem z Dżemem i Myslovitz na Jasnych Błoniach-już szykuję się na koncert w Policach