Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czy będzieice kibicowali dzisiaj Lechowi Poznań???  (Przeczytany 9982 razy)

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Czy będzieice kibicowali dzisiaj Lechowi Poznań???
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 17, 2010, 00:18:59 »
Ah Denverku Denverku :D. Nasze odczucia do swoich klubów to chyba coś więcej niż tylko przywiązanie ;) Twoje Do Pogoni moje do Chemika ;). Fakt może ci Policcy kibice Lecha to jak mówisz "sezonowe ogórki" to się okaże.





P.S
Tylko, żeby nikt mnie tutaj nie posądził o kibicowanie Lechowi :D.  I Denverku widzę kolejność widzę! ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Czy będzieice kibicowali dzisiaj Lechowi Poznań???
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 17, 2010, 08:39:24 »
Cześć:)
Powiem szczerze ja nic do Was nie mam, chwała Wam za to, że kibicujecie, interesujecie się piłką:)
To, że napisałem kilka postów wynika z tego, że po prosty chcę porozmawiać z kimś o piłce, z miejscowymi kibicami.....
Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam..... Ja wiem jakie są relacje między kibicami Lecha i Pogoni ale mimo to w Poznaniu każdy życzy szybkiego powrotu Portowców do Ekstraklasy, chociażby na dobry klimat na meczach między tymi drużynami....
Może jestem fanatykiem Kolejooorza, chodziłem kiedyś na każdy mecz , ale potrafię napić się piwa z innymi kibicami, bo szanuje ich za to, że tak jak ja kochają piłkę nożną....
Nigdy nie byłem agresywny tylko dlatego, że ktoś miał na sobie inne barwy:)
Pozdrawiam - jeszcze rak jak ktoś poczuł się urażony to przepraszam....

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Czy będzieice kibicowali dzisiaj Lechowi Poznań???
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 17, 2010, 13:47:18 »
Cytat: "NIKA"
Cytat: "ArieL"
W Policach ich coraz więcej. Zresztą nie dziwie się.

Zadziwiasz mnie.
Jeśli tak jest naprawdę to świadczy to tylko o tym jakim się jest kibicem.
Bo wiesz jest różnica między kibicowaniem drużynie a drużynowym osiągnięciom i powodzeniom.
Jeśli kibicujesz komuś tylko dlatego bo mu się udaje no to wiesz...to jest jakiś problem.

Problem??? Czyżbym przepał moment, w którym kibicowanie komuś stało się obowiązkowe?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Czy będzieice kibicowali dzisiaj Lechowi Poznań???
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 17, 2010, 15:09:24 »
Wykidajło wybacz mi, ale widać, że nie rozumiesz tematu lub sensu wypowiedzi cytowanej koleżanki, a mimo to musisz dorzucić swoje grosze.

Nika miała na myśli to, że dla niej, dla innych, dla mnie problemem jest tzw. kibic sukcesu, który utożsamia się z danym klubem tylko w dobrych chwilach - w złych już o nim zapomina.

Nikt nie mówi o przymusie kibicowania. Możesz kibicować, możesz interesować się filatelistyką - Twój wybór. Jak już kibicujesz to wolny wybór komu, tylko tak samo w restauracji nie wypada wycierać twarzy w obrus, tak też nie zawsze korzystne jest np. obnoszenie się ze swoimi sympatiami piłkarskimi w rejonie, gdzie preferencje są zgoła odmienna - tym bardziej, jeśli Twoje preferencje nie wynikają z czegoś głębszego niż chwilowa moda.