Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Agentura vs Administracja  (Przeczytany 34602 razy)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:07:49 »
Cytuj (zaznaczone)
Wiadomo , że nie wszyscy, ale będziemy do tego dążyć nawet mimo niesprawiedliwych ostrzeżeń za złamanie regulaminu w punkcie za który nikogo się nie karze tylko niewygodnych.
Niesprawiedliwe będzie jak dam ci jeszcze jedno ostrzeżenie z nudów. Chcesz się przekonać o tej niesprawiedliwości?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:11:20 »
Cytat: "kubapolice"
Cytuj (zaznaczone)
Wiadomo , że nie wszyscy, ale będziemy do tego dążyć nawet mimo niesprawiedliwych ostrzeżeń za złamanie regulaminu w punkcie za który nikogo się nie karze tylko niewygodnych.
Niesprawiedliwe będzie jak dam ci jeszcze jedno ostrzeżenie z nudów. Chcesz się przekonać o tej niesprawiedliwości?
Chyba nie mamy o czym dyskutować trudno może muszę ponieść tą karę widocznie mówienie prawdy na tym forum nie jest w dobrym tonie bardzo mi z tego powodu przykro.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:16:22 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Chyba nie mamy o czym dyskutować trudno może muszę ponieść tą karę widocznie mówienie prawdy na tym forum nie jest w dobrym tonie bardzo mi z tego powodu przykro.
Otóż mylisz się. Nie dostałeś ostrzeżenia za prawdę, tylko za nieprzestrzeganie regulaminu. Prawda na forum jest jak najbardziej doceniana, ale jeśli jest prawdą popartą argumentami, dowodami, a nie fikcją (czyli cyt. pewnego księdza) (...)gówno prawda. Na forum nie wy pierwsi twierdzicie, że macie monopol na wiedzę o prawdzie i pewnie nie jesteście ostatnimi.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:19:45 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "TW_BOLEK"
Chyba nie mamy o czym dyskutować trudno może muszę ponieść tą karę widocznie mówienie prawdy na tym forum nie jest w dobrym tonie bardzo mi z tego powodu przykro.
Otóż mylisz się. Nie dostałeś ostrzeżenia za prawdę, tylko za nieprzestrzeganie regulaminu. Prawda na forum jest jak najbardziej doceniana, ale jeśli jest prawdą popartą argumentami, dowodami, a nie fikcją (czyli cyt. pewnego księdza) (...)gówno prawda. Na forum nie wy pierwsi twierdzicie, że macie monopol na wiedzę o prawdzie i pewnie nie jesteście ostatnimi.
Gorzej,że ostrzeżenie dostałem za punkt za który nikt nie jest karany, wiec był to zwykły pretekst bo wcześniej nikt z administracji nie zwrócił mi na to uwagi co w przypadku innych użytkowników jest na porządku dziennym.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:21:08 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Gorzej,że ostrzeżenie dostałem za punkt za który nikt nie jest karany, wiec był to zwykły pretekst bo wcześniej nikt z administracji nie zwrócił mi na to uwagi co w przypadku innych użytkowników jest na porządku dziennym.


Tu też się mylisz, bo bywały już kary za to przewinienie ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:23:18 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "TW_BOLEK"
Gorzej,że ostrzeżenie dostałem za punkt za który nikt nie jest karany, wiec był to zwykły pretekst bo wcześniej nikt z administracji nie zwrócił mi na to uwagi co w przypadku innych użytkowników jest na porządku dziennym.


Tu też się mylisz, bo bywały już kary za to przewinienie ;).
Lecz nie z automatu najpierw były ostrzeżenia słowne czego w moim przypadku zabrakło. To jest niesprawiedliwe, a nie samo ostrzeżenie. Myślę, że w dobrym tonie byłoby anulowanie owego ostrzeżenia.

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:23:34 »
Nie mogłem dłużej milczeć i postanowiłem napisać. To co tutaj się wyprawia to jawny skandal. Nie orientuję się za bardzo kto "rządzi" tym forum i czyją jest on własnością. Pytam się więc grzecznie kto jest waszym zwierzchnikiem i do kogo mógłbym napisać zażalenie w sprawie podłego, niesprawiedliwego traktowania które zależne jest od widzimisię administracji. Czy jesteście może ciałem nie do ruszenia i  zalążek władzy jaką daje internet, przynajmniej częściowo zaspokaja wasze dzikie, niepohamowane żądze?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:27:03 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Czy jesteście może ciałem nie do ruszenia i zalążek władzy jaką daje internet, przynajmniej częściowo zaspokaja wasze dzikie, niepohamowane żądze?
Właśnie tak  :devil:
Forum nie ma zwierzchnictwa i my tu stanowimy wszystkie 3 elementy władzy.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:29:14 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Nie mogłem dłużej milczeć i postanowiłem napisać. To co tutaj się wyprawia to jawny skandal. Nie orientuję się za bardzo kto "rządzi" tym forum i czyją jest on własnością. Pytam się więc grzecznie kto jest waszym zwierzchnikiem i do kogo mógłbym napisać zażalenie w sprawie podłego, niesprawiedliwego traktowania które zależne jest od widzimisię administracji. Czy jesteście może ciałem nie do ruszenia i  zalążek władzy jaką daje internet, przynajmniej częściowo zaspokaja wasze dzikie, niepohamowane żądze?


A chciałem być miły (patrz PW). Taki ton wypowiedzi zdecydowanie mi się nie podoba. Skargi na działania Administracji... hmm... regulamin rozwiązuje te kwestię inaczej, ale jeśli chcesz pisać zażalenia to niestety musisz kierować je... do Administracji. Taki zaklęty krąg.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 11, 2010, 00:01:00 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Nie mogłem dłużej milczeć i postanowiłem napisać. To co tutaj się wyprawia to jawny skandal. Nie orientuję się za bardzo kto "rządzi" tym forum i czyją jest on własnością. Pytam się więc grzecznie kto jest waszym zwierzchnikiem i do kogo mógłbym napisać zażalenie w sprawie podłego, niesprawiedliwego traktowania które zależne jest od widzimisię administracji. Czy jesteście może ciałem nie do ruszenia i zalążek władzy jaką daje internet, przynajmniej częściowo zaspokaja wasze dzikie, niepohamowane żądze?


W kwestii formalnej: Właścicielem serwera i domeny na którym jest umiejscowione forum jest firma WIPMEDIA Hałgas Mariusz. Jeśli chodzi o skargi i zażalenia jest do tego odpowiednie miejsce na forum. Można również napisać do mnie emaila mariusz@police.info.pl ale ostrzegam na anonimy nie reaguję.

Już miałem wcześniej odpisać. Dążycie panowie agenci do czegoś, ok - ale miejcie odwagę działać nie jako anonimy. Wiele osób tu piszących, mimo że używają nicków są znane z imienia i nazwiska. W waszym przypadku nawalacie śnieżkami gdzieś zza górki i dziwicie się że nikt was nie traktuje poważnie. Bo jak traktować takich osobników jak wy. Obecnie jesteście ciągiem cyfr w systemie zerojedynkowym - a nie konkretnymi partnerami do rozmów.

Każde forum ma adminów, moderatorów i użytkowników, każde też forum ma swój regulamin, zasady itd. Jedna administracja pozwala na więcej inna na mniej. Każdy może być adminem i ustalać własne zasady. Tutaj są takie zasady. Można się z nimi nie zgadzać ale należy uszanować. Zawsze można pozbierać swoje zabawki i przenieść się na inne podwórko.

To tyle
Mariusz Hałgas
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 11, 2010, 09:16:29 »
Olin i oleksy mają już u nas urlop. Scaliłem dwa wątki - bez sensu jest tworzyć 10 wątków na temat trolli.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 11, 2010, 10:22:37 »
Cytat: "Kuba"
bez sensu jest tworzyć 10 wątków na temat trolli.


Za kolejne obrażanie użytkowników udzielę Ci ostrzeżenia ;)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 11, 2010, 10:24:43 »
Cytat: "Denver"
na forum nic nie ugracie - liczą się rzeczywiste działania. Wiedzie kto "Was" poparł?

Jeden głos jest mój (ten na 1:1) - i nie jest to wyraz poparcia anonimowego trollowania na poziomie onetowym, tylko opinia na temat sensu robienia tej ankiety :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 11, 2010, 10:24:43 »
A ja dam Ci bana na IP  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 11, 2010, 10:31:00 »
Cytat: "rbk"
A ja dam Ci bana na IP  :devil:

Na IP? Tak od razu, za jeden niepoprawny głos w ankiecie???  :pale:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.