Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Agentura vs Administracja  (Przeczytany 32751 razy)

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:03:57 »
TW_Bolek ja nie żartuje. Lepiej zacząć leczyć we wczesnym stadium choroby.
Nie długo może być za późno.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:07:39 »
Tutaj szanowny Panie zbastuj.Twoje domysły powalają na kolana.Może Pan się odurza, nie moja sprawa.Człowiek myślący , napewno nie sieje takiego fermentu jak waszmość.Wiem dokładnie co znaczy to powiedzenie, tyle że te wywody trudno czasem rozgryźć, tyle w nich złośliwości.Szanowny Bolku może nie wie Pan, to ja też wspaniałomyślnie wytłumaczę, że studia dają tylko wiedzę, mądrości nie dają.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:07:39 »
Cytat: "Medyk"
TW_Bolek ja nie żartuje. Lepiej zacząć leczyć we wczesnym stadium choroby.
Nie długo może być za późno.
Miejsce na oddziale psychiatrycznym to według pana "miejscówka"? Rodzinie niedoszłego samobójcy też pan wspaniałomyślnie oznajmia, że ma miejscówkę dla niego na oddziale?

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:11:37 »
TW_Bolek I Ty uważasz się za człowieka inteligentnego? Współczuje.
Z chorym czy jego rodziną rozmowa zawsze jest na poziomie.
Tu starałem się dostosować do Pana poziomu.
Bo widzę, że to początek i czas na konsultacje.

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:19:41 »
Cytat: "Medyk"
TW_Bolek I Ty uważasz się za człowieka inteligentnego? Współczuje.
Z chorym czy jego rodziną rozmowa zawsze jest na poziomie.
Tu starałem się dostosować do Pana poziomu.
Bo widzę, że to początek i czas na konsultacje.
Do mojego poziomu to musi pan równać, ale w górę. Przykro mi, że myślał pan inaczej.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:20:28 »
Udało im się jedno.Mówią o nich i jest wrzawa i cel został osiągnięty!takie zapatrywanie na forumowych pogromców układu.Nie ma lepszej reklamy.Wykształcony Bolku, nie wie Pan, że Pan pisze się z wielkiej litry?Luki widzę w edukacji :google:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:23:03 »
TW_BOLEK
Cytuj (zaznaczone)
Do mojego poziomu to musi pan równać, ale w górę. Przykro mi, że myślał pan inaczej.

I to jest właśnie pierwszy objaw choroby..

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:25:23 »
Chciałbym odnieść się do sondy której ja i TW_BOLEK jesteśmy głównym zagadnieniem. Otóż jak widać w wynikach popiera nas już dość znacząca grupa ludzi (grubo ponad 1/3 ankietowanych). Pomysł wydaję się dobry, jednak intryguje mnie zupełnie coś innego. Czy wy naprawdę nie macie pomysłu na "istnienie" tego forum? Podsuwacie tematy zastępcze typu agentura odsuwając na dalszy plan afery w SPPK oraz na najwyższym szczeblu polickiej władzy. Przypomina mi to trochę zasłonę dymną stosowaną przez Tuska w postaci walki z dopalaczami, mającej na celu zmarginalizować podwyżkę VAT. To samo dotyczy się motywu z krzyżem. Widzimy tutaj również krzykaczy którzy odgrywają rolę polickich Palikotów, agresywnie i bezczelnie nas atakując i chyba obwiniając za wszystko co tylko się da. Mimo wszystko bardzo cieszymy się z już 6 głosów nas popierających. To dopiero początek..

AGENT_OLIN

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:34:50 »
Panie TrzebieżCITY proszę, nie ja wręcz wymagam od pana teraz ,żeby pan wstał od komputera i podszedł do najbliższego regału z książkami. Następnie proszę o sięgniecie po słownik języka polskiego i otworzeniu go na słowie "PAN". Jeżeli jest pan jednak zbyt leniwy żeby to zrobić, to proszę wykonać taką samą czynność za pomocą internetu. Następnie apeluję o chwilę refleksji oraz wymierzenie sobie kary. Przypuszczam, że najlepiej w tym przypadku zadziała kara fizyczna, więc 3 uderzenia w policzek wystarczą. Następnym razem jeżeli będzie pan kogoś pouczał w jakiekolwiek dziedzinie to proszę się do tego przygotować. Tak przy okazji to żadnego słowa nie piszemy z wielkiej lecz wielką literą. Dziękuję panu za wzięcie udziału w dyskusji, a teraz proszę dostosować się do moich instrukcji, potem może pan wrócić.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:40:35 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Panie TrzebieżCITY proszę, nie ja wręcz wymagam od pana teraz ,żeby pan wstał od komputera i podszedł do najbliższego regału z książkami. Następnie proszę o sięgniecie po słownik języka polskiego i otworzeniu go na słowie "PAN". Jeżeli jest pan jednak zbyt leniwy żeby to zrobić, to proszę wykonać taką samą czynność za pomocą internetu. Następnie apeluję o chwilę refleksji oraz wymierzenie sobie kary. Przypuszczam, że najlepiej w tym przypadku zadziała kara fizyczna, więc 3 uderzenia w policzek wystarczą. Następnym razem jeżeli będzie pan kogoś pouczał w jakiekolwiek dziedzinie to proszę się do tego przygotować. Tak przy okazji to żadnego słowa nie piszemy z wielkiej lecz wielką literą. Dziękuję panu za wzięcie udziału w dyskusji, a teraz proszę dostosować się do moich instrukcji, potem może pan wrócić.


http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10391

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9998

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=6622

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=2317

Wystarczy? Czy mam poświęcić na szukanie więcej niż 30 sekund, które mi wystarczyły do znalezienia tych czterech linków?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:44:20 »
Zwroty grzecznościowe, mówi to Panu coś?Chyba raczej nie, bo wiedzą Pan tutaj nie błysnął.Zwroty grzecznościowe piszemy wielką literą.Polecam rówież sprawdzić, zanim znowu błyśnie się "wiedzą".Myślę, że 6 policzków wystarczy :rotfl:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:56:51 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Chciałbym odnieść się do sondy której ja i TW_BOLEK jesteśmy głównym zagadnieniem. Otóż jak widać w wynikach popiera nas już dość znacząca grupa ludzi (grubo ponad 1/3 ankietowanych). Pomysł wydaję się dobry, jednak intryguje mnie zupełnie coś innego. Czy wy naprawdę nie macie pomysłu na "istnienie" tego forum? Podsuwacie tematy zastępcze typu agentura odsuwając na dalszy plan afery w SPPK oraz na najwyższym szczeblu polickiej władzy. Przypomina mi to trochę zasłonę dymną stosowaną przez Tuska w postaci walki z dopalaczami, mającej na celu zmarginalizować podwyżkę VAT. To samo dotyczy się motywu z krzyżem. Widzimy tutaj również krzykaczy którzy odgrywają rolę polickich Palikotów, agresywnie i bezczelnie nas atakując i chyba obwiniając za wszystko co tylko się da. Mimo wszystko bardzo cieszymy się z już 6 głosów nas popierających. To dopiero początek..


Ciesze się, że macie takie poparcie i mam nadziej, że poznamy obrońców uciśnionych mieszkańców Police.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 10, 2010, 22:31:10 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Cytat: "Kuba"
Cytat: "TW_BOLEK"
Wydaje mi się, że za te obelgi należy się ostrzeżenie.


Pozwól, że to Administracja będzie o tym decydować, a nie Ty.

Cytat: "TW_BOLEK"
Kolego daj już spokój... Żałosny żart powtarzany wielokrotnie nie staje się śmieszniejszy, wręcz przeciwnie...


Zauważ, że każdy z tych obrazków ma inną treść  :devil:

Cytat: "billkronos"
Znow powraca problem, jak ustawic warunki rejestracji, zeby takie paskudztwo
nie mialo na forum wstepu.


Niestety tak się chyba nie da - zawsze się jakieś "dzieci neostrady" znajdą. Pozostaje tylko banować ;).

Pozdrawiam


Na T-y to tramwaj staje drogi Panie. Skoro ja dostaję ostrzeżenie za stwierdzenie, że ktoś opowiada bzdury zasłyszane pod budką z piwem to obrażanie kogoś per robactwo to już szczyt chamstwa kwalifikujący się do natychmiastowego bana. Wykorzystujecie panowie swoją pozycję do zamknięcia nam ust. Uważacie, że to normalne? Co do zdjęć... to nawet nie będę się wypowiadał humor z nizin społecznych mnie nie interesuje.


A na dzyń-dzyń odjeżdża. Drobna rada: załóżcie swoje forum, działacie na nim według swoich zasad - nikt (w tym przypadku Ja i Kuba) nie będzie Wam przeszkadzał. Wszytskim będzie żyło się lepiej, bo Police są najważniejsze.

Cytat: "AGENT_OLIN"
Chciałbym odnieść się do sondy której ja i TW_BOLEK jesteśmy głównym zagadnieniem. Otóż jak widać w wynikach popiera nas już dość znacząca grupa ludzi (grubo ponad 1/3 ankietowanych). Pomysł wydaję się dobry, jednak intryguje mnie zupełnie coś innego. Czy wy naprawdę nie macie pomysłu na "istnienie" tego forum? Podsuwacie tematy zastępcze typu agentura odsuwając na dalszy plan afery w SPPK oraz na najwyższym szczeblu polickiej władzy. Przypomina mi to trochę zasłonę dymną stosowaną przez Tuska w postaci walki z dopalaczami, mającej na celu zmarginalizować podwyżkę VAT. To samo dotyczy się motywu z krzyżem. Widzimy tutaj również krzykaczy którzy odgrywają rolę polickich Palikotów, agresywnie i bezczelnie nas atakując i chyba obwiniając za wszystko co tylko się da. Mimo wszystko bardzo cieszymy się z już 6 głosów nas popierających. To dopiero początek..


Początek końca? Proszę zrozumieć, że na forum nic nie ugracie - liczą się rzeczywiste działania. Wiedzie kto "Was" poparł? Być może to... Dwójka dwunastolatków i robot google...

TW_BOLEK

  • Gość
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:02:31 »
Równie dobrze głosy przeciwne mogło nabić 3 moderatorów jedne admin założyciel wątku i resztę robot... Dziecinne tłumaczenie 40% poparcie oznacza, że ludzie popierają to co robimy. Wiadomo , że nie wszyscy, ale będziemy do tego dążyć nawet mimo niesprawiedliwych ostrzeżeń za złamanie regulaminu w punkcie za który nikogo się nie karze tylko niewygodnych.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Agentura vs Administracja
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:04:58 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Równie dobrze głosy przeciwne mogło nabić 3 moderatorów jedne admin założyciel wątku i resztę robot... Dziecinne tłumaczenie 40% poparcie oznacza, że ludzie popierają to co robimy. Wiadomo , że nie wszyscy, ale będziemy do tego dążyć nawet mimo niesprawiedliwych ostrzeżeń za złamanie regulaminu w punkcie za który nikogo się nie karze tylko niewygodnych.


Skąd pewność, że będziecie na forum? Jakiś układ sił?