Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Konserwacja drukarki HP  (Przeczytany 6167 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Konserwacja drukarki HP
« dnia: Listopada 27, 2010, 00:12:14 »
Witam, mam 4 lata urządzenie wielofunkcyjne HP PSC 1510 i zaczyna się sypać ;/ podejrzewam, że nie trzyma dysza zatykająca kardridźe podczas stanu pasywnego sprzętu. Przez to wypłynął mi cały tusz w gąbkę, która jest w urządzeniu. Czy jest serwis, który czyści i konserwuje drukarki ? Serwis HP nie zajmuje się tym, tak mi odpowiedziano ;/

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil

stenia

  • Gość
Konserwacja drukarki HP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2010, 11:12:44 »
Dr kafar ma racje HP nie sprawdza sie za dobrze mi w ciągu roku zepsuły sie dwie drukarki HP

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Chcę serwisować obecną
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2010, 13:00:02 »
Ale wiecie jak to tylko podkręcenie np. dyszy i przeczyszczenie ogólne za ok. 50 zł to wole to zrobić, bo wszystko działa poprawnie tylko nie trzyma tuszy, a szyba skanera jak nowa, obudowa także dlatego postaram się naprawić ten sprzęt, a wiem że takie same można na Allegro dostać już za 120 zł, ale nie będę wyrzucał czegoś co może jeszcze funkcjonować. Podejmę decyzję po ekspertyzie serwisu ;)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Brother
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2010, 16:21:39 »
Oglądałem Brother 3w1 i podobają mi się bardzo te czarne ładnie wykończone urządzonka, ale nie wiem co zrobię.