Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Skate-park  (Przeczytany 9087 razy)

FrytkiColaYo

  • Gość
Skate-park
« dnia: Listopada 18, 2010, 17:47:09 »
Wiem, że jest zima, ale prosze. Zrób gmino dla nas (parkowców) nowy skate-park. Boiska co tydzień nowe i w róznych czesciach miasta a skate-park? 5lat ten sam w dodatku nie przykrywany na zime przez co niszczeje. Zorganizować jakąś petycje? Czy coś... Pozdrawiam.

GrungeRay94

  • Gość
Skate-park
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2010, 17:56:32 »
Ja z parku i w sumie to możnaby postawić jakiś porządny, najlepiej kryty, żeby każdy o każdej porze roku mógł pojeździć. Ale wszyscy sądzą, najwięcej Ci, co "codziennie" tam są, że to melina i tyle z pomysłu.

FrytkiColaYo

  • Gość
Skate-park
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2010, 18:06:32 »
Melina :/ Są też tam ludzie co zależy im na sporcie a to,że maja nawyk i palą to nie świadczy, że melina. A że przyłażą czasem tam jakies stoczone dzieciaki nie jeżdzące wogole na niczym tam i siedza na lawce pijac piwo to nam sie za to obrywa tekstami: Skate-park to melina, chodze tamtedy codziennie i starch patrzec. To jest chorde jak ludzie takie rzeczy wymyślają.

GrungeRay94

  • Gość
Skate-park
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 18, 2010, 18:41:21 »
Cytat: "FrytkiColaYo"
Melina :/ Są też tam ludzie co zależy im na sporcie a to,że maja nawyk i palą to nie świadczy, że melina. A że przyłażą czasem tam jakies stoczone dzieciaki nie jeżdzące wogole na niczym tam i siedza na lawce pijac piwo to nam sie za to obrywa tekstami: Skate-park to melina, chodze tamtedy codziennie i starch patrzec. To jest chorde jak ludzie takie rzeczy wymyślają.


O dobrze mówisz, większość nas ma ukończoną 18 i mają prawo, a że przyłażą poniżej 18 to nie nasza wina. Ja akurat mam 16 i nie z tych, na szczęście. A kto z alkoholików i palaczy to skateparkowcy dobrze wiedzą.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
Skate-park
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 18, 2010, 21:44:13 »
Cytat: "GrungeRay94"
O dobrze mówisz, większość nas ma ukończoną 18 i mają prawo, a że przyłażą poniżej 18 to nie nasza wina. Ja akurat mam 16 i nie z tych, na szczęście. A kto z alkoholików i palaczy to skateparkowcy dobrze wiedzą.


Nas to znaczy, że Ty nie masz :) śmiesznie to zabrzmiało... Melina to jest czy tego chcesz czy nie. Na boiska do piłki nożnej tj. na orliki ludzie przychodzą > grają > wychodzą. Przetaczają się tabuny ludzi i ciągle tych boisk brakuje. Was jest bardzo mało, macie skate-park i jest ok. Przykrycie go na zimę > dobry pomysł. Budowa nowego, czy krytego czy nie.... wątpie czy się w ogóle opłaca.
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

FrytkiColaYo

  • Gość
Skate-park
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 18, 2010, 22:03:46 »
Uwierz, że sie opłaca, a mało? Nie... :) Jest nas bardzo dużo ale nie przychodzimy wszyscy na raz bo miejsca nie ma. Tego dnia wmiare dużo ludzi było ale nie wszyscy sie pokazywali przed kamera a gdybyśmy mieli naprawde fajny skatepark to ze szczecina by do nas na bank przyjezdzali bo puki co to my musimy do nich jezdzic. A tytuł filmu kijowy bo nie mieszkamy na parku :p Ale to nie ja ten film robilem. Nie wnikam w to, że juz duzo osob zakonczylo przygode z Parkiem z powodu barku możliwosci po pewnym czasie i opanowaniu jazdy poczatkowej. Pozdrawiam.

damian12331

  • Gość
Skate-park
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 18, 2010, 16:02:45 »
Przykro wam mówic ale co da wam większy skatepark?
Cytat: "FrytkiColaYo"
a gdybyśmy mieli naprawde fajny skatepark to ze szczecina by do nas na bank przyjezdzali

A pomyśleliście wszyscy nad tym co będzie z wami jak oni będą do was przyjeżdżac?
Cytat: "mat_tk"
Na boiska do piłki nożnej tj. na orliki ludzie przychodzą > grają > wychodzą.

Dobrze znam ten klimat bo jak ja dla przyjemności sobie z kolegami chcę pograc to prawie zawsze zajęte w dobrą pogodę. Trzeba miec szczęście by się umówic i miec wolne boisko.

A co do skateparku to powiem że pełno dzieciaków tam przychodzi i ten park niszczą. Kiedyś był już taki temat i była mowa o tym że to nie skatepark dla bmx'ów. Macie problem który w grupie sami moglibyście rozwiązac. To rowery niszczą ten skatepark a bmx to też rower. Bo coś mi się nie widzi że w tym samym czasie na skateparku będzie 20 osób z czego 10 siedzi na ławkach, 5 na bmxach jeżdżą i 5 osób na deskorolkach albo zwykłych rolkach. Jak jesteście starsi no to rozwiążcie sami problem z dzieciakami to wtedy skatepark nie będzie się niszczył. A co do zimy to o nakrycie jakieś musicie popytac panie i panów z Osir'u. Oni wam powinni coś pomóc i wymyślec jakiś pomysł. Powodzenia.

Offline ravs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Skate-park
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 18, 2014, 04:08:04 »

Offline pawel.mat33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Skate-park
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 12, 2014, 15:17:15 »
Zgadzam się z pomysłem, można wystosować jakąś petycję do gminy, przydałby się wreszcie porządny skatepark. Jest wiele orlików i boisk, więc teraz pora na coś dla skateparkowców.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Skate-park
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 12, 2014, 17:04:56 »

Zgadzam się z pomysłem, można wystosować jakąś petycję do gminy, przydałby się wreszcie porządny skatepark. Jest wiele orlików i boisk, więc teraz pora na coś dla skateparkowców.
A co właśnie wybudowano? Odkopała temat, który jest już nieaktualny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline baśka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Skate-park
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 25, 2015, 20:41:39 »
Czy w skateparku jest siłownia zewnętrzna? Albo gdzieś w Policach? Szukam miejsca na rekreacyjne ćwiczenia. Jeśliby ktoś nie wiedział, o co mi chodzi, to jest to coś takiego: www.silowniezewnetrzne.net/sposobem-na-stres.html

Offline cyberrobo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Skate-park
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 25, 2015, 20:49:57 »
Czy w skateparku jest siłownia zewnętrzna? Albo gdzieś w Policach? Szukam miejsca na rekreacyjne ćwiczenia. Jeśliby ktoś nie wiedział, o co mi chodzi, to jest to coś takiego: www.silowniezewnetrzne.net/sposobem-na-stres.html
Jest przy basenie na ul. Siedleckiej