Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?  (Przeczytany 7556 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« dnia: Listopada 13, 2010, 17:57:04 »
Obejrzałam zdjęcia z koncertu i mam wątpliwość, czy były rzesze publiczności (tak jest w komentarzu) 20 zdjęć i...burmistrz, starosta, radni i ich bliscy. Gdzie lokalna społeczność?



http://www.powiatpolicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=475:3-x-chopin-na-11-listopada&catid=4:kulturalne&Itemid=3

Mam problem z wklejeniem zdjęcia, link  powyżej. A przy okazji- są filmy z tego właśnie koncertu?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

kresowiak

  • Gość
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2010, 18:07:04 »
...lokalna społeczność nie za bardzo interesuje się propozycjami MOK-u. Impreza była otwarta, wstęp wolny i każdy mógł przyjść. Były plakaty, zapowiedzi...A czy Ty byłaś na koncercie, czy tylko wirtualnie? Nieładnie komentować nie będąc uczestnikiem wydarzenia!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2010, 18:25:38 »
Nie komentuję samego koncertu, który był wspaniały i oby takich więcej. Jeśli posłużyć się Twoim nazewnictwem to krytykuję jakość artykułu do którego podałam link.
Dziękuję za szybką reakcję.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2010, 18:36:48 »
Link, który nie działa... Sam koncert bardzo ładny :) Ja zauważyłem również i zwykłych mieszkańców na koncercie. Więc tak źle chyba nie było ? A Radni i Burmistrz oraz Starosta byli, ponieważ to były również obchody Święta Niepodległości. Więc naturalne, że zjawili się na uroczystości.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 14, 2010, 10:46:56 »
Link niestety nie będzie działał o czym, dodając go, nie wiedziałam. Trudno... siły wyższe, a nie moje braki techniczno-informatyczne  :rotfl:
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Zafrina

  • Gość
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 14, 2010, 10:59:31 »
Koncert był fajny... tylko tyle. Zbyt ciężkie, patetyczne utwory. Chopin miał wiele wesołych, nastrojowych i radosnych utworów a Dzień Niepodległości właśnie takim powinien być. Cóż... taka nasza polska mentalność. Zamiast cieszyć się, wpadamy w przymusową melancholię, bo innej alternatywy nie ma.
Ogólnie wrażenia dobre. Technika wykonania utworów też poprawna (z mojego amatorskiego punktu widzenia), ale to wszystko.

PS. Plus dla prowadzącego za ciekawe, rozbudowane zapowiedzi występów.
PS.2 Minus za brak hymnu narodowego
PS.3 Kolejny minus za brak zdjęć mieszkańców Polic, jakby ich obecność była zbędna lub niezauważona
PS.4 Plus za smaczny poczęstunek
PS.5 Plus dla Pani Beaty Gramzy za piękny sopran i Państwa Janaszków za dobrze wykonaną robotę i miłe towarzystwo po koncercie  :rotfl:

wiech57

  • Gość
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 22, 2010, 20:02:51 »
Byłem jednym z "zwykłych" mieszkańców Polic obecnych na koncercie. Obok mnie siedział gość z Niemiec. Był w komfortowej sytuacji, bo posiadał tłumaczenie wystąpienia pana Burmistrza:). Ja miałem niekiedy trudności ze zrozumieniem tego , co starał się przeczytać nasz włodarz.Może następnym razem należałoby przygotować dla polskojęzycznej publiczności również teksty "na piśmie".
Dobór repertuaru był dostosowany do "Okazji" jak również do zakładanej chyba przez wykonawców znajomości muzyki Chopina przez policką publiczność.
Mały dyskomfort  sprawił "suchy prowiant"  (w postaci zawiniętych w szeleszczące papierki cukiereczków) spożywany przez dwóch zasłużonych panów weteranów,ale widocznie spadł im cukier:)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] 3x Chopin- "impreza" zamknięta?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 22, 2010, 21:23:34 »
|Nooo, to przez następne 4 lata chyba juz się nauczysz rozumiec pana burmistrza...  :rotfl: