Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Początek czystek w PIS  (Przeczytany 25575 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 05, 2010, 17:43:46 »
Bob przyznaje rację...Gapiostwo z mojej strony.Pozdrawiam.Sekator grunt to mieć świeży umysł otwarty na świat.Wiek pojęcie względne tak jak mówisz.Jan Ołdakowski również odszedł...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 05, 2010, 19:02:57 »
"Czystki" w PiS świadczą o tym, ze w tej partii liczy się przede wszystkim wazelina...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 05, 2010, 19:15:26 »
Dla niektórych, którzy stwierdzili, że przebrała się miarka i zagłosowali na Jarka, takie postępowanie prezesa to przykry "policzek" za dane zaufanie. Ja, co prawda, nie brałem udziału w drugiej turze głosowania, bo musiałem wracać do "enerde", ale moje poparcie miał właśnie Jarosław. Śledząc wyniki podczas wieczoru wyborczego w tv przez przypadek trafiłem na rozmowę Pani Elżbiety Jakubiak z kręcącym się w fotelu, jak dzieciak z zespołem ADHD, Stefanem Niesiołowskim, który rzucał chamskimi i nie do końca prawdziwymi zarzutami w stronę Jarosława. Pani Elżbieta broniła prezesa i jego ideologii jak lwica, momentami robiło mi się przykro, kiedy widziałem, co przyjmuje "na klatę" w ramach solidarności z liderem PiS-u. Teraz dziękuje się jej za współpracę, taka eliminacja współpracowników przypomina mi znacznie lżejszą formę postępowania austriackiego psychopaty z wąsikiem, który czesał się na drugą stronę.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 05, 2010, 19:33:32 »
Wycięto ludzi z poglądami i mogących zagrozić liderowi w liderowaniu...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 05, 2010, 21:30:43 »
"Czystki" w PO... "czystki" w PiS to wewnętrzne sprawy tych partii.
Nie rozumiem, czemu oponenci PiS, czyli ludzie z PO wciskają nosy w "nie swój sos" i nawzajem.
Niech każdy martwi się o swoje zastępy:)
Pozdrawiam zwolenników obydwóch partii.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 05, 2010, 21:48:16 »
Cytat: "MrW"
Nie rozumiem, czemu oponenci PiS, czyli ludzie z PO wciskają nosy w "nie swój sos" i nawzajem.
Niech każdy martwi się o swoje zastępy:)


No tego stwierdzenia zupełnie nie rozumiem. Polska to nie prywatny folwark, a posłowie i członkowie partii, to nie pracownicy prywatnych firm. Swoje ciepłe stołki zdobyli dzięki głosom wyborców, których interesy powinny być celami nadrzędnymi, ważniejszymi od walki o wewnątrzpartyjne wpływy. Warto tutaj dodać, że partie są utrzymywane z podatków płaconych przez obywateli. Każdy Polak ma prawo wiedzieć, co się dzieje w każdej partii, politycy nie robią łaski, gdy odpowiadają na niewygodne pytania.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 05, 2010, 22:16:43 »
Cytat: "Mamabije"
"Czystki" w PiS świadczą o tym, ze w tej partii liczy się przede wszystkim wazelina...

Za to w innych partiach, jak rozumiem, liczy się odważne głoszenie swoich poglądów, szczególnie tych sprzecznych z wypowiedziami lidera, a osoby które się tego dopuszczają robią w tych partiach zawrotne kariery. Czy tak?

pac

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 05, 2010, 22:55:41 »
ale ludzie są ogłupieni,
 kaczor nie rządzi od 3 lat, jest poza marginesem,
pis to jego partia więc może robić co chce wedle statusu,
teraz razem z tvn-ami macie temat na kilka dni/tygodni,
tymczasem co robi donek? nic
dług rośnie, można za niego spokojnie wyruszyć na marsa
gomułka przy donaldzie to pikuś,
zrozumiecie to za pare lat
teraz macie temat - kaczor  :devil:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 05, 2010, 23:20:09 »
Cytat: "bies"
Cytat: "sekator"
Cytat: "bies"
obywatelu sekator a naucz sie ty czytac ze zrozumieniem


 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: Rozbawiłeś mnie. Dzięki :lol2:


podobac moze sie to iz twoja wlasna glupota potrafi cie rozbawic
mnie rowniez z tego powodu przyjemnie

 :jupi:


Napominam i nawołuje do zaniechania osobistych wycieczek. Może niektórych to bawi, ale kogoś może razić.
Tak więc Panowi - dysputujcie, ale używacie siły argumentów, a nie argumentu siły, w tym wypadku obrażania innych.

Pozdrawiam Denver.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 06, 2010, 08:11:26 »
Cytat: "Mamabije"
"Czystki" w PiS świadczą o tym, ze w tej partii liczy się przede wszystkim wazelina...


czyli tak samo jak w PO, gdzie liczy się ten kto w czwartkowy wieczór gra w drużynie z Donaldhiniem i kto dogra mu ostatnią piłkę  :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 06, 2010, 08:54:54 »
Cytat: "bies"
hmmmm

a to sympatycznie i ciekawie sie znow dzieje
DYKTATOR tupnal nóżką, nadął sie jak balonik i poszlooooo
w sumie coz ... formacja  skrajnie prawicowa zwana pisem

Lewicowa. To tzw. katolewica, której z prawicą nie należy mylić.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 06, 2010, 08:59:55 »
A morał tej bajki jest znany ,kto nie z Jarosławem ten jest wyrzucany.A tak poważnie to PIS pozybywając się posłanek stracił wyborców i zostaną mu już tylko wyznawcy.
Mariusz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 06, 2010, 09:10:14 »
Cytat: "speedbax"
Pani Elżbieta broniła prezesa i jego ideologii jak lwica, momentami robiło mi się przykro, kiedy widziałem, co przyjmuje "na klatę" w ramach solidarności z liderem PiS-u. Teraz dziękuje się jej za współpracę, taka eliminacja współpracowników przypomina mi znacznie lżejszą formę postępowania austriackiego psychopaty z wąsikiem, który czesał się na drugą stronę.

Mnie to się bardziej kojarzy z Ziutkiem Słoneczko. Na szczęście Jarosław K. możliwości ma znacznie mniejsze.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 06, 2010, 09:17:02 »
Cytat: "bob"
nie jestem zwolennikiem PiSu, ale muszę przyznać, że ma ta sytuacja (nie mówiłbym nawet o czystce) także i dobre strony: po ładnych paru tygodniach politycznego rozkroku w wykonaniu tej partii (bo z jednej strony to tylko "ładne buzie" przecież, więc po co wyrzucać, ale jednak szef jechał na proszkach i nie podejmowały godnie decyzji) cały potencjalny elektorat wie, na czym stoi

Wg mnie jest to też szansa na powstanie normalnej opozycji na prawo od PO. Niewielka, ale jednak. Wszystko zależy od tego, co zrobią obie panie - i inni z tego nurtu, dla których miało to być poważne ostrzeżenie. Na pewno łatwiej będzie się przytulić w PO czy SLD niż stworzyć nową silną partię...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 06, 2010, 09:28:08 »
Cytat: "Wykidajło"
szansa na powstanie normalnej opozycji na prawo od PO


Tak, te wydarzenia mogą tworzyć takie zmiany , ja mam nadzieję, że ci ludzie nie wylądują w politycznym przytułku jakim jest PO.