Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Początek czystek w PIS  (Przeczytany 25573 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 05, 2010, 17:04:08 »
To powiedzcie zwolennicy PIS jakie reguły złamały obydwie Panie?Posiadanie własnego zdania jest zbrodnią?Widać tak...Teraz Poncyliusz poleci...Sekator widzę,że chowasz głowę...Szef tnie równo z trawą...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

bob

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 05, 2010, 17:06:04 »
Odnośnie "czystek" w PO:
Cytat: "dnfan1"
Płażyński

Maciej Płażyński sam odszedł z PO, swoją decyzję tłumaczył w rozmowie z Wprost w ten sposób: „Nie układało mi się z Grzegorzem i Donaldem. Nie odpowiada mi sposób uprawiania przez nich polityki”. Źródło
Cytat: "dnfan1"
Olechowski

Także Andrzej Olechowski odszedł z PO na własne życzenie - 2 lipca 2009 roku - żeby już w kilka dni później móc zostać przewodniczącym rady programowej Stronnictwa Demokratycznego.
Źródło
Cytat: "dnfan1"
Rokita

Rozumiem, że mowa o Janie Marii? (Nelly również sama wystąpiła z tej partii) Ależ Jan Maria pozostaje członkiem PO do dziś! Nie startował do wyborów wyłącznie z racji miłości do małżonki!
Żródło

PS: Źródła mam rdzennie polskie, a nie tylko polskojęzyczne :lol2:

Pozdrawiam, mniej manipulacji życzę!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 05, 2010, 17:07:52 »
Sekatorze uwierz mi ,że zagłosowałbym na człowieka nawet gdyby był z PIS...Pani Kluzik Rostkowska zrobiła kawał dobrej roboty dla swojego szefa.Nie doceniono tego.Bywa.Zobaczymy kto zajmie jej miejsce...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 05, 2010, 17:08:48 »
Bob masz zupełną rację:)Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 05, 2010, 17:10:24 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Sekatorze uwierz mi ,że zagłosowałbym na człowieka nawet gdyby był z PIS...


Więc głosuj, poniżej kilka ciekawych propozycji:

http://www.mlodzidlapolic.pl/

pozdrawiam sekator

bies

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 05, 2010, 17:12:50 »
Cytat: "dnfan1"
zatroskani przeciwnicy polityczni powinniście się cieszyć, toż to zwycięstwo PO z przewagą ogromną (zgodnie z sondażami  ;D ) jest niemal pewne, a tu zamiast hurra optymizmu zgryzoty,że Jarosław taki, śmaki i owaki, że takie nieszczęścia przez niego PiS spotyka...


a owszem owszem przy takiej sytuacji zwyciestwo platformy no nie podlega dyskusjia
hura optymizmu nie ma i nie bedzie bo ludzie trzezwo myslacy zycza sobie i oczekuja OPOZYCJI do partii rzadzacej ... tylko teraz chwila zadumy nad tym co prezentuje partia opozycyjna zwana pis

sekator

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 05, 2010, 17:13:12 »
W wyborach samorządowych ja też głosuję na człowieka, a nie na partię. Znam wielu wspaniałych ludzi którzy startują z Gryfa, PiSu, Lewicy, Polic XXI. Ważny jest dla mnie człowiek, nie jego przynależność partyjna. Możesz mi wierzyć.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 05, 2010, 17:15:45 »
Sekatorze i tutaj zgadzam się z Tobą zdecydowanie!Widziałem stronę...Wśród młodych 40 paro latkowie hahahaha.Ciekawe postacie.Mi najbliżej do Tomka z racji wieku i to ,że rówieśnik.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 05, 2010, 17:15:54 »
Cytat: "bies"
zwyciestwo platformy no nie podlega dyskusjia


 Z czego sie tak cieszysz. Juz raz w Polsce rzadziła jedna partia. I nie skończyło się to dla nas najlepiej. Chcesz powtórki z rozrywki? Jeżeli tak , to nie rozumiesz istoty demokracji i możliwości funkcjonowania opozycji, oraz jej zbawiennego wpływu na przejrzystość polityczną.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 05, 2010, 17:18:33 »
Trzebież, średni wiek kandydata do Rady Gminy w PO 44 lata. A więc młody-stary to pojęcie względne.

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/320000/321104-okg.html?komitet=2c9682212b43a7f4012b577b7c5d1543

bies

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 05, 2010, 17:20:24 »
Cytat: "sekator"
Z czego sie tak cieszysz. Juz raz w Polsce rzadziła jedna partia. I nie skończyło się to dla nas najlepiej. Chcesz powtórki z rozrywki? Jeżeli tak , to nie rozumiesz istoty demokracji i możliwości funkcjonowania opozycji, oraz jej zbawiennego wpływu na przejrzystość polityczną


obywatelu sekator a naucz sie ty czytac ze zrozumieniem caly tekst napisany
nie wybieraj sobie urywkow pasujacych pod twoja "merytoryczna" fraze

sekator

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 05, 2010, 17:23:26 »
Cytat: "bies"
obywatelu sekator a naucz sie ty czytac ze zrozumieniem


 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: Rozbawiłeś mnie. Dzięki :lol2:

bob

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 05, 2010, 17:25:23 »
@TrzebieżCITY: Nie ma sprawy, i ja pozdrawiam!

@all: nie jestem zwolennikiem PiSu, ale muszę przyznać, że ma ta sytuacja (nie mówiłbym nawet o czystce) także i dobre strony: po ładnych paru tygodniach politycznego rozkroku w wykonaniu tej partii (bo z jednej strony to tylko "ładne buzie" przecież, więc po co wyrzucać, ale jednak szef jechał na proszkach i nie podejmowały godnie decyzji) cały potencjalny elektorat wie, na czym stoi - powtarzam, nie mówię z doświadczenia, ale wyobrażam sobie, że także niektórym sympatykom PiSu ulżyło, od kiedy ich partia konkretnie się co do niektórych personaliów zadeklarowała...

Pozdrawiam!

bies

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 05, 2010, 17:25:28 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "bies"
obywatelu sekator a naucz sie ty czytac ze zrozumieniem


 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: Rozbawiłeś mnie. Dzięki :lol2:


podobac moze sie to iz twoja wlasna glupota potrafi cie rozbawic
mnie rowniez z tego powodu przyjemnie

 :jupi:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Początek czystek w PIS
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 05, 2010, 17:34:22 »
Cytat: "bies"
podobac moze sie to iz twoja wlasna glupota potrafi cie rozbawic


Zabrakło argumentów i jak zwykle w takich wypadkach zaczyna się obrażanie.