Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni  (Przeczytany 22813 razy)

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #30 dnia: Października 03, 2010, 12:07:35 »
O ile wiem, to budynek, w którym mieści się "Biedronka", należy do prywatnego właściciela. W sumie nieważne, z kim chciałaby rozmawiać osoba, której nie podobają się nocne hałasy: z administratorem, właścicielem budynku, kierownikiem sklepu czy od razu z policją. Ważne, by to załatwić i wyegzekwować swoje prawo. Uważam jednak, że wezwanie policji (po wcześniejszej rozmowie z kierownictwem lub administratorem) daje prawo do dalszych kroków mieszkańcowi, zostawia ślad w dokumentach i powoduje ukaranie, co czasem jest również dotkliwe dla sklepu. Mieszkaniec nie musi zachować całej drogi służbowej (kierownik, administrator, właściciel budynku), by wezwać policję. Jednak rozmawiając np. z kierownikiem pokazuje, że ma dobrą wolę załatwienia problemu polubownie, bez udziału ostatecznego organu jakim jest policja, a potem ewentualnie sąd.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #31 dnia: Października 03, 2010, 13:43:01 »
A tego co wiem to budynek wybudowali panowie Kar..... wie  to tajemnica  , :jupi: reszta to tajemnica poliszynela :jupi:

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #32 dnia: Października 03, 2010, 15:32:48 »
tak chyba radny jest właścicielem lokali użytkowych i do tego członkiem zarządu wspólnoty - w zasadzie nie ma w tym nic złego,
już wcześniej pisałem że najpierw porozmawiam z administratorem, ewentualnie zadzwonię do centrali biedronki,
ale może stworzy się jakaś nieformalna grupa inicjatywna, w grupie siła,
ważne że z wypowiedzi na forum wynika że nocne stuki i szuranie jest niedopuszczalne i dziękuję za wypowiedzi ;D

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nocne sprzątanie w biedronce ul. Przyjaźni
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 01, 2010, 20:36:36 »
Z braku czasu napisałem do biedronki zobaczymy co odpiszą:

"Witam!
W związku z zaproszeniem do podzielenia się z uwagami i sugestiami dotyczącymi funkcjonowania
sklepów Biedronka, sprzeciwiam praktykom nocnego sprzątania w Biedronce
 na ul. Przyjaźni 2 w Policach.
Więcej o moich zastrzeżeniach tutaj:
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=6894

Mieszkaniec Przyjaźni 2 w Policach"