Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity  (Przeczytany 6746 razy)

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« dnia: Listopada 05, 2010, 20:30:18 »
Właśnie czytałem relację ze spotkanie programowego PO przed wyborami samorządowym i bardzo poruszył mnie wątek o nepotyzmie w partii http://www.powiatpolicki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=453:liczy-z-ich-strony-na-wsparcie-a-oni-go-nie-wsparli&catid=52:polityka&Itemid=70. Tylko jak się mają deklaracje krajowe z tym co na dole ? http://www.gover.pl/news/szczegoly/guid/po-odrzuca-zarzuty-o-nepotyzm---skresla-kandydatow-z-list . Pewnie dlatego,że nazwa Police w Polsce bardziej kojarzy się z tłumaczeniem słowa Policja na język angielski niż z miastem w zachodniopomorskiem. Więc na pewno nikt tego nie zauważy bo PO krajowa i policka to dwie różne partie.

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2010, 20:22:43 »
Cytat: "delma"
Więc na pewno nikt tego nie zauważy bo PO krajowa i policka to dwie różne partie.


Akurat w temacie nepotyzmu widzę niesamowitą wprost zgodność tego co dzieje się ,,na górze" z tym co możemy zaobserwować ,,na dole". A może się mylę ?

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 07, 2010, 20:33:36 »
ale czemu ona nie różni się od tej krajowej no pomyślcie...albo lepiej nie bo ktoś kto żyje w niewiedzy będzie pisał głupoty... ktoś te listy układał no zobaczcie sami ilu Kardziejonków no to kto sami siebie tam wepchnęli?

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 07, 2010, 21:17:08 »
Na listach Pis też powtarzają się nazwiska.
Mariusz

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 07, 2010, 21:20:31 »
rodzina Echaust też się powtarza. Zwróciłem jednak uwagę na PO bo sam słyszałem wywiad z panią prezydent Warszawy, która mówiła o tym zarządzeniu partii

yak

  • Gość
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 07, 2010, 21:25:33 »
Nic jeszcze nie jest do końca przesądzone. Pewne sprawy polickie dotarły do marszałka Schetyny (ja w tym palca nie maczałem). Jaki będzie efekt - zobaczymy.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 07, 2010, 22:19:02 »
Cytuj (zaznaczone)

Nic jeszcze nie jest do końca przesądzone. Pewne sprawy polickie dotarły do marszałka Schetyny (ja w tym palca nie maczałem). Jaki będzie efekt - zobaczymy.


Jeśli rzeczywiście narozrabiali to pewnie komuś urwą łeb :]
Druga opcja taka, że rozejdzie się po kościach.
Stawiam na 2 opcję. Pamiętam, że kilka lat temu SLD się żarło między sobą w Policach. Powyrzucali z partii wszystkich radnych. Raz o tym napisała Wyborcza bodajże, i temat zniknął. Tu zanosi się na to samo.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Jak to polityka lokalna różni się od polity
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 07, 2010, 23:55:42 »
Cytat: "mariusz88887"
Na listach Pis też powtarzają się nazwiska


Niesamowite. Ale chyba nie pięciokrotnie ? A może coś przeoczyłem ?