Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg  (Przeczytany 5374 razy)

kati08

  • Gość
Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg
« dnia: Listopada 29, 2012, 22:09:23 »
Co myslicie jakie jest Wasze zdanie o toniku włąsnej roboty z polopiryna s czy rozjaśnia przebarwienia na skórze i likwiduje zaskóniki? podaje przepis;
http://www.ermito.eu/jak-leczyc-przebarwienia-i-pozbyc-sie-zaskornikow/

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 30, 2012, 14:10:27 »
Ja stosuje maseczkę z aspiryny. 2 aspiryny rozpuszczam z kilkoma kropelkami wody. Dodaje łyżkę jogurtu naturalnego. Trzymam na twarzy aż zaschnie. Buzia gładka jak pupcia niemowlaka.
Czy dziala na zaskórniki i przebarwienia - nie wiem, nie mam.
Jeżeli chodzi o zaskórniki to świetnie działa kwas salicylowy. Ale to raczej u kosmetyczki albo dermatologa. Samemu w domu można sobie zaszkodzić.
Na przebarwienia jest b. dobry kwas migdałowy. Do kupienia na mazidłach albo w formie kremu 10% w aptece.

edith87

  • Gość
Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 19, 2013, 10:33:42 »
Ja bym uważała z tym tonikiem. Mój szwagier jest lekarzem i z tego co mi mówił, to przesadne stosowanie polopiryny nie jest zdrowe. Rozrzedza krew i ogólnie może mieć różne negatywne skutki uboczne. Chyba bardziej skłaniałabym się do używania jakiś specjalistycznych kremów i leków stworzonych własnie do tego typu problemów.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 19, 2013, 23:30:31 »
Cytat: "edith87"
Ja bym uważała z tym tonikiem. Mój szwagier jest lekarzem i z tego co mi mówił, to przesadne stosowanie polopiryny nie jest zdrowe. Rozrzedza krew i ogólnie może mieć różne negatywne skutki uboczne. Chyba bardziej skłaniałabym się do używania jakiś specjalistycznych kremów i leków stworzonych własnie do tego typu problemów.


Ale to chyba stosowanie doustnie jest tak niebezpieczne? Bo jeszcze nie słyszałam żeby jakiś tonik rozrzedził krew ;D Żadnego leku przeciwbólowego nie można stosować przesadnie.

Yuuki

  • Gość
Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 28, 2013, 11:31:20 »
A czy coś takiego może mi zastąpić krem do cery mieszanej? Pozdrawiam!

hardarikus

  • Gość
Co myslicie o toniku z polopiryny "S"-poprawia wyg
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 19, 2013, 22:30:03 »
tonik to nie krem :)