Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wyciek amoniaku  (Przeczytany 7153 razy)

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Police] Wyciek amoniaku
« dnia: Listopada 01, 2010, 22:04:18 »
Police - Wyciek amoniaku z rurociągu

29 października...
29 października doszło do wycieku amoniaku w rejonie zaworu na rurociągu na terenie Zakładów Chemicznych w Policach. Nieszczelność została zauważona przez przez pracowników zakładu, którzy niezwłocznie poinformowali służby ratownicze. Przed przybyciem straży pożarnej zadziałał system zraszaczy zabezpieczający rurociąg. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wejściu do strefy w ubraniach gazoszczelnych, przykręceniu zaworu trójdrożnego w miejscu wycieku. Po przykręceniu zaworu i dokonaniu pomiaru stężenia amoniaku przystąpiono do wymiany uszczelki i sprawdzeniu instalacji. W działaniach brały udział 1 zastęp z KP PSP Police, 2 zastępy z JRG Police oraz 4 zastępy z ZSP ZCh Police.
http://www.szczecin.kwpsp.gov.pl/?type=memberarticle&action=view&id=559

Schludny

  • Gość
Re: Wyciek amoniaku
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 01, 2010, 22:23:11 »
Cytat: "miś"
Police - Wyciek amoniaku z rurociągu

29 października...
29 października doszło do wycieku amoniaku w rejonie zaworu na rurociągu na terenie Zakładów Chemicznych w Policach. Nieszczelność została zauważona przez przez pracowników zakładu, którzy niezwłocznie poinformowali służby ratownicze. Przed przybyciem straży pożarnej zadziałał system zraszaczy zabezpieczający rurociąg. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wejściu do strefy w ubraniach gazoszczelnych, przykręceniu zaworu trójdrożnego w miejscu wycieku. Po przykręceniu zaworu i dokonaniu pomiaru stężenia amoniaku przystąpiono do wymiany uszczelki i sprawdzeniu instalacji. W działaniach brały udział 1 zastęp z KP PSP Police, 2 zastępy z JRG Police oraz 4 zastępy z ZSP ZCh Police.
http://www.szczecin.kwpsp.gov.pl/?type=memberarticle&action=view&id=559


No to sie obudziłeś!!!

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Re: Wyciek amoniaku
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2010, 19:43:08 »
Cytat: "Schludny"

No to sie obudziłeś!!!

Mogłeś obudzić się wcześniej

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Wyciek amoniaku
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2010, 21:03:26 »
Panowie wymienili się uprzejmościami i chyba wyczerpali już temat ;p

driver

  • Gość
[Police] Wyciek amoniaku
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 07, 2010, 20:55:21 »
Witam.Trochę bajerów w tym wszystkim,oprócz tego że strażacy się zjawili tylko nie wiem kiedy gdyż Ja byłem tam ze 25minut to Strażaków nie było i żadne zraszacze nie działały w tym czasie, byłem Ja i jeden gostek z ochrony lekko spanikowany że nikt się nie zjawia a tam dawało czadu. mam jeszcze filmik i jak go obrobię to wrzucę .