Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki, które znalazły dom  (Przeczytany 139375 razy)

ageralion

  • Gość
Zagineła Nora!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 13, 2010, 13:40:07 »
W sobotę, ok 21 Nora zerwała smycz i poleciała za psem (ul. Studzienna, Szczecin - okolice Hożej).

Suczka ma czarna lakierowana obrożę, z ozdobnymi kosteczkami, kaganiec i kawałek czarnej smyczy. Jest łagodna do ludzi, nie lubi kotów i niektórych psów. Niedawno przechodziła operację i wciąż wymaga opieki weterynaryjnej.



Marta 517680264, Agnieszka G. 694812002

Znalazła się Nora!!!

Dopiero 21.12.2010 zauważyli plakat, tylko że jest problem bo babka nie chce jej oddać!!! Twierdzi,że nikt jej nie szukał i że u niej jest jej dobrze, była z nią u weta, nie ma czipa i w ogóle ble ble ble Jutro będę do niej dzwoniła, bo dzisiaj coś z siecią się stało i nie wychodzą mi w ogóle połączenia... paranoja jakaś .

Nora ma chipa,jest po sterylizacji,choć pani twierdzi,że jest ciężarna i chipa nie ma.Straszy policją i mężem adwokatem,więc dzisiaj pani Agnieszka zgłasza na policję przywłaszczenie
 psiaka,aby ich uprzedzić,na komendzie,na której zostanie zgłoszone przestępstwo mają zdjęcie Nory i wiedzą o jej zaginięciu,więc nie powinno być problemu.Jeżeli pani nie odda psiaka dobrowolnie(mamy do niej tylko numer telefonu,z którego dzwoniła,by nas poinformować,że ma psa ale go nie odda-śmiechu warte) odbierzemy psa z pomocą policji.

Po wielu rozmowach panie doszły do porozumienia.Niestety doszło do pomyłki i przyprowadzona w Wigilię sunia, to nie była Nora(to była suczka mieszaniec pudla,nie wiem jak można było pomylić ją z Norą). Dalej poszukujemy naszej uciekinierki.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 21, 2010, 21:28:51 »




Znaleziono psiaka w obroży,zadzwonili panowie co tam pracują,że on wszedł do kingi
do góry i tam się położył i spał,widocznie poczuł ciepło,wzięła go dziś nasza wolontariuszka na tymczas,ale jutro wyjeżdża i będzie dopiero w poniedziałek,jeżeli nie znajdzie się właściciel lub osoba chętna wziąć go do siebie na te parę dni piesek niestety trafi do hotelu w Sierakowie.Piesek jest bezproblemowy i łagodny.Pięknie zachowuje się w domu,jak i na dworze.

tel:517-910-923

 Pies był widziany wczoraj z właścicielem. Biegał w obróżce, Pani ta, wie jak wyglądał opiekun i da ogłoszenie w wypożyczalni kaset,  do której często zagląda opiekun psa.

Nie znam szczegółów,ale piesek został dziś,na szczęście,odebrany przez właściciela.Mam nadzieję,że już się nie zgubi.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 22, 2010, 19:24:54 »
Gizmo

PŁEĆ: kocur
RASA: europejska
WIEK: 4 m-ce
STAN ZDROWIA: bardzo dobry

Gizmo mimo swojego młodego wieku wiele przeszedł. Kiedyś na pewno miał dom, który stracił z niewiadomych przyczyn. Ten z pozoru zwykły kociak okazał się wspaniałym zwierzakiem. Jest słodki, piękny i uroczy. Ma niezwykle spokojne uosobienie. Uwielbia wszelkie pieszczoty: głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem i po brzuszku. Ponad wszystko uwielbia towarzystwo człowieka. Obecność innych zwierząt mu nie przeszkadza - bardzo ładnie dogaduje się z innymi kotami. Posiada książeczkę zdrowia, miał zrobione badania na FiV , białaczkę oraz morfologię. Gizmuś jest zdrowiutki. Gizmo czeka na dom, który zapewni mu bezpieczną przyszłość. Może to właśnie Ty go pokochasz?

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 888 816 843

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 24, 2010, 11:51:28 »
Do adopcji dwa szczeniaczki-suczki,będą do kolana:





Urodzone 9 listopada.

Tel:Iza-888-816-843
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 01, 2011, 21:52:22 »
te dwa szczeniaki zostały juz adoptowane.

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 01, 2011, 21:55:57 »
Pawełek

Pawełek to młody, ok. 9-miesięczny kocurek. Ma ładne, bure pręgowane umaszczenie z białym pyszczkiem, krawacikiem oraz białymi skarpetkami obowiązkowo na każdej łapce.

Pawełek jest niezwykle przyjazny i łagodny. Ten towarzyski kawaler wręcz garnie się do człowieka, upomina o głaskanie i pieszczoty głośno przy tym mrucząc. Może pozostać sam w domu, dzięki czemu nadaje się także dla osób pracujących. Nie pogardzi również dobrą zabawą, chociaż co do sprzętów nie jest wymagający – do pełni szczęścia wystarczy mu mała piłeczka lub myszka na sznurku. Po radosnych harcach lubi udać się na krótką drzemkę. Pawełek cicho szepcze mi do ucha, że w tym czasie najchętniej grzałby nogi i kolana swojego nowego opiekuna, na którego tak czeka. Niestety wie, że konkurencja jest duża, a on do małych kociaków już nie należy. A przecież jest młodym kotkiem, przed nim jeszcze całe życie. Czy szczęśliwe? To już zależy głównie od ciebie. Proszę, daj szansę temu kochanemu kocurkowi, a będzie ci wdzięczny do końca swoich dni. On też pragnie być kochany, mieć swój dom i swoją ludzką rodzinę…

Kocurek jest wykastrowany, odpchlony i odrobaczony. Korzysta z kuwetki.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 0517 910 923



Mój ulubieniec kocurek Pawełek przedwczoraj został adoptowany. był na okresie próbnym i została podpisana umowa adopcyjna. Trzymamy kciuki żeby był to jego ostatni domek do końca jego życia. Pawełku trzymaj się:)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 03, 2011, 16:09:36 »
Została znaleziona suczka w różowej obroży.Znaleziona 29 grudnia w okolicach ul:Wyszyńskiego w Policach.Sunia jest bardzo wystraszona całą sytuacją,więc trudno jej zrobić ładne zdjęcie.Suńka jest bardzo młoda,ma igiełki zamiast ząbków,czyli jakieś 6-8 miesięcy,jest wielkości jamnika.Obecnie znajduje się u naszej wolontariuszki w domu tymczasowym,oto jej zdjęcia:









Dzwonić do mnie:Ada-502-350-461

sunia jedzie w środę do adopcji do Niemiec
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 03, 2011, 18:24:47 »
Szczeniak to chłopiec urodzony 9 listopada. Wiadomo jak to szczeniak-wesoły, jak nie śpi to gania i bawi się byle czym. Jego mama jest średniej wielkości.
W razie pytań dzwonić Do Izy:888816843





Dropsik został adoptowany 07.01.2011 do domku z ogrodem-będzie mieszkał w Dąbiu!!!
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 03, 2011, 18:31:43 »
Kocurek do adopcji.Jest po amputacji ogona(znaleziony z gnijącym ogonkiem).Więcej informacji u Izy:888-816-843



Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 03, 2011, 18:43:15 »
Są dwie suczki,biało czarna i czarna.Są typowymi beztroskimi szczeniakami, bardzo spragnionymi kontaktu z człowiekiem. Nigdy nie odmawiają pieszczot, są wpatrzone w człowieka.Jak przystało na szczeniaczki są radosne i energiczne. Spędzają czas na zabawie, jedzeniu i spaniu.  Potrzebują tylko kogoś u swojego boku, z kim będą mogły spędzić resztę swoich dni.Mają  po 5 tygodni,ich mamą jest naprawdę maciupka sunia w typie jamniczka,ojciec NN.
Iza:888-816-843

sunia pojechała do adopcji do Niemiec



Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 08, 2011, 16:11:25 »
Czarna sunia została adoptowana przez znajomą naszej wolontariuszki.



Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 08, 2011, 19:30:43 »
Staruszek w typie czarnego Labradora-okazał się około 4-6 letnim psiakiem z siwą bródką,białym krawatem i skarpetkami białymi w czarne kropki.Taka jego uroda.

Zdjęcia zrobione 16 stycznia 2011 w hotelu w Sierakowie:





Zdjęcia wcześniejsze:









Po kliknięciu w zdjęcia otworzą się one w pełnym wymiarze.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 09, 2011, 18:31:17 »
1. IMIĘ: Tina
2. PŁEĆ: suczka
3. RASA: kundel
4. WIELKOŚĆ: mała
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK:ok. 4 lat
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie ( na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Historia Tiny jest tak krótka jak jej łańcuch. Praktycznie nie zaznała nigdy wolności, możliwości wybiegania się. Od samego poczatku jest przywiązana do łańcucha tylko dlatego ze ponoć podgryza ludzi jadących na rowerach. W trakcie naszych działań interwencyjnych okazało sie, że sunia niezwykle towarzyska, potrzebuje miłości, i kontaktu z człowiekiem. Na nasz widok machała ogonkiem, cieszyła się niezmiernie, jakby chciała powiedzieć –„zabierzcie mnie stąd”. Nie ma w niej żadnej agresji. Obecna właścicielka nie wiedzi nic złego w warunkach w jakich przebywa sunia. Nie docierają do niej żadne argumenty. Wyraziła natomiast zgodę na oddanie jej w dobre ręce. Tina nie jest wybredna. Na pewno chciałaby dostawać cos lepszego do jedzenia niz tylko warzywa, czym niestety jest karmiona przez swoja właścicielkę. Kawałek kurczaka czy nawet psiej puszki to dla niej rarytas.
Poszukujemy Tinie domu, w którym będzie kochana i szanowana, a na pewno będzie wspaniałym, wiernym i oddanym przyjacielem na wiele lat. Sunia czeka na swoja szansę i ratunek.



ADRES:
TELEFON KONTAKTOWY: 888 816 843 TOZ Police

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 10, 2011, 10:01:54 »
06 stycznia 2011 roku została znaleziona w okolicach mijanki sunia wilczura bardzo wychudzona z pięcioma 3-4 tygodniowymi szczeniakami.Hycel nie mógł jej zabrać,ponieważ nie ma podpisanej jeszcze umowy z gminą,nasza pani prezes zgodziła się opłacać za nich hotel,więc teraz tam przebywają.Nie można było ich tam zostawić,ponieważ przez roztopy jest to teren zagrożony zalaniem,wtedy wszystkie psiaki by się potopiły.Czy są osoby,które mogą sunię przygarnąć ze szczeniakami na czas odchowania i do czasu znalezienia im domku.Proszę o kontakt:
Ada-502-350-461



















09 stycznia porobiłam zdjęcia suni i szczeniakom.Weszłam spokojnie do kojca,sunia bardzo przyjazna,jak została otworzona buda ze szczeniakami to próbowała je osłonić swoim ciałem,ale zero agresji.Spokojnie mogłam ją głaskać,gdy ona przy nich siedziała.Widać,że była strasznie wystraszona i zdenerwowana całą sytuacją,więc nie chciałam jej dodatkowo denerwować dotykając szczeniaki.POMÓŻCIE.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 13, 2011, 18:11:01 »
Cytat: "Amstafizna"
Znalazłam to ogłoszenie na infoludku. wstawiam je tu bo może znajdzie sie osoba ktora bedzie mogla  cos poradzić na tą sytuacje. ogloszenie jest z 09.01.2011.:...........................................Pragnę ponowic swoje ogłoszenie. Piszę je do ludzi, którzy będą w stanie mi pomóc. Mam suczkę którą przygarneliśmy bo ktoś ją porzucił w listopadzie urodziła szczeniaki 4 pieski i 1 suczka nie zamierzaliśmy miec piesków ale się stało. Moja sytuacja materialna oraz mieszkaniowa nie pozwala na utrzymanie tylu psów,mam też małe dziecko. Dlatego piszę to ogłoszenie i nadal poszukuję ludzi, którzy będą w stanie przygarnąc psiaki zapewnią im dom i pozywienie jak również podstawowe szczepienia. Pieski są posłuszne, przyjazne potrafią wykonywac wszelkie czynnosci w tej chwili tylko się męczą a mnie serce ściska że nie mogę im zapewnic warunków dokonałam wszelkich starań ale dziś nikt nie chce brac psów nie chcę by straciły życie bo każdy chce życ. Taki psiak potrafi okazac wdzięcznośc i byc wiernym kompanem na całe życie. Proszę nie rezygnujcie pomóżcie znajśc im dom żeby były kochane. Udzielę wszelkich odpowiedzi. Oto mój nr tel 607465200


To te psiaki,Jeżeli komuś się spodobają,to Amstafizna zaofiarowała pomoc w transporcie,bo psiaki przebywała poza Szczecinem:







To opis z TOZU Szczecińskiego,też tam są:

Imię: Szczeniaki
Płeć: suczki i pieski
Rasa: mieszaniec
Wielkość: będą średniej wielkości
Umaszczenie: średniej wielkości
Wiek: 2 miesiące
Stan Zdrowia: bardzo dobry
Kastracja / Sterylizacja: nie
Upodobania i nawyki: Zdrowe, radosne psiaki które szukają pilnie nowego, ciepłego domu. Szczeniaczki urodziły się 11 listopada. Mają już dwa miesiące więc nie chcą już siedzieć w kojcu, chcą chodzić na spacery i poznawać wielki świat który pokaże im nowy opiekun. Ich mama, którą przygarnęliśmy porzuconą jest malutką, drobniutką suczką, tata zapewne był większy i wygląda na to, że szczeniaki będą średniej wielkości "do kolan". Wychowują się w domu z kotem. Z niecierpliwością czekają na nowy dom i opiekunów. Proszę pomóżcie im. Udzielę wszelkich odpowiedzi.
Miejsce pobytu: dotychczasowy dom
Uwagi: Oferta prywatna, dodano 10.01.2011r.
Kontakt: 607-465-200
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!