Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Opony zimowe do samochodu  (Przeczytany 18118 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #15 dnia: Października 10, 2010, 16:21:11 »
Cytat: "jaroslawp"
A tak PS:  :devil:
Cytat: "KrP"
No chyba, że rbk woli się kierować testami pisanymi na zamówienie
Cytat: "KrP"
I nawet jeśli "nieomylne" ADAC wystawi im ocenę 1/10 to z chęcią kupiłbym je raz jeszcze.
wpisując się w twój tok rozumowania, to jakie masz profity ze sprzedaży reklamując tak usilnie te opony oraz próbując przy tym zdyskredytować wszystkich mających odmienne zdanie podważając przy tym ich profesjonalizm?


XDDDD

Tak, handlarzem jestem. :d

Eh zalamujecie mnie. Nic nie dyskredytuje, polecam produkt, ktory kupilem i z ktorego jestem zadowolony.

Schludny: juz sobie ciebie wyobrazam jak kucasz przy kazdym aucie i szukasz napisu Gislaved. :d

Ale probuj, moze ci sie uda. :d
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #16 dnia: Października 10, 2010, 16:37:42 »
Powiedzmy, że chcę wydać do 1000zł, ale może być i 1200zł.
Co do odpowiedzi, proszę spokojnie, to tylko opony :)

jaroslawp

  • Gość
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #17 dnia: Października 10, 2010, 16:42:10 »
Cytat: "KrP"
Nic nie dyskredytuje
Sorry, ale napisałeś o pisaniu na zamówienie i zasugerowałeś, że ADAC robi testy na odwal się, bez ich weryfikacji. Przykładając to do powiedzenie, że każdy ocenia wedle siebie.....

Co do samych opon nie komentuje. Ja jeżdżę na Kleberach i jedyne co mogę powiedzieć to to że jestem zadowolony.

A tak PS - używając zwrotów:
Cytat: "KrP"
Eh zalamujecie mnie

Cytat: "Schludny"
W sumie nie ma co sie dziwic chlopakowi do takiego gruchota lepszych opon nie ma co zakładać

Cytat: "KrP"
Schludny, dlaczego w niemal kazdy temat musisz sie [ciach] ze swoimi pseudo madrosciami?

Cytat: "Schludny"
Zdaję sie że Twoje "super"opony to tania tandeta

powodujecie, że dyskusja zaczyna przypominać Onetowe szambo. Czy tak ciężko jest uszanować, że inni mogą mieć odmienne zdanie, którym nie koniecznie trzeba się zgadzać. Oraz, że można to wyrazić w kulturalny sposób, co w efekcie pozwoli każdemu na wysunięcie jakiś przydatnych wniosków dla siebie????????

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #18 dnia: Października 10, 2010, 17:33:54 »
RBK osobiście polecam Ci oponki: Continental ContiWinterContact TS830 195/65R15 91 T
lub Uniroyal MS PLUS 66 195/65R15 91 T. Jedne i drugie zdały egzamin na moich samochodach  :faja: .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #19 dnia: Października 10, 2010, 19:46:37 »
Cytuj (zaznaczone)
Sorry, ale napisałeś o pisaniu na zamówienie i zasugerowałeś, że ADAC robi testy na odwal się, bez ich weryfikacji.


No cóż, ja do takich testów podchodzę sceptycznie (a wyniki tego cytowanego jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzają), mam do tego prawo. Do tego tak sobie poszukałem i Yokohamy A.drive wg ADAC też są ocenione na jedną gwiazdkę. ;D

Nie no, spoko, możecie się kierować tymi "testami", mnie to grzeje. ;]

Cytuj (zaznaczone)
powodujecie, że dyskusja zaczyna przypominać Onetowe szambo. Czy tak ciężko jest uszanować, że inni mogą mieć odmienne zdanie, którym nie koniecznie trzeba się zgadzać.


Powiedz to Schludnemu, który pierwszy zaczął brednie wypisywać.

Anyway dla mnie EOT.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #20 dnia: Października 10, 2010, 20:12:53 »
oponeo.pl - trafiłem teraz przypadkiem - może ktoś zechce sobie poczytać.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #21 dnia: Października 10, 2010, 20:32:58 »

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #22 dnia: Października 11, 2010, 16:42:03 »
Cytat: "rbk"
Powiedzmy, że chcę wydać do 1000zł, ale może być i 1200zł.
Co do odpowiedzi, proszę spokojnie, to tylko opony :)

Przy takiej kwocie możesz spokojnie kupić opony renomowanej marki, nie zawracając sobie głowy modelami budżetowymi, które może będą dobre, a może...
Sam kupuję opony za ok. 160-170 zł / sztuka (ale rozmiar mniejsze od twoich) i do tej pory idealnych nie trafiłem - moje Uniroyale trzymały na mokrym jak ta lala, ale na suchym były za miękkie i szybko się zdzierały. Fuldy miały twardość ok., ale jak popadało to wesoło nie było. Ale i tak najciekawsze wspomnienia mam po Dębicach. Te to potrafiły adrenalinę podnieść hoho!.
Teraz mam Firestony i jak za tą kasę to jest ok. Są warte tyle ile zapłaciłem i nic więcej.
Z Twoim budżetem szukałbym coś z marek "premium", np. Dunlopa, Goodyeara, Pirelli. Małe szanse, że trafisz kiepską oponę.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #23 dnia: Października 11, 2010, 21:24:32 »
Mój tata używał przez 10 lat opon Continental. Przez te 10 lat jazdy w zimowych miesiącach opony nie zdarły się znacznie i nieźle trzymały się drogi ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #24 dnia: Października 11, 2010, 21:36:04 »
Cytat: "rbk"
Poszukuję opon na zimę, trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :)
195/65/15


No i się okazało, że ja też muszę kupić zimówki do auta. Mój wybór to: Goodyear UltraGrip 7+. Jeździłem na tych oponach i na prawdę je polecam, super trakcja i co ważne, mają niski poziom hałasu toczenia.

Offline Bast3k

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #25 dnia: Października 13, 2010, 18:23:05 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "rbk"
Poszukuję opon na zimę, trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :)
195/65/15


No i się okazało, że ja też muszę kupić zimówki do auta. Mój wybór to: Goodyear UltraGrip 7+. Jeździłem na tych oponach i na prawdę je polecam, super trakcja i co ważne, mają niski poziom hałasu toczenia.


Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią. Jeżdżę na tych oponkach już 2 sezon. Radzą sobie znakomicie na śniegu. Wiem co mówię bo codziennie robię trasę Brzózki - Szczecin, więc wiadomo jaka to droga, szczególnie między Brzózkami, a Trzebieżą (odśnieżanie 10 kategorii ;)). Do tej pory zero niespodzianek.
Niestety wielosezonowe Pirelli, na które kiedyś się skusiłem rzucały moim autem na wszystkie strony. Sprawdziło się stare przysłowie, jeśli coś jest do wszystkiego, to jest...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #26 dnia: Października 14, 2010, 23:37:38 »
Nie chcę krakać, moi Drodzy, coś czuję, że zima w tym roku zacznie się znacznie wcześniej, opony zimowe już założone. Zalecany okres jazdy na zimówkach przez producentów, to 15.10-15.04. Lepiej o tym pamiętać. Już teraz życzę Wam bezwypadkowej zimowej jazdy.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 09, 2011, 22:49:23 »
Cytat: "speedbax"
Mój wybór to: Goodyear UltraGrip 7+. Jeździłem na tych oponach i na prawdę je polecam, super trakcja i co ważne, mają niski poziom hałasu toczenia.


Tak więc.. chciałem podziękować za polecenie opon (Goodyear UltraGrip 7+), auto trzyma się idealnie drogi, pierwsze na co zwróciłem uwagę, to właśnie to.. że coś "ucichłem" :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 10, 2011, 22:56:18 »
Cytat: "rbk"
Tak więc.. chciałem podziękować za polecenie opon (Goodyear UltraGrip 7+),


Proszę bardzo. :) Cieszę się, że jesteś zadowolony, dobre opony powinny łączyć komfort i bezpieczeństwo, czasami warto wydać trochę więcej pieniędzy, a to i tak się zwraca. Pozdrawiam i życzę bezpiecznej jazdy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Opony zimowe do samochodu
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 11, 2011, 10:04:07 »
Cytat: "rbk"
chciałem podziękować za polecenie opon (Goodyear UltraGrip 7+), auto trzyma się idealnie drogi, pierwsze na co zwróciłem uwagę, to właśnie to.. że coś "ucichłem" :D

A jak sobie radzi na grubej warstwie brei? Bo ja kupiłem Firestone Winterhawk 2 Evo i to właściwie jedyny element, do którego mam jakieś zastrzeżenia. Inna sprawa, że to może być też kwestia ciężaru auta.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.