Inne tematy > Kulinaria

Wigilijne potrawy

<< < (2/16) > >>

NIKA:
Tak, masz rację nie można zapomnieć jaki jest sens tych świąt.
Z nami też nie wszyscy usiądą do stołu i to jest przykre, bardzo przykre.


Caarola zdradź przepis na śledzia pod pierzynką. Słyszałam o takim ale nie wiem jak się go robi.

TrzebieżCITY:
Wtrącę co do tej sałatki.Moja mama robiła ją jak sałatkę jarzynową z dodatkiem śledzika i wszystko z góry smarowała majonezem.Pyszna była i może zrobi się na święta ;D Tak poza tym pierożki z kapustką i grzybami własnej roboty ma się rozumieć, barszczyk czerwony, rybka w occcie smażona, nie karp bo nie lubię :ble: ryba po żydowsku, sałatka jarzynowa.Po pasterce dopiero kąs mięska i ciast.Na to zawsze się czekało ;D

DEtonator:

--- Cytat: "NIKA" ---Caarola zdradź przepis na śledzia pod pierzynką. Słyszałam o takim ale nie wiem jak się go robi.
--- Koniec cytatu ---


I ja przyłączam się do tej prośby. :)

Wykidajło:
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Sledz_w_pierzynce,,-4520999,9495.html

Można kombinować z przyprawami oczywiście :)

draculka:

--- Cytat: "caarola" ---My Wigilię tradycyjnie spędzamy w domu rodziców gdzie pałaszujemy:
--- Koniec cytatu ---


Karolka no to już wiem, w które rewiry warto się udać z kolędą :)

Wszystkim rybolubnym i nie tylko polecam przepis na rybę po japońsku W przepisie jest moim zdaniem nieścisłość, bo ogórki powinny być kiszone a nie konserwowe. Taki mam przepis od lat i taka wersja potrawy gości na naszym stole.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej