Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dług publiczny  (Przeczytany 43495 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #60 dnia: Października 07, 2010, 15:36:55 »
Cytat: "jezat"
Nie męcz się z zamulaniem faktów przy pomocy kaczystowskich mitów

Według ciebie NIK-Najwyższa Izba Kontroli-instytucja państwowa podlegająca tylko Sejmowi tworzy kaczystowskie mity?
Bronisz się używając słownictwa ośmieszające PiS. Ośmieszając ich rządy myślisz że przemówisz do rozsądku rzeszom ludzi którzy czytają to forum? Prawda jest taka że PiS lepiej rządziło niż PO.
PS. Ale według mnie i tak chyba tylko Janusz Korwin-Mikke potrafi uzdrowić polską gospodarkę.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #61 dnia: Października 07, 2010, 17:08:01 »
Cytat: "jezat"
Nie męcz się z zamulaniem faktów przy pomocy kaczystowskich mitów

Cytat: "piotrek"
Według ciebie NIK-Najwyższa Izba Kontroli-instytucja państwowa podlegająca tylko Sejmowi tworzy kaczystowskie mity?

Nie wiedziałem ,że jesteś na uslugach kaczystów i realizujesz strategię będącego dalej na proszkach Jarkacza -"nikt nam nie wmówi ,że białe jest białe....... itd.Wykazałem ci na informacjach NIKu,że w wyniku obniżenia podatku dochodowego spadły dochody z tego podatku a ty usiłujesz "rzeszom ludzi" zamienić te fakty na mity.Co z wami jest ,że macie takie ciągoty do Rzeszy,w sumie nawet nie wiem do III czy do IV.
Cytat: "piotrek"
Prawda jest taka że PiS lepiej rządziło niż PO.

Wyjdz z ziemianki i się rozejrzyj.Ten dobry wujek PiS już socjalizmu w Polsce nie zbuduje.Do tego potrzeba 50% głosów +1  w sejmie, i tyle samo w senacie oraz swojego prezydenta.Niestety braciszek już nie pomoże.
Cytat: "piotrek"
PS. Ale według mnie i tak chyba tylko Janusz Korwin-Mikke potrafi uzdrowić polską gospodarkę.

Jasne,cały świat korzysta z dobrych,co ja piszę,z genialnych rad JKM.Dlatego w Polsce jest ledwo tolerowany.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #62 dnia: Października 08, 2010, 13:20:46 »
Cytat: "jezat"
Jasne,cały świat korzysta z dobrych,co ja piszę,z genialnych rad JKM.Dlatego w Polsce jest ledwo tolerowany.


Cytat: "dr.Kafar"
Pierw się czym zainteresuj, a potem się wypowiadaj. Pomijam już twój pełowski bełkot, ale od Korwina się odczep. W ramach dokształcenia możesz poczytać sobie o Chile.

Myślałem ,że jesteś jednym z niewielu dobrze poinformowanych w Polsce znawców gospodarczych"dopalaczy" JKM.Okazuje się ,że ty też nie wiesz.Co za pech mnie spotyka.Już myślałem,że się czegoś nauczę a tu masz ci los,następny który nie wie.Widocznie cuda gospodarcze JKM to jeszcze większy bełkot jak ten twój znienawidzony pełowski.Wielbicieli chilijskiego zamordyzmu znajdziesz w szeregach PiSu.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #63 dnia: Października 08, 2010, 20:14:11 »
Cały czas powtarzasz to samo. Dyskusja z Tobą nie ma sensu.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #64 dnia: Października 09, 2010, 09:45:27 »
Cytat: "Piotrek"
Cały czas powtarzasz to samo. Dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Ja dyskutuję w oparciu o fakty.Mity mnie nie interesują.Przy okazji z przykrością/bo to dla kaczystów smutna wiadomość/informuję,że w projekcie budżetu na 2011 deficyt będzie niższy niż w 2010.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #65 dnia: Października 09, 2010, 18:30:36 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Piotrek"
Cały czas powtarzasz to samo. Dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Ja dyskutuję w oparciu o fakty.Mity mnie nie interesują.Przy okazji z przykrością/bo to dla kaczystów smutna wiadomość/informuję,że w projekcie budżetu na 2011 deficyt będzie niższy niż w 2010.


kto to wyliczył?? Rostowski??  :rotfl:

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #66 dnia: Października 09, 2010, 19:45:13 »
A może ktoś powiedzieć ile zdałużenia ma gmina Police
Mariusz

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #67 dnia: Października 10, 2010, 13:33:38 »
Tak, bip.police.pl, biorąc pod uwagę, że nie mówisz o długu publicznym, bo jednostki samorządu raczej takiego czegoś nie mają (budżet centralny owszem, bo emituje obligacje i zaciąga kredyty na funkcjonowanie). Gmina może co najwyżej mieć deficyt (chwilowy, bo nie może mieć wyższych wydatków niż przychodów - w końcu dlatego budżet jest zrównoważony: dochody=wydatkom).

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #68 dnia: Października 10, 2010, 14:02:59 »
Cytat: "jezat"

Ja dyskutuję w oparciu o fakty.Mity mnie nie interesują.Przy okazji z przykrością/bo to dla kaczystów smutna wiadomość/informuję,że w projekcie budżetu na 2011 deficyt będzie niższy niż w 2010.

Cytat: "dnfan1"

kto to wyliczył?? Rostowski??  :rotfl:

A ty pewnie myślisz,że krasnoludki?Szkoda ,że nie wiiesz jak funkcjonuje państwo.Każdy minister ma do swojej dyspozycji ministerstwo.To wyznaczeni  pracownicy ministerstwa przygotowują budżet a nie krasnoludki.A do uchwalenia budżetu potrzeba większości sejmowej.Niestety kaczyści,żeby go obalić większości nie mają.To odpowiedz na ich totalną frustrację.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #69 dnia: Października 12, 2010, 12:32:09 »
http://finanse.wp.pl/kat,111116,title,VAT-bedzie-rosl-jesli-dlug-publiczny-przekroczy-55-proc-PKB,wid,12747469,wiadomosc.html?ticaid=1b0c4&_ticrsn=5

Znów wyszło kłamstwo.

Ktoś jeszcze będzie próbował zachwalać PełO? Ktoś dalej będzie próbował na nich głosować bo "to lepsze niż PiS"?

[ciach!]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #70 dnia: Października 12, 2010, 19:49:12 »
Krp czytaj ze zrozumieniem zanim coś napiszesz
Mariusz

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #71 dnia: Października 12, 2010, 19:56:22 »
PO to dno. Tylko ktoś totalnie głupi może jeszcze wierzyć tej bandzie oszustów. :crazy:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #72 dnia: Października 12, 2010, 20:09:39 »
Cytat: "mariusz88887"
Krp czytaj ze zrozumieniem zanim coś napiszesz


Rozumiem, nie boj sie. Szkoda tylko, ze elektorat PO nie chce zrozumiec co ta partia robi z krajem.

Moderatorze, jestes niesamowity. Zajmij sie moze powazniejszymi sprawami.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #73 dnia: Października 12, 2010, 22:04:04 »
Polakom trudno przychodzi przyznanie się do błędu i teraz każdy idzie w zaparte za PO. Usprawiedliwiają każdy ich głupi wybryk.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dług publiczny
« Odpowiedź #74 dnia: Października 12, 2010, 23:07:20 »
Cytat: "Piotrek"
Polakom trudno przychodzi przyznanie się do błędu i teraz każdy idzie w zaparte za PO. Usprawiedliwiają każdy ich głupi wybryk.


Do czasu. Jak podniosą podatki, zabiorą ulgę na internet i dzieci, becikowe, zduszą skutecznie wzrost gospodarczy (nieuchronny wynik podnoszenia podatków)co zwiększy bezrobocie, Polacy się obudzą (szkoda tylko że tak późno). A będzie bolało, oj będzie i nie wystarczy już czarowny uśmiech płemieła, kiedy wszystko podrożeje a kasy w kieszeni zacznie ubywać.