Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wymóg prawny - próba ugody.  (Przeczytany 18823 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
Wymóg prawny - próba ugody.
« dnia: Września 27, 2010, 09:23:28 »
Zgodnie z wymogami prawa, podejmuję próbę ugody. Wniosek dotyczy użytkownika polickiego forum p.Jana Kłysa używającego także niku YAK.
Za naruszenie moich dóbr osobistych a w szczególności - dobrego imienia, nazwiska, pseudonimu i wizerunku, niesławienia i zniewagi,  poprzez publikowanie na forum Wirtualne Police informacji nieprawdziwych.
A w szczególności tekstów:

Cytuj (zaznaczone)
To jest jeszcze gorzej, niż "jezacie" myślisz. Zdanowicz (dawniej "szkutnik") miał problemy. W Stanach - podobne do polskich - zawsze kogoś pouczał i na różne sposoby dostawał "po ryju". No to postanowił wrócić do "Starego Kraju". Traf chciał, że coś około 50. zakochał się bez pamięci. Po raz "enty" - jeśli się nie mylę. Taki amerykański "Marcinkiewicz". W efekcie ma z policzanką dziecko. Chyba chłopczyk. Lat coś 5-7 - jeśli się nie mylę. Małżeńskie - nie małżeńskie, nie wiem. Wiedza "nad moją potrzebę".
Dziecko - sprawa poważna, więc Zdanowicz postanowił się ustatkować. Najpierw próbował kariery jako konkurencja Ladzińskich (stocznia) w Trzebieży. Nie wyszło. Ludzie (i władza) nie chcieli wspierać Nieznajomego. To się na nich obraził. I za oszczędzone w USA dutki postanowił budować rodową siedzibę nad Świdwiem. W strefie dla budownictwa zakazanej. Wyszedł jak Zabłocki na mydle i znowu się obraził. Tym razem na gminę Dobra Szczecińska.
Teraz próbuje sprzedać jakieś nieruchomości w Stanach i przenieść się do nas na stałe. Obyczajów nie zmienił - smędzi, mędzi, poucza, jest "ponad". Czekam (raz mi mignął na sesji) jak do mnie podejdzie i zagada. Wyjdę z sali sesyjnej (Radę należy poważać) i Mu prywatnie odpowiem. Przypuszczam, że wyjaśnię wszystkie Jego wątpliwości i już nigdy nie będzie nikogo pouczać na forum. Czekajmy cierpliwie. Ja czekam...
Pozdrowienia!
PS Ja zawsze przebaczam. lecz nigdy nie zapominam. Przebaczyć - nie znaczy - zapomnieć. Proste? Jak konstrukcja cepa!

I wy - czcigodni forumowicze - na to się łapiecie. Gość ma 14 ha pod Goleniowem + dziecko spłodzone w Policach, z jakichś niezrozumiałych powodów uważa się za "lepszego", więc nas poucza i wydrwiwa. To samo robił w Stanach, w żadnym środowisku polonijnym nie znalazł akceptacji (spoko, wnikliwie sprawdzałem), ciągle kogoś krytykował i pouczał. Teraz usiłuje zakotwiczyć się w Polsce, co mu się słabo udaje. Ma pretensje do wiceburmistrza Pisańskiego, że ten ostatni nie wpadł w zachwyt, kiedy wuj z Hameryki oświadczył, że ma zamiar robić w Policach "business" i oczekuje wszechstronnej pomocy od Gminy. Brakowało konkretów, a Jakub Pisański, pragmatyczny człowiek, nie miał czasu na wspieranie mrzonek. Wuj się obraził i to jest cała tajemnica żółci zakompleksionego człowieka. Nie bądźcie frajerami! Gościa należy pominąć!

Nie rozumiem czemu dajecie się podpuszczać małorolnemu spod Goleniowa? Burmistrzem będzie, co oczywiste, Władysław Diakun. Bo tak się podoba Duchowi Świętemu i nam (cytat z Dziejów Apostolskich). Więc po co dyskutować z "wujem z Ameryki"?

Chyba jednak nie doczytaliście ironii w poście tego małorolnego, eksmitowanego z Hameryki, który gardzi policzanami.


 Teksty te naruszają w sposób zasadniczy  Art. 212. § 1. kodeksu karnego. Niniejszym wnoszę o usunięcie skutków poprzez złożenie oświadczenia odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie  na forum Wirtualne Police do dnia 30 Września 2010 roku.

yak

  • Gość
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #1 dnia: Września 27, 2010, 10:01:17 »
Nie wiem, Zdanowicz, czy zauważyłeś, że wymieniony z imienia i nazwiska człowiek nigdy do ciebie nie pisał i na forum nie występuje. Tu występuje niejaki "yak". I to, co cię tak podnieca pisał "yak", co sprawę mocno komplikuje.

Żebyś miał bardziej pod górkę, to musiałbyś jeszcze udowodnić, że wskazana osoba rzeczywiście jest tym, za kogo ją uważasz, a nadto, że realny człowiek o wskazanym nazwisku z tobą koresponduje, a nie np. że ktoś się pod niego podszywa.
Zatem (po uzyskaniu stosownych uprawnień) zaczynasz od badania logów na czeskim serwerze, bo tam wisi strona. Potem musisz ustalić parę jeszcze innych szczegółów technicznych. Powodzenia. To tak gwoli zadośćuczynienia prawdzie obiektywnej.
Poza tym - konia z rzędem, jak udowodnisz, że w tym, co cytujesz było coś zniesławiającego. Tu jest Polska, nie Stany.

Po drugie - ja cię bardzo przyjaźnie proszę - uspokój się. Wkradasz się w każdą dyskusję ze złośliwymi i głupkowatymi komentarzami, co więcej - ad personam. Jesteś złośliwym trollem, który nic nie wnosząc zakłóca każdą istotniejszą rozmowę. Jak małe, niedopieszczone dziecko, które rozrabia, bo nie jest zauważane. Byłbyś świetnym członkiem pewnej partii politycznej. Jakiej? Każdy ci powie.

Ja mam cię szczerze dość, ciekawe kiedy będą cię mieć dość admin i moderatorzy. Natomiast tak już na koniec. Chłopie - nie strasz mnie realnego lub wirtualnego niczym, bo mnie nastraszyć trudno. Zniknij i przestań zawracać ludziom głowę! A kysz!

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #2 dnia: Września 27, 2010, 13:32:28 »
Dwóch dziadków polityczno-mentalnych na forum się zebrało i się kłócą...

Offline ayarl

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #3 dnia: Września 27, 2010, 16:24:50 »
Dobrze, że się kłócą a nie biją. A ja przynajmniej mam niezły "ubaw". A może ktoś jeszcze?

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2010, 16:34:54 »
Ale yak rzucał przecież rękawicy Zdanowiczowi, jak ten był jeszcze szkutnikiem a raczej szkodnikiem :)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #5 dnia: Września 27, 2010, 22:46:25 »
Drogi J. Zdanowiczu. Administracja zadziała w sposób określony regulaminem. Post zniesławiający zostanie usunięty, a jego Autor poniesie konsekwencje. Tylko tyle i aż tyle - takie tu panują zasady i zawsze tak działaliśmy w podobnych przypadkach.

Zdanowicz.J

  • Gość
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #6 dnia: Września 28, 2010, 07:46:37 »
Cytat: "Denver"
Drogi J. Zdanowiczu. Administracja zadziała w sposób określony regulaminem. Post zniesławiający zostanie usunięty, a jego Autor poniesie konsekwencje. Tylko tyle i aż tyle - takie tu panują zasady i zawsze tak działaliśmy w podobnych przypadkach.


W tym przypadku, nie mam zastrzeżeń do pracy administracji i regulaminu Forum. Ugoda dotyczy autora i stosownych przeprosin przed złozeniem wniosku o zniesławienie.
Pozdrawiam

Zdanowicz.J

  • Gość
Wymóg prawny - próba ugody zignorowana
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 05, 2010, 04:20:14 »
....akt oskarżenia został złożony w tamtym tygodniu, do sądu Rejonowego
Wydział Karny na podstawie art. 216 kk o znieważenie i art. 212 kk o
zniesławienie.
Świadkowie:
Jakub Pisański, za-burmistrza
Mariusz Hałgas, właściciel forum

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 05, 2010, 09:14:17 »
Zaczęło się robić poważnie... Yak może i faktycznie przesadził, ale żeby do sądu od razu.... :) Co tu sie dzieje...
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 05, 2010, 09:38:24 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
....akt oskarżenia został złożony w tamtym tygodniu, do sądu Rejonowego
Wydział Karny na podstawie art. 216 kk o znieważenie i art. 212 kk o
zniesławienie.

A przez kogo został złożony?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 05, 2010, 12:11:35 »
Cytat: "mat_tk"
Zaczęło się robić poważnie... Yak może i faktycznie przesadził, ale żeby do sądu od razu....  Co tu sie dzieje...


Mysle tak samo, zamiast ciagania po sadach chyba lepiej spotkac sie na dobrej wodce i wyjasnic spory, najlepiej bez swiatkow. A tak zanosi sie na kolejny cyrk...

yak

  • Gość
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 05, 2010, 13:09:27 »
Człowiek, który to organizuje - o ile organizuje - najwyraźniej usiłuje zaznaczyć swoją obecność w naszej polickiej rzeczywistości. Przy okazji przeszacowując możliwości. Z mojego punktu widzenia - sprawę przegra. A przy okazji poznam realnego człowieka i zdobędę parę cennych informacji.

Jedynym poszkodowanym będzie M. Hałgas. Bo nie ma doświadczenia w tego rodzaju przypadkach. I albo będzie musiał złamać tajemnicę dziennikarską, albo stawić czoła małostkowym roszczeniom.

O mnie się proszę nie martwić (jakby ktoś chciał). W moim dość długim żywocie wiele procesów miałem. Jak na razie - nie siedzę. Takich osobowości, jak powód sporo się kręci po świecie. Pożyjemy, zobaczymy.

A temu i owemu dedykuję powiedzenie: "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę".

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 05, 2010, 14:16:12 »
Oj Panie Janku...Pan to masz szczęście do Zdanowicza.No kurde nikt się na nim nie poznał hahahahai chłopina nie może przeżyć i zgryzota go zżera :rotfl: Widac bogaty i stać go na opłacanie kosztów sądowych i adwokatów.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 05, 2010, 16:04:51 »
Cytat: "yak"
Jedynym poszkodowanym będzie M. Hałgas.
Panie Mariuszu niech się Pan nie boi, za Panem całe Forum stoi.
Ale na wszelki wypadek zbieram już cebulę i topie smalec ; )
<*)))))>{

yak

  • Gość
Wymóg prawny - próba ugody.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 05, 2010, 17:23:36 »
To raczej Zdanowicz - jeśli ktoś taki istnieje, bo ja znam tylko trollopodobnego uczestnika forum o ksywce "Zdanowicz" - nie ma szczęścia. Oj NIE MA! No, ale każdy człowiek jest wolny i czyni, co uważa.