• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Studio tatuażu w Policach?  (Przeczytany 21432 razy)

Offline demoskinos

• Gaduła
Studio tatuażu w Policach?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2010, 20:27:52 »
Cytat: "stokrotka84"
Cytat: "demoskinos"
Gonzo teraz podobno cpa i mu łapy latają wiec u niego nie polecam

Byłeś? Widziałeś? Mi jakoś nic on nie zrobił. Nie [wulgaryzm] głupot. przejedź się tam, pogadaj z nimi i wtedy komentuj....Najlepiej komuś tyłek obsmarować bez racjonalnych argumentów. Usłyszałeś głupotę i pleciesz na prawo i lewo..ehh.
Pewnie za to ostrzeżenie dostanę, ale Demoskinos, sorry, podniosłeś ciśnienie..

napisałem podobno a nie ze ćpa wiec jest roznica :) takie mnie doszly sluchy wiec wybacz.

Offline stokrotka84

• Gaduła
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2010, 22:04:19 »
No właśnie "podobno " robi duużą różnicę :) Demoskinos, spoko

Offline lupka

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2010, 17:28:04 »
Ja jednak wolę sprawdzonych polickich tatuażystów, szczególnie jednego. Robi tatuaże już parę ładnych lat, a teraz też aerografem na autach maluje. Sprzęt profesjonalny i wykonanie też.

yot1

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2010, 16:41:11 »
Cytat: "lupka"
Ja jednak wolę sprawdzonych polickich tatuażystów, szczególnie jednego. Robi tatuaże już parę ładnych lat, a teraz też aerografem na autach maluje. Sprzęt profesjonalny i wykonanie też.

Witam
A jakieś namiary na niego masz może?

hate18core

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2010, 18:32:21 »
Cytat: "yot1"

Witam
A jakieś namiary na niego masz może?

Skoro w Policach jest już jakiś profesjonalista, to czemu nikt o nim nie słyszał?
Aerograf brzmi fajnie, może zamiast tatuować ozdabia samochody :)

Offline peter

• Gaduła
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 09, 2010, 20:03:04 »
Jak się trochę orientujesz to posiadał w Policach jak i w Szczecinie studio tatuażu.

hania

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:59:39 »
Cytuj (zaznaczone)
Skoro w Policach jest już jakiś profesjonalista, to czemu nikt o nim nie słyszał?
Aerograf brzmi fajnie, może zamiast tatuować ozdabia samochody :)

nikt nie słyszał??? haha o tym tatuazyscie wie przynajmniej 3/4 Polic, okolic, szczecina i wielu innych miejscowosci. tatuaze wykonuje od prawie ze od dziecka, jest zupełnym profesjonalistą w tym co robi. widzialam setki jego tatuazy i jestm pod wielkim wrazeniem. a propos ozdabiania samochodów- z tym ponoc tez sobie radzi:) ogolnie koles jest spoko, tatuaze wykonuje z sercem a to jest najwazniejsze.
pozdrawiam Panie Władku:)

Poprawiłem cytat.
Kubapolice

Offline lupka

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 10, 2010, 15:09:13 »
Yot1 namiar wyślę na pw.
Cytat: "hate18core"

Są dwa powody, albo nie jesteś z Polic, albo nie jesteś w temacie tatuaży.

hate18core

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 14, 2010, 20:00:06 »
Yot1 namiar wyślę na pw.

Są dwa powody, albo nie jesteś z Polic, albo nie jesteś w temacie tatuaży.

Nie jestem z Polic, aczkolwiek 2 lata pracowałem i może ze 3 lata trenowałem w Policach... Nie słyszałem żeby ktoś chwalił jakiegoś Policzanina. Raczej widziałem dość mizerne prace jakiegoś "domowego artysty z Polic". Jest jeden tatuator pochodzący z Polic, którego znam nazywa się Marek Rydzewski tatuował wcześniej w studiu Undergrand, teraz siedzi w Warszawie i tatuuje w studiu Yakuza www.yakuza.pl (nigdy nie tatuował w Policach).  A jeżeli chodzi o temat tatuaży, może nie jestem alfą i omegą :) ale byłem na kilku festiwalach tatuażu, czytam pisma związane z tatuażem i generalnie znam wiele osób ze Szczecińskiej czołówki. I dla nich tajemniczy artysta którego zna 3/4 Polic jest osobą kompletnie anonimową :)

Pozdrawiam

zuzia13551

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 14, 2010, 23:47:01 »
Nie jestem z Polic, aczkolwiek 2 lata pracowałem i może ze 3 lata trenowałem w Policach... Nie słyszałem żeby ktoś chwalił jakiegoś Policzanina. Raczej widziałem dość mizerne prace jakiegoś "domowego artysty z Polic".

Coś czuje że ta wypowiedź jest złośliwa względem jak to powiedziałeś ,,domowego artysty,,. Czyżbyś się bal konkurencji? Bo tak to można odebrać :-) Jak do tej pory nikt nie słyszał o Tobie gdyby nie założony na tym forum temat o tatoo....

Pozdrawiam 3/4 Polic i tajemniczego ,,artystę,, - w pełni tego słowa znaczeniu,, (pana Władka)

hate18core

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 17, 2010, 16:19:34 »
Cytat: "zuzia13551"
Coś czuje że ta wypowiedź jest złośliwa względem jak to powiedziałeś ,,domowego artysty,,. Czyżbyś się bal konkurencji? Bo tak to można odebrać :-) Jak do tej pory nikt nie słyszał o Tobie gdyby nie założony na tym forum temat o tatoo....

Pozdrawiam 3/4 Polic i tajemniczego ,,artystę,, - w pełni tego słowa znaczeniu,, (pana Władka)

Bynajmniej nie jestem złośliwy... Nie boję się konkurencji, bo ja sam z tatuowaniem jestem na bakier (mam dysgrafie) i maszynki nie dotykam bo obawiam się że krzywdziłbym jedynie ludzi. A jeżeli chodzi o "domowego artystę"(o którym wspominałem) to nie ma on na imię Władysław (na marginesie Pan Władek też jest dla mnie wielką niewiadomą...).
Moje posty nie mają na celu obrażać ludzi, czy też im ubliżać. Jednak jak wspomniałaś że 3/4  Polic wie o "Panu Władku" to chyba znam tę 1/4, która tej osoby nie zna.
Pozdrawiam

Offline MAGcam

• Stały bywalec
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 18, 2010, 07:20:09 »
A mnie słuchy doszły że po Nowym Roku będzie w Policach nowy salon tatuażu.
Ponoć otwarcie w połowie stycznia jak dobrze pójdzie.Jak gorzej to od lutego.
Póki co nie ma co krakać żeby nie wykrakać lub przekrakać ;D
Się zobaczy.

Offline gzzz

• Gaduła
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 18, 2010, 09:23:20 »
A nie lepiej wybrac znana szczecinska marke?

MonikaO

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2010, 15:29:22 »
Cytat: "gzzz"
A nie lepiej wybrac znana szczecinska marke?

Próbowałam się zapisać do "Bart tattoo" w Szczecinie, jednak miał rezerwacje terminów na prawie 3 miesiące do przodu (a bałam się że do tego czasu mogę się rozmyślić ;) ).
A co do kolejnego studia tatuażu, fajnie. Konkurencja zawsze działa na korzyść dla klientów. Zmobilizuje artystów do lepszej pracy, bo Police to nie Szczecin tu będą musieli walczyć o klienta.
Na zakończenie małe hasło które usłyszałam w salonie:
"Kto się nie dziara ten fujara" :devil:

hate18core

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2011, 17:51:17 »
Cytat: "MAGcam"
A mnie słuchy doszły że po Nowym Roku będzie w Policach nowy salon tatuażu.
Ponoć otwarcie w połowie stycznia jak dobrze pójdzie.Jak gorzej to od lutego.
Póki co nie ma co krakać żeby nie wykrakać lub przekrakać ;D
Się zobaczy.

Wygląda na to, że będzie to jedyny salon w Policach... Ponieważ Studio Craft kończy swoją działalność na Polickiej ziemi i przenosi się do Szczecina(od 1ego lutego) . Studio w Policach widać nie jest najlepszym biznesem. :)