Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kwestia forumowej ciszy wyborczej  (Przeczytany 25635 razy)

yak

  • Gość
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #30 dnia: Września 24, 2010, 22:04:56 »
OK, ale wiesz, we mnie drzemie diabełek. Czemu nie denerwować (i wprawiać w zakłopotanie np. Kuby. To też przyzwoity człowiek. Wiadomo.). Niemniej masz rację, potwierdzam mój szacunek wobec Twojej Osoby.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #31 dnia: Września 24, 2010, 22:12:44 »
Cytat: "yak"
Niemniej masz rację, potwierdzam mój szacunek wobec Twojej Osoby.


Bardzo dziękuję za słowa uznania :). Proszę jednak, by Kubie zaoszczędzić tego sprzątania, chłopak w końcu studiuje i ma poważniejsze rzeczy na głowie, niż wymazywanie naszych pierdół. Ze zwykłego szacunku uszanujmy Jego czas. I dla ścisłości wszystkich czytających - nie liżę Kubie  zadka (by nie pisać dosadniej :) ). Sam studiowałem i wiem jak to jest, tym bardziej, jeśli ma się zamiar ukończyć studia z odpowiednią średnią ocen.

sekator

  • Gość
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #32 dnia: Września 24, 2010, 22:20:50 »
Kuba, z tą ciszą to był żart, prawda ?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #33 dnia: Września 24, 2010, 22:51:19 »
Cytat: "sekator"
Kuba, z tą ciszą to był żart, prawda ?


Nie.

Cytat: "speedbax"
Bardzo dziękuję za słowa uznania  . Proszę jednak, by Kubie zaoszczędzić tego sprzątania, chłopak w końcu studiuje i ma poważniejsze rzeczy na głowie, niż wymazywanie naszych pierdół. Ze zwykłego szacunku uszanujmy Jego czas. I dla ścisłości wszystkich czytających - nie liżę Kubie zadka (by nie pisać dosadniej  ). Sam studiowałem i wiem jak to jest, tym bardziej, jeśli ma się zamiar ukończyć studia z odpowiednią średnią ocen.


Na szczęście ten weekend to ostatni weekend wakacji :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #34 dnia: Września 25, 2010, 06:03:29 »
Cytat: "Kuba"
Na szczęście ten weekend to ostatni weekend wakacji :) .


Widzę więc, że byłeś czujny podczas letniej sesji i kampanię wrześniową masz z głowy.    Super :).

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #35 dnia: Września 25, 2010, 12:51:45 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "Denver"
Ten post mnie rozbawił. Serio. Gdy mojej żonie zakaże mówić o plackach kartoflanych w salonie, a w kuchni o polityce to również nazwiesz to cenzurą i łamaniem konsytuacji.

Wobec tego że rzeczywiście żyjesz na bakier z przepisami-nawet tak podstawowymi które są w programie nauczania  szkół gimnazjalnych-wiedz o tym szanowny administratorze że i w takim przypadku jak ten wyżej podany przez Ciebie przykład łamiesz prawo ;-)
 Jakie-? a takie Art. 33.Konstytucji
1. Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ  (Dz. U. Nr 78, poz. 483, z późn. zm.)
Pewnie troszkę się zdziwiłeś,że i w domu i to w stosunku do najbliższych członków rodziny musisz przestrzegać prawa......................a co dopiero w przestrzeni publicznej.Pozdrawiam


Ale żona się zgadza i sypialni nie wolno poruszać spraw związanych z piłką kopaną - więc równouprawnienie mamy.

Oczywiście żeby nie martwić forumiczek przykład z żoną wymyślony na potrzeby "opowieści".


Cytat: "bob"
"]:lol2:
Cytat: "yak"
Istnieje tajne porozumienie między właścicielami forum i "Magazynem Polickim".

yaku, chapeau za luźne podejście do samego siebie; wielki szacunek. Niech będę drugim z forumowiczów (po stokrotce84) który publicznie wyzna, że Cię lubi - a co! :-)

PS: To o inteligencji wykidajły to też żarcik, czy jednak mam się martwić o poziom własnej inteligencji (bo inni szlabanu nie dostali)? Retorycznie pytam...

PS 2: Kuba, weź bądź fajny i daj się pofraternizować (pozytywnie!)

Pozdrawiam, miłego wieczoru i od razu całego weekendu wszystkim!


Bob, gratuluje odwagi. Takie deklaracje można porównać do publicznego krytykowania słów prezesa PIS-u przez członków partii. Skończyć się może różnie [:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #36 dnia: Września 25, 2010, 14:24:53 »
Cytat: "yak"
wyjaśnienie "szlabanu" dla "Wykidajły"

No i rozwaliłeś tak ładnie zapowiadający się wątek... T_T
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Zdanowicz.J

  • Gość
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #37 dnia: Września 25, 2010, 19:23:56 »
Cytat: "yak"
Dzięki, niech będzie Bartłomiej. W sumie to samo, co Bartosz. Tak patrzę i patrzę, mniemam, że jesteś Dzielnym Człowiekiem. Moje prywatne zdanie. Pozdrowienia - J. A.



...ale wazelina :)

bob

  • Gość
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #38 dnia: Września 25, 2010, 21:54:10 »
Cytat: "Denver"
Takie deklaracje można porównać do publicznego krytykowania słów prezesa PIS-u przez członków partii. Skończyć się może różnie [:

Uuuu, powiało chłodem; strach się bać normalnie...  I ten smiley na końcu to już zupełnie złowróżbny... :shaking2:

Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "yak"
wyjaśnienie "szlabanu" dla "Wykidajły"
No i rozwaliłeś tak ładnie zapowiadający się wątek... T_T

Ej tam, powszechnie wiadomo, że czwarta władza doskonale się między sobą potrafi porozumieć - a my, szarzy zjadacze chleba musimy się doszukiwać prawdy między pisanymi przez Was wierszami...  :lol2:

A tak wracając do sedna sprawy (i korzystając z chwilowej uwagi adminów) chciałbym jeszcze raz poprosić, żebyście się naprawdę dobrze zastanowili nad tym miesiącem... Prawda jest taka, że agitacja w jedną czy w drugą stronę już teraz - i to ani przesadnie delikatna, ani rzeczowa - jest na tym forum obecna; poza tym wydaje mi się, że jesteśmy (mówię o użytkownikach) na tyle cywilizowani, żeby jednak trzymać się w ryzach i jakiś tydzień, może dwa odpoczynku od polityki powinny nam wszystkim wystarczyć.

Tak szczerze to optowałbym raczej za tym, żeby otworzyć dział "Polityka" dopiero w jakiś czas PO wyborach, w przeciwnym razie adwersarze będą się tylko nawzajem linczować tak, jak to było w przypadku pokłosia niedawnych wyborów prezydenckich ("Chcieliście PO to macie" itp.).

Pozdrowienia, miłego weekendu!

bob..

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #39 dnia: Września 25, 2010, 23:00:13 »
Cytat: "bob"
Cytat: "Denver"
Takie deklaracje można porównać do publicznego krytykowania słów prezesa PIS-u przez członków partii. Skończyć się może różnie [:

Uuuu, powiało chłodem; strach się bać normalnie...  I ten smiley na końcu to już zupełnie złowróżbny... :shaking2:

Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "yak"
wyjaśnienie "szlabanu" dla "Wykidajły"
No i rozwaliłeś tak ładnie zapowiadający się wątek... T_T

Ej tam, powszechnie wiadomo, że czwarta władza doskonale się między sobą potrafi porozumieć - a my, szarzy zjadacze chleba musimy się doszukiwać prawdy między pisanymi przez Was wierszami...  :lol2:

A tak wracając do sedna sprawy (i korzystając z chwilowej uwagi adminów) chciałbym jeszcze raz poprosić, żebyście się naprawdę dobrze zastanowili nad tym miesiącem... Prawda jest taka, że agitacja w jedną czy w drugą stronę już teraz - i to ani przesadnie delikatna, ani rzeczowa - jest na tym forum obecna; poza tym wydaje mi się, że jesteśmy (mówię o użytkownikach) na tyle cywilizowani, żeby jednak trzymać się w ryzach i jakiś tydzień, może dwa odpoczynku od polityki powinny nam wszystkim wystarczyć.

Tak szczerze to optowałbym raczej za tym, żeby otworzyć dział "Polityka" dopiero w jakiś czas PO wyborach, w przeciwnym razie adwersarze będą się tylko nawzajem linczować tak, jak to było w przypadku pokłosia niedawnych wyborów prezydenckich ("Chcieliście PO to macie" itp.).

Pozdrowienia, miłego weekendu!

bob..


Czy użytkownicy są cywilizowani czy nie, się nie przekonamy. Rzecz w tym, że homo sapiens zasiadając przed komputer często przechodzi wsteczną socjalizację i trudno nad takim gajem zapanować.

yak

  • Gość
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #40 dnia: Września 25, 2010, 23:08:30 »
Masz rację! Namacalnym dowodem - Zdanowicz. Pozdrowienia najserdeczniejsze.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #41 dnia: Września 25, 2010, 23:32:39 »
och yaku yaku...

(nie żebym bronił Szkutnika, skądże by znowu)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #42 dnia: Października 21, 2010, 00:54:32 »
Jak widać, zdecydowaliśmy się opóźnić wprowadzenie ciszy wyborczej na naszym forum. Nowa data zostanie podana wkrótce - oczywiście zastrzeżenie, że warunkiem sine qua non opóźnienia ciszy wyborczej jest spokój w wątkach politycznych. W przypadku złamania tego warunku zastrzegamy sobie możliwość działania ad hoc w tej kwestii.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #43 dnia: Października 21, 2010, 15:51:26 »
Więcej łaciny użyć nie mogłeś? :p

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kwestia forumowej ciszy wyborczej
« Odpowiedź #44 dnia: Października 21, 2010, 15:58:02 »
Oj tam - nudziło mi się troszkę :p. Poza tym to chyba takie małe zboczenie z uczelni ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy