Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cenzura?  (Przeczytany 15167 razy)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Cenzura?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2010, 18:16:04 »
Wydaje mi się, że administracja niepotrzebnie się tłumaczy bo i tak nie wytłumaczy swoich racji. Niektórzy pozostaną głusi na racjonalne argumenty.

Niestety, ale na forach nie ma miejsca na wyjaśnianie i demokrację. Admini powinni sprawować autorytarne rządy i tyle.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 08, 2010, 18:20:50 »
Cytat: "C80"
Admini powinni sprawować autorytarne rządy i tyle.


Racja, forum to ich własność i tyle. Żeby wszyscy admini byli tak wyrozumiali... Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. :)

yak

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 08, 2010, 18:21:56 »
Denver, Przyjacielu! Pewnie, że się nie zmienię, bo staruchy się nie zmieniają, a jeśli już to na gorsze. Problem tkwi w czymś innym. Tu część osób hołduje przekonaniu, że jak się nie ma argumentów to trzeba walnąć w osobę. Że głucha, brzydka, przekupna itd. We mnie się wali jak w bęben, właśnie ad personam. Bo na argumenty jestem zazwyczaj lepszy.

Przypomnij sobie jak mnie lżono, kiedy wygrałem konkurs na stanowisko ds. zabytków w gminie? No i gdzie są ci "świetni" historycy, którzy tak wspaniale i idealnie się do tej funkcji nadawali i których tak strasznie skrzywdzono nie dając im posady? Piszą coś? Badają? Wnoszą nowe informacje w dziale historia? Nie! Ci co piszą, ze mną nie konkurowali. Ale postów o łajdaku yaku, co układami wyłudził nienależną mu funkcję są cztery strony, albo i więcej. Ktoś może mnie wziął w obronę? Tak dla zasady? Skądże znowu. Miło się było przypatrywać.

No to co? No to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i nie dać się gnoić. A jak różnym trollom odpłacam ichnią monetą to następuje zgorszenie. Jaki to cham, jaki brutal, jaki łobuz i świnia. Kurczę blade, gdyby Dulska naprawdę żyła - przewracałaby się w grobie.
Spójrz no Kochany z tej strony, a wiele spraw zrozumiesz. Pozdrowienia.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Cenzura?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 08, 2010, 18:34:00 »
Panie Janku, wie Pan dla czego tak w Pana walą? Nie tylko dla tego, że na argumenty potrafi Pan wygrać. Ale także a może przede wszystkim dla tego, że po prostu Pan reaguje. Na trolli internetowych czasami najlepszą taktyką jest brak reakcji, bo reakcja bardzo często oznacza zniżenie się do ich poziomu. Wiem, że to trudne, ale czasami po prostu trzeba zacisnąć wargi i opuścić.

Mam nadzieję, że Pan się nie obrazi za porównanie, ale całość przypomina sytuację z nieżyjącym już Mańkiem. Dzieciaki miały największą radochę z zaczepiania Mańka gdy reagował na to bluzgami i krzykami. Kiedyś byłem świadkiem jak Maniek nie odpowiedział, może nie słyszał bluzgów bo był chory - nie ważne, ale szczeniaki widząc brak reakcji szybko dały mu spokój. Warte przemyślenia.

yak

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 08, 2010, 18:44:39 »
Dzięki, masz Drogi Kolego rację. Tylko jedna poprawka. Jest rok wyborów. Ja nie wdaję się w utarczki dlatego, że mnie to bawi. Muszę reagować, bo tu natychmiast tworzy się zła opinia. Nie na mój temat, bo mi to - jak wiadomo - dynda.
Natychmiast "usłużni klakierzy" krzyczą: jaka hołotę zatrudnia Burmistrz Polic itd. Mnie to nie zaszkodzi, ale Burmistrzowi może. Bo ludzie patrzą powierzchownie, a to forum jest czytane. Niejeden z sąsiadów pytał się mnie w Trzebieży: dlaczego tak o panu piszą? Czego chcą? Dlaczego szkalują?
Nie każdy ma świadomość arkanów walki politycznej. Zabić słowem, zniesławić, zniszczyć, wkopać w ziemię. Jak się wybory skończą - znikam z polemik na forum. Pozostanę w historii. Ot, kuchnia polityczna. Pozdrowienia serdeczne.

Zdanowicz.J

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 09, 2010, 05:44:20 »
Cytat: "yak"

Przypomnij sobie jak mnie lżono, kiedy wygrałem konkurs na stanowisko ds. zabytków w gminie? No i gdzie są ci "świetni" historycy, którzy tak wspaniale i idealnie się do tej funkcji nadawali i których tak strasznie skrzywdzono nie dając im posady? Piszą coś? Badają? Wnoszą nowe informacje w dziale historia? Nie! Ci co piszą, ze mną nie konkurowali. Ale postów o łajdaku yaku, co układami wyłudził nienależną mu funkcję są cztery strony, albo i więcej. Ktoś może mnie wziął w obronę? Tak dla zasady? Skądże znowu. Miło się było przypatrywać.


Biedny Yak'u. Kto sieje, powinien zbierać plony. O ile pamiętam, nie fakt "obdarowania" Ciebie funkcją ds. zabytków w gminie, powodował oburzenie mieszkańców Polic.  :jupi:  I nie mi jest dane osądzać Twoich kwalifikacji na to stanowisko. Lecz sposób w jaki tego dokonałeś.

yak

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 09, 2010, 06:58:54 »
No i macie jaskrawy przykład, co ten ktoś sugeruje. Przekręt? Nieuczciwość? Nierzetelny konkurs? Brak wykształcenia? To są właśnie cały czas stosowane sugestie pomawiające. A potem dąsy i fochy, jak ktoś coś mocniej odpowie. Ot, samo życie.

Jan Szczerbicki

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 09, 2010, 08:50:23 »
Cytat: "Denver"
A wybacz mi, ale mamy lepsze zajęcia niż sprzątanie po yaku, zdanowiczu czy innych jątrzących użytkownikach.


Jednym słowem- Amerykańskim imperialistom mowimy NIE !
No ! jakby nie patrzył to się potwierdza.
Proszę pokaż mi wyrażnie , gdzie w moich słowach obraziłem kogo kolwiek , a nie prowadzisz dyskusję , która jest niczym nie uzasadniona.
Proszę jeszcze raz o przedstawienie moich wypowiedzi z tamtego tematu i wskazanie, jakich kolwiek słów obelzywych?

Cytat: "yak"
Muszę reagować, bo tu natychmiast tworzy się zła opinia. Nie na mój temat, bo mi to - jak wiadomo - dynda.
Natychmiast "usłużni klakierzy" krzyczą: jaka hołotę zatrudnia Burmistrz Polic itd. Mnie to nie zaszkodzi, ale Burmistrzowi może.


O ironio losu !
Przeciez nikt inny jak TY swoim pajacykowatym zachowaniem i wypisywaniem totalnych bzdur, wpływasz na opinie o Burmistrzu.
Wspomniałem tylko, że Twoja była, równiez podobnie zachowywała sie, będąc na stanowisku w Gminie, nieprawidłowo i wbrew obowiązujacym przepisom zatrudniona.

Jak widac tu prawdy nie wolno pisać żaden sposób!
Gdyż jakas istota spod znaku yak lub j.a.k. ma za zadanie, likwidacje stonki z Ameryki, a inni potwierdzajac takie działania, wykrzykuja -jatrzącym mowimy Nie

[ciach!]

yak

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 09, 2010, 09:03:49 »
Czytajcie i przyznajcie (Denver i inni rozsądni): czyż nie mam racji? Nawet mi się już nie chce odpowiadać i komentować.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cenzura?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 09, 2010, 15:28:56 »
Cytat: "Jan Szczerbicki"
Cytat: "Denver"
A wybacz mi, ale mamy lepsze zajęcia niż sprzątanie po yaku, zdanowiczu czy innych jątrzących użytkownikach.


Jednym słowem- Amerykańskim imperialistom mowimy NIE !
No ! jakby nie patrzył to się potwierdza.
Proszę pokaż mi wyrażnie , gdzie w moich słowach obraziłem kogo kolwiek , a nie prowadzisz dyskusję , która jest niczym nie uzasadniona.
Proszę jeszcze raz o przedstawienie moich wypowiedzi z tamtego tematu i wskazanie, jakich kolwiek słów obelzywych?


Nie muszę się nikomu tłumaczyć, ale użyłeś magicznego słowa... [:
W kontekście całej dyskusji, której poziom zaczął sięgać dnia moja ocena Twojego i innych postów skłoniła mnie do zamknięcia tematu, byście nie grzebali się w mule, a ja wolę zamknąć temat i uchronić większość użytkowników forum od kolejnej niepotrzebnej kłótni, której zapach rozszedłby się po całym forum. Chciałem pomóc uniknąć kolejnego procesu i kontynuować nasze wspólne wysiłku, brzy zmienić atmosferę panującą na forum i promować kulturalny sposób wymiany poglądów. W mojej niepodważalnej ocenie wtręt czy też wycieczka osobista nt. "byłej" danego użytkownika, może nie była w dużym stopniu obraźliwa, ale była zwyczajnie żenująca i kierowała dalszą dyskusję na tory walki na podobne kiepskie argumenty. Mógłbym się czepiać zwrotów "godny pożałowania" itp. ale nie robię tego, mimo tego, że prowokowały one yaka do dalszej kłótni i bezsensownej wymiany zdań.
Zadowolony z wyjaśnień? :p

yak

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 09, 2010, 18:30:04 »
Ładnie piszesz, lecz "spoko". Przecież nikt z tych "czarnosecińców" (Sienkiewicz), od Zdanowicza po Szczerbickiego, nie jest w stanie dać uczciwemu człowiekowi satysfakcji honorowej (wg kodeksu Boziewicza). To jest... (czy kropki są obraźliwe?).

Zdanowicz.J

  • Gość
Cenzura?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 10, 2010, 02:25:02 »
Cytat: "yak"
No i macie jaskrawy przykład, co ten ktoś sugeruje. Przekręt? Nieuczciwość? Nierzetelny konkurs? Brak wykształcenia? To są właśnie cały czas stosowane sugestie pomawiające. A potem dąsy i fochy, jak ktoś coś mocniej odpowie. Ot, samo życie.


Drogi Yak'u. Czytaj proszę ze zrozumieniem. Napisałem przecież - I nie mi jest dane osądzać Twoich kwalifikacji na to stanowisko - bo takiej wiedzy nie posiadam. To opinie innych.
A skoro sam poruszyłeś to "mrowisko" chętnie poznam Twoje kwalifikacje. Czym przewyzszałeś innych w "konkursie" na stanowisko Inspektora do spraw zabytków i kultury?
Popraw jak się mylę.