Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza  (Przeczytany 38660 razy)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« dnia: Września 18, 2010, 20:05:00 »
Region zadecydował inaczej. B. Pachis nie uzyskał większości.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Ojciec Redaktor

  • Gość

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #2 dnia: Września 18, 2010, 20:25:12 »
Miła wiadomość w sobotni wieczór :).

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #3 dnia: Września 18, 2010, 20:32:41 »
A ja myślę, że opinie z tego forum są jednak brane pod uwagę. Posuniecie rozsądne, chociaż trochę cwane. Z ciekawością będę obserwował dalszy ciąg rozwoju wydarzeń. Pozdrawiam polickich wyborców. :)

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #4 dnia: Września 18, 2010, 21:33:20 »
No proszę, jest kogo wybrać podczas wyborów...... ale jeszcze jest czas..... Ciekawe jakie osoby wyłonią z Gryfa na burmistrza?... bo z Diakunem nie ciekawie wygląda sytuacja co sie dzieje teraz .... :study:

merchants

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #5 dnia: Września 18, 2010, 22:35:06 »
Bardzo słuszna decyzja regionalnej Platformy Krystian jest jedynym rozsądnym kandydatem na Burmistrza. Będę trzymał kciuki.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #6 dnia: Września 18, 2010, 22:37:56 »
Cytat: "Daurel"
No proszę, jest kogo wybrać podczas wyborów...... ale jeszcze jest czas..... Ciekawe jakie osoby wyłonią z Gryfa na burmistrza?... bo z Diakunem nie ciekawie wygląda sytuacja co sie dzieje teraz .... :study:


Dalej Diakun będzie kandydatem. Stawiam dolary przeciw orzechom, że doczekamy się drugiej tury wyborów na burmistrza, w której udział wezmą Diakun i Kowalewski....
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

bob

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #7 dnia: Września 18, 2010, 23:01:28 »
Cytat: "babadraba"
Dalej Diakun będzie kandydatem.

Tutaj na pewno sensacji nie będzie, a to z tej prostej przyczyny, że bez obecnego burmistrza Gryfa po prostu nie ma. To Diakun nadaje mu rację bytu jako zaplecze dla burmistrza, który dzięki temu jest w zasadzie "ponadpartyjny" - ale tak naprawdę "le'Gryf c'est moi", mógłby śmiało powiedzieć nasz urzędujący burmistrz.

Bardziej mnie ciekawi, co w tej sytuacji zrobi PiS i czy też nie zdecyduje się na kogoś młodego i świeżego?

Cytat: "babadraba"
Stawiam dolary przeciw orzechom, że doczekamy się drugiej tury wyborów na burmistrza, w której udział wezmą Diakun i Kowalewski....

Hahaha, ja też! Teraz dopiero zapowiada się prawdziwie ciekawa kampania, bo kandydaci będą się musieli wykazać czymś konkretnym, a nie tylko obrzucać się nawzajem błotem, a u Krystiana trudno się do czegoś przyczepić - przynajmniej w porównaniu z Pachisem albo Czułym Jurkiem...

Pozdrawiam!

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #8 dnia: Września 18, 2010, 23:07:48 »
Ja  już dawno w innym wątku mówiłem że Pan Kristian.K  będzie kandydatem na Burmistrza.A po wyborach Burmistrzem.
Platforma w Policach wymaga odświeżenia,i właśnie wybór w/w  na Burmistrza te odświeżenie gwarantuje.

Ja już w zeszłym roku mówiłem ze Platforma Policka wybrała nie bardzo PRO OBYWATELSKĄ pozycje, zaczęły się ważyć osobiste interesy i osiągnięcia.Niektórzy przedstawiciele za bardzo weszli w "KACZYNIZM" i Kandydat Pan K.K jest gwarantem i przedstawicielem poprawienia wizerunku Polickiej Platformy.
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #9 dnia: Września 19, 2010, 10:12:43 »
Cytat: "rbk"
Bez podniety, to jeszcze nie ostateczna decyzja :)


Kiedy ja to napisałem ?:)
Gratulacje dla K.K.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #10 dnia: Września 19, 2010, 13:30:10 »
Stawianie na młodych kandydatów jest dobrym posunięciem,potrzeba ludzi młodych z wizją rozwoju miasta,energicznych przedsiębiorczych prawdziwych managerów,umiejących dostosować swoją politykę "gospodarczą" miasta do ducha współczesności.Tkwienie w starych skostniałych systemach z ludźmi okopanymi w innej rzeczywistości miasto i gmina tylko traci,społeczność lokalna ubożeje zarówno pod względem finansowym jak też "umysłowym" Osobiście jestem pozytywnie nastawiony do każdej kandydatury młodego pokolenia.Obecne pokolenie rządzących miastem raczej powinni zająć się już uprawą ogródków,łowieniem ryb i innymi przyjemniejszymi sprawami jakie w tym wieku można robić.Czekam na programy kandydatów-by je porównać.......................i móc ocenić na ile to realistyczna twórczość a na ile kolejna już literacka fikcja.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #11 dnia: Września 19, 2010, 14:10:48 »
Mylicie się, mimo całej przenikliwości patrzenia. Platforma realizowała gambit, w stylu szachowym. Ofiarą (bierką) miał być w tym wypadku Pachis. I pewnie był tego świadomy. Rolę hetmana przewidziano najpierw dla L. Guździoła (podobno nie zgodził się), potem dla K. Kowalewskiego. A pomyślane było nieźle i następująco:
1. Wiadomo, że z W. Diakunem trudno się mierzyć jakiemukolwiek kandydatowi, również z PO
2. Cel taktyczny podstawowy: usunąć W. Diakuna. Po jego usunięciu hetman (K. Kowalewski) miałby ogromne szanse (młody, zdolny, przebojowy). Może śmiało próbować starcia z każdym innym kandydatem Gryfa - nikomu nic nie ujmując. Szanse wyrównane, wynik nie jest z góry wiadomy.
3. Środki operacyjne w rozgrywce: awantura gospodarcza, w zanadrzu - awantura lustracyjna. Cel operacyjny: uniemożliwić start obecnemu burmistrzowi.
4. Mechanizm podmiany (hetman za bierkę) dopracowany. Na arenę wychodzi najpierw B. Pachis, zbiera cięgi i uspokaja przeciwników. Nie jest groźny, to wszystkim wiadomo.
5. Pierwsza pułapka - gospodarcza - kończy się fiaskiem. Afery w ZWik-u nie ma, a odpowiedzialność za stwierdzone nieprawidłowości żadną miarą nie sięgnie burmistrza Diakuna. Co więcej współarchitekt pułapki (Z. Durman) zostaje z akcji wyeliminowany. Przypadkowo sam zaczyna mieć kłopoty z prawem (śmiertelny wypadek na budowie prowadzonej przez jego firmę). Sierpniowa sesja RM przebiega spokojnie. Po raz pierwszy od roku nikt nie "trzepie" tematu studzienek. Pułapka się nie udała.
6. Jest jeszcze pułapka druga i ta zostaje nagłośniona. Zarzut IPN. W Policach i okolicy pojawia się "anonimowa" ulotka podgrzewająca atmosferę.
Rozprawa lustracyjna 15 września, Rada Regionu PO, na której gambit ma być ujawniony - 18 IX. Wszystko dopracowane w szczegółach. Wg założeń W. Diakun otrzyma blokadę i nie wystartuje, Gryf musi znaleźć innego kandydata. PO wystawia K. Kowalewskiego. Nowa twarz, wiele walorów, ulga, że nie B. Pachis. Kogokolwiek nie wystawi Gryf - wynik do końca nie będzie wiadomy. Wszystko może się zdarzyć. Zwłaszcza, że zafunkcjonuje szok związany z absencją W. Diakuna. Dobrze pomyślane.
7. 15 września 2010 r. - pułapka nie wypala. Proces W. Diakuna zostaje przełożony na 23 XI. Po wyborach.
8. 18 września 2010 - na Radzie Regionu zostaje zrealizowany zaprojektowany gambit. Za bierkę Pachisa wchodzi hetman Kowalewski. Scenariusza nie da się już odwrócić, ale przeciwnikiem, ku rozpaczy graczy, pozostaje W. Diakun.
Co dalej?
9. 21 listopada - wybory. W. Diakun miażdży K. Kowalewskiego w stylu "Pudziana".
10. 23 listopada - rozprawa lustracyjna. Albo znów się nie odbędzie, albo nowy (stary) burmistrz Polic zostanie od wszelkich zarzutów uwolniony. Przecież w roku wyborów parlamentarnych nikt nie chce słyszeć zarzutu, że nasze sądownictwo angażuje się w politykę, celem odwracania wyniku demokratycznych wyborów.
11. Wspomnicie moje słowa...

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2010, 14:28:48 »
Będę miał na kogo zagłosować ;)

bob

  • Gość
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #13 dnia: Września 19, 2010, 15:13:36 »
Czy ja wiem, yaku... Osobiście nie widzę większego sensu w promowaniu przez całą mijającą kadencję RM kandydata, którego chce się później "z niespodzianki" samemu tuż przed wyborami usunąć... Z całym szacunkiem dla lokalnej PO, ale trudno mi znaleźć pomysłodawcę tak skomplikowanego i rozłożonego w czasie projektu...

Ad 6.
Cytat: "yak"
PO wystawia K. Kowalewskiego. Nowa twarz, wiele walorów, ulga, że nie B. Pachis. Kogokolwiek nie wystawi Gryf - wynik do końca nie będzie wiadomy.

Ta akurat wypowiedź jest prawdziwa nawet, jeśli Diakun pozostanie kandydatem Gryfa w obu turach  :devil:

Ad 8.
Cytat: "yak"
Scenariusza nie da się już odwrócić

A tego to akurat nie rozumiem; skoro wszystko to jedna wielka mistyfikacja PO, to można ją przecież we własnym gronie (niecałych 50 osób) w parę dni po rzekomej sądowej klapie bez problemów "odwołać"? No chyba, że elektorzy sami z siebie i niezależnie od wszelkich teorii spiskowych doszli do logicznego wniosku, że Kowalewski bije Pachisa na głowę?

Ad 9.
Cytat: "yak"
W. Diakun miażdży K. Kowalewskiego w stylu "Pudziana".
  Yak - Semper fidelis :lol2:

Pozdrawiam!

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Jednak K. Kowalewski kandydatem PO na burmistrza
« Odpowiedź #14 dnia: Września 19, 2010, 16:49:25 »
Panie yak

 Przyznam ze jak na redaktorka jakiegoś pisemka nie źle to panu wyszło.Co nie znaczy ze dużo  tekstu równo znaczy się z sensem.
 Potrafi pan zamydlić oczy obywatelom Polic ale ostatnio i oni zaczynają patrzyć inaczej.Nigdzie pan nie wspomniał ze kandydatura Pana Krystiana a nie panna P wywołała popłoch w szeregach GRYFA.
Ja osobiście nic nie mam do obecnego burmistrza ale czas chyba aby zapewnić szanownym mieszkańcom POLIC  spokojnego egzystowania ,pewniejszego jutra a nie igrzysk,w których Pan Diakun Spelnia sie znakomicie.
Ale czy to da obywatelom spokojne jutro??Zapewniam Pana panie yak   że NIE.Cenie pana za niekiedy pozytywne myślenie ,ale myślę ze czas już spojrzeć na przyszłość naszego miasta i swoją em
Pan Krystian nie tylko daje nadzieje ale jest gwarantem mieszkańcom Polic  i okolicznym miejscowością. Uważam że mieszkańcy oczekują konkretnych posunięć zapewniających lepszego jutra.
Panie yakmyślę że już czas zaprzestać uprawiać "kaczynizm" i spojrzeć na fakty.
Pan Kowalewski jest Gwarantem poprawienia    wizerunku i znaczenia  Polic i okolicznych miejscowości.
Mam nadzieje Panie yakże panska inteligencja i troska o obywateli naszego miasta przeważy nad osobistym interesem.
WIĘC DO DZIELA PANIE yak
Pozdrawiam i przepraszam urażonych i oczywiście Pana ponie  yak.
Zaznaczam ze to TYLKO i WYŁĄCZNIE moja opinia i do tego bezstronna.Bo dobro Polic które znam i które mię wychowało jest dla mnie ważniejsze od podziałów.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.