Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Pudzianowski vs Butterbean ?

Pudzianowski
1 (9.1%)
Butterbean
10 (90.9%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: Września 14, 2010, 22:46:59

Autor Wątek: [Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean  (Przeczytany 12712 razy)

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #15 dnia: Września 19, 2010, 11:52:02 »
No w walce z najmanem tez mial i cos mi tu nie gra

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #16 dnia: Września 19, 2010, 12:38:22 »
Cytat: "xxpirat"
Dlaczego Pudzianowski podczas walki miał założone buty podczas gdy wszyscy inni zawodnicy włącznie z Butterbean'em walczyli boso?? czy przepisy na to pozwalają?? Przecież jakby go kopnął z kamasza w facjate to źle by się to skończyło...


Cytat: "demoskinos"
No w walce z najmanem tez mial i cos mi tu nie gra


Buty, a dokładniej obuwie zapaśnicze jest dopuszczalne w MMA. Mają swoje zalety, ale też i wady. Obuwie chroni palce zawodnika, ale sprawia, że trudniej się wydostać z niektórych dźwigni, czy chwytów niż bosą stopą. Cios stopą w takim obuwi nie powoduje większych obrażeń niż cios gołą stopą, nie powoduje też żadnych rozcięć.
Ogólnie jest to kwestia upodobań zawodnika. Bodajże w obuwiu nie można stosować ciosów w głowę rywala, czy też kopnięć gdy rywal leży na macie, ale Pudzian raczej takich "zagrań" jeszcze nie stosuje.

Generalnie jest to kwestia dyskusyjna, ale skoro sędzia dopuścił do walki, to znaczy, że wszystko było zgodne z regulaminem.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #17 dnia: Września 19, 2010, 20:25:51 »
Jakby było zakazane, to na takiej gali nie mogłoby dojść do takiej gafy... :)

Sweet Home Alabama.... :P
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

kod-88

  • Gość
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #18 dnia: Września 19, 2010, 20:36:00 »
TEŻ MI GALA WALKA O PAS POLSATU TEŻ MI COŚ

Musisz krzyczeć?
Denver

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #19 dnia: Września 20, 2010, 12:54:16 »
pogooglowałem:

Cytuj (zaznaczone)
- W MMA zawodnicy mogą walczyć w specjalnym obuwiu - rozwiewa wszelkie wątpliwości Artur Przybysz, rzecznik prasowy KSW.

Zawodnicy walczący w obuwiu mają jednak ograniczone możliwości jeśli chodzi o zadawanie kopnięć.

- Nie mogą zadawać kopnięć przeciwnikom leżącym na macie i uderzać podeszwą - wyjaśnia Przybysz.


monia2115

  • Gość
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #20 dnia: Września 20, 2010, 14:08:43 »
NO PUDZIAN BRAWO A ZAUWAŻYLIŚCIE ŻE NEJMAN ZAATAKOWAŁ SALETE JAK PUDZIAN GO HEHEEH PORAŻKA JEDNAK TYLE CZEKANAI NA WALKE PUDZIANA 44 S TO TROSZKE NIE OK HEHEHMOGLI WALCZYC TROCHE DŁUŻEJ

[ Dodano: 2010-09-21, 11:09 ]
przepraszam jeszcze raz za caps locka nie zwróciłam uwagi że jest włączony jeszcze raz przepraszam

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
[Ogólne] Pudzianowski vs Butterbean
« Odpowiedź #21 dnia: Września 21, 2010, 14:03:11 »
ja niestety nie miałam okazji oglądać gali na żywo jednak znajomi mi ja relacjonowali.... oczywiście i tak obejrzałam youtube. Szczerze? zdziwiłam się, że Pudzian wygrał, gdy miał walczyć z "najlepszym bokserem świata" panem na N. to był pewniak wygranej, po porażce w Stanach, ciut przestałam w niego wierzyć. O wybaczy mi Wielki Pudzianie, że zwątpiłam! ;)