Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.  (Przeczytany 57444 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #30 dnia: Września 02, 2010, 10:44:17 »
Cytat: "secha"
Ty nie rozumiesz dzisiejszych młodych ludzi, których obchodzi to, czy dostaną pracę, mieszkanie i kredyt, a nie to czy Jan Kowalski miał jakiś tam mało znaczący dokument, którego tak naprawdę nikt nie widział.

PS. taaa nocna zmiana  Podniecacie się tym filmem jak nie wiem. Kolejny przykład wyciągania czegoś co było dawno i jest g... warte i nikogo tak na prawdę nie obchodzi.


Dlatego właśnie nie dostana dobrej pracy (która zarezerwowana jest dla ,,swoich")i bedą żyli z pętlą kredytu często do końca życia...bo nie rozumieją tych mechnizmów i nie potrafią sie im przeciwstawić.....i o to chodzi. A co do mnie, moje całe życie zawodowe przypada na okres po 1991, więc wiem o tych problemach dużo więcej niż ci się wydaje.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #31 dnia: Września 02, 2010, 10:45:39 »
Cytat: "secha"
Nas młodych ludzi nie obchodzi, czy ktoś współpracował czy nie, tylko w jaki sposób się zachowuje, odnosi do ludzi i sprawuje władzę.

Młodość nie powinna wykluczać wiedzy, a tak jest w twoim przypadku, więc nie wypowiadaj się za innych.
Jeżeli kandydat na burmistrza, ubiegający się o objęcie funkcji publicznej w jednostce samorządu terytorialnego złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne o treści, że nie pracował, nie pełnił służby, ani nie był współpracownikiem organów bezpieczeństwa traci prawa wybieralności w wyborach organu i może mieć zakaz pełnienia funkcji publicznych.
Tak określa ustawa.
millena

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #32 dnia: Września 02, 2010, 10:50:37 »
Widzę, że kompletnie nie macie pojęcia o czym mówię. Ja mówię o szastaniu dokumentami, których nie ma i nikt nie potrafi udowodnić, że są a Wy mi tu o przeciwstawianiu się nepotyzmowi i oświadczeniu lustracyjnym.
Masz dowód, że złożył nieprawdziwe? Zgłoś do prokuratury, sąd uznał że jest prawdziwe? To [ciach!] nie dyskutuj. Ostatnio zauważyłem, że Państwo straciło władzę nad ludźmi, pokazują to dobitnie sytuacja pod krzyżem, sytuacja w sądzie przy ogłoszeniu ważności wyborów oraz ostatnie zdarzenia na stadionie w bydgoszczy. Władzy się nikt nie boi, trzeba chyba wyciągnąć znowu pałki i zrobić porządek.

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #33 dnia: Września 02, 2010, 10:59:18 »
Cytat: "secha"
To zamknij się i nie dyskutuj

Cytat: "secha"
Władzy się nikt nie boi, trzeba chyba wyciągnąć znowu pałki i zrobić porządek


Jakiś problem z poziomem agresji ? Drogi adminie, pora ,,wyciągnąć pałkę" i zacząć robic porządek z chamstwem na forum. Teksty w stylu ,,zamknij się" ewidentnie łamią regulamin tego forum.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #34 dnia: Września 02, 2010, 11:02:30 »
To zamknij się nie było do Ciebie tylko ogólnie do mentalności człowieka, który robi burdy dalej mimo orzeczenia sądu, bo uważa, że sąd nie ma racji. Jeśli Cię uraziło to przepraszam. Natomiast owszem, uważam, że problemy takie jak pod krzyżem, albo na stadionie powinno się rozwiązywać szybciej i sprawniej. Nie może być sytuacji, gdy grupa ludzi która się skrzyknie może zatrzymać działanie Państwa. Uważam, że atak na policjanta powinien kończyć się kulką.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #35 dnia: Września 02, 2010, 11:03:39 »
Cytat: "secha"
To zamknij się i nie dyskutuj.

O widzę, że niewiedza idzie w parze z wysoką kulturą osobistą.
O prawdziwości zaświadczenia lustracyjnego burmistra Diakuna zadecyduje sąd okręgowy 15.09.
Cytat: "secha"
trzeba chyba wyciągnąć znowu pałki i zrobić porządek.

O młody narybek ZOMO nam rośnie ( trochę opóźniony).
millena

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #36 dnia: Września 02, 2010, 11:08:40 »
Cytuj (zaznaczone)
O widzę, że niewiedza idzie w parze z wysoką kulturą osobistą.

Kolejna co nie potrafi czytać.
A ja się mogę założyć, że nie zależnie od tego co zadecyduje sąd i tak za 5 lat (a pewnie i szybciej) temat wróci.

[edit do Twojego edit]
Jeżeli Ty wolisz bać się wychodzić po zmroku to proszę bardzo, ja wolę, żeby takich kiboli albo innych dresów co niszczą ławki/smietniki/przystanki najpierw pałować, potem skopać, a potem zapytać czy mogliby już więcej nie niszczyć czyjegoś mienia, a potem jeszcze raz spałować, żeby pamiętali. Jeśli chodzi o to co było na stadionie w bydgoszczy to tam bym od razu wydał nakaz strzelania po nogach z ostrej amunicji.

Natalia:)

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #37 dnia: Września 02, 2010, 11:27:04 »
Jak wzięłam tą ulotkę do ręki pierwsza moje myśl, że to jest niesmaczne nawet nie chciało mi się tego czytać wylądowała w śmieciach a dostałam 2 sztuki . Że komuś kasy nie szkoda.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #38 dnia: Września 02, 2010, 11:43:12 »
Cytat: "Natalia:)"
Jak wzięłam tą ulotkę do ręnki pierwsza moje myśl, że to jest nie smaczne .

Polityka to nie restauracja, choć politykę robi się czasem w knajpach. A niesmaczne pisze się łącznie. O innych "bykach" już nawet nie wspomnę.
Aby nie karmić forumowych trolli.
millena

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #39 dnia: Września 02, 2010, 11:51:04 »
Millena :) Wysoka kultura osobista to widzę twój sztandar męczeńskiej drogi na tym forum... Nie poprawiaj innych forumowiczów... Spójrz na swoją wypowiedź i rażący jej niski poziom. :)
Jeżeli ktoś tu jest forumowym trollem to raczej ty... Ja w powyższej wypowiedzi widzę jeden błąd i jedną literówkę... Ale może ty nie o takich bykach mówisz  :devil:

dnfan1

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #40 dnia: Września 02, 2010, 12:19:28 »
wybory już w listopadzie, ciśnienie powoli rośnie, więc niektórzy starają się ten wzrost przyśpieszyć...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #41 dnia: Września 02, 2010, 13:34:40 »
Prosiłbym zostawić Administracji poprawianie innych forumowiczów.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #42 dnia: Września 02, 2010, 13:51:03 »
Cytat: "Mariusz1989"
sztandar męczeńskiej drogi na


To jest dobre. Jeżeli już ma być górnolotnie, a jednoczesnie złośliwie, to proponuję, żeby miało sens, wtedy Twój kwiecisty styl zachwyci czytelników.
Temat dotyczy wyborów i ulotki, więc może dajcie spokój z tymi osobistymi wycieczkami i przejdzcie do meritum.
pozdrawiam sekator

[ Dodano: 2010-09-02, 13:52 ]
albo ,,ad vocem" jak mawia ciągle jeden z kandydatów na burmistrza podczas sesji rady... :lol2:

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #43 dnia: Września 02, 2010, 14:16:06 »
Cytat: "Mariusz1989"
Wysoka kultura osobista to widzę twój sztandar męczeńskiej drogi na tym forum...

Ani ładu, ani składu, ani sensu...
Niezbadane są procesy myślowe u niektórych homo sapiens...
Ale grunt, że humor dopisuje...
millena

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #44 dnia: Września 02, 2010, 15:37:13 »
Trzeba być głupim, żeby nie zrozumieć w tym zdaniu sensu, a za taką Ciebie nie uważam :)