Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?  (Przeczytany 9308 razy)

Offline casso

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
    • http://www.wirtuasy.pl
[Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?
« dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:53:45 »
czy ktos z Was sie orientuje gdzie mozna wypozyczyc lodke w Trzebiezy? Chodzi mi o lodke z motorkiem, zeby mozna bylo poplywac z zona i dzieckiem po zalewie.

Ot zwykla lodka z motorkiem z tylu, ew. nieduza motorowka. Przeszukalem google i forum, ale oprocz kursow zeglarskim, zadnych informacji dot. turystycznego wypozyczania sprzetu wodnego w Trzebiezy nie znalazlem :(

z gory dzieki za odpowiedz!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 25, 2010, 20:01:19 »
Oj ciężko raczej będzie...Można by spróbować u Ladzińskich,Ci co motorówki składają,ale nie mam pojęcia czy wynajmują.To właśnie minus Trzebieży-brak wypożyczalni sprzętu wodnego.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

przemek0505

  • Gość
[Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 25, 2010, 21:03:08 »
z_tego co wiem to w trzebieży ciezko wypozyczyć łódke można wypozyczyć w lubczynie  :safe:

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
[Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 25, 2010, 23:53:56 »
pierwszy z koszmarow naszego rejonu>>tyle wody...a dostep prawie zaden(samowolka zakladow umiejscowionych nad woda)

koszmar nr2>>tak jak w pytaniu zakladajacego ten temat

pac

  • Gość
[Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 26, 2010, 00:22:44 »
Wiem, że u Ladzińskich można wypożyczyć skuter wodny, może i łódki ma w ofercie?

2OO

  • Gość
[Trzebież] Gdzie wypozyczyc łódkę?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 26, 2010, 15:32:40 »
Skuteru prawdopodobnie już nie ma, są kajaki, łódki, rowerki wodne, łódki z silnikami.