Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...  (Przeczytany 44283 razy)

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 29, 2010, 20:18:51 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "dnfan1"
kolejna wpadka B.K. tym razem z nominacją ambasadorską w Peru, którą podpisał jeszcze jako marszałek 18 czerwca 2010, nomenklatura wraca...

I co mu zrobisz rewolucjonisto?Komorowski ma przed sobą jeszcze prawie 5 lat urzędowania.W tym czasie wymrze spora liczba zwolenników Polski od morza do morza i zabraknie wam "szabel" do wojny z wszystkimi sąsiadami.Nie pomoże nawet "geniusz"Jarkacza żeby odświeżyć powietrze po własnym zapaszku.

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Masz nieźle wyprany mózg drogi kolego. Dałeś się nabrać największym oszustom w historii tego kraju. Po prostu mi Cię żal naiwniaku. Historia oceni prezydenturę tego pionka. W podręcznikach będą pisać o prezydencie który tańczył jak mu premier zagrał, który nie miał swojego zdania, a do tego chciał wysadzić kraj wydobywając gaz metodą odkrywkową... To nie są puste słowa, wy wyborcy PO macie naprawdę zero własnego zdania, jesteście jakby odbici od kalki. Każdy taki sam jednakowo pusty i niespełniony frustrat śliniący się na teksty o miłości i lubujący się w klepaniu po plecach...

Możesz formułować swoje poglądy w taki sposób, aby nikogo nie obrażać.
Nie wnikam z jakiej partii wywodzi się prezydent i czy obrażasz zwolenników PO, PiS-u, czy SLD. Masz nikogo nie obrażać.

Pozdrawiam Denver

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 30, 2010, 20:11:58 »
Jak bym czytał o Ś.p, Kaczyńskim, którym sterował z tylniego fotela jego brat:melduję wykonanie zadania panie prezesie.Idealnie twój tekst bolku pasuje.Wyznawco PiSu iRydzyka
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 30, 2010, 22:06:48 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jak bym czytał o Ś.p, Kaczyńskim, którym sterował z tylniego fotela jego brat:melduję wykonanie zadania panie prezesie.Idealnie twój tekst bolku pasuje.Wyznawco PiSu iRydzyka
Dalsza rozmowa z panem nie ma sensu szkoda,że do wyznawcy Rydzyka nie dodał pan jeszcze,że "Kaczyński sypia z kotem, nie ma konta w banku ,ani prawa jazdy" Gdyby Jarosław sterował bratem to dziś nie byłoby podpisanego traktatu lizbońskiego bo Jarosław zawsze był przeciwny jego podpisaniu  jak widać ŚP Lech się bratu sprzeciwił, ale z kim tu rozmawiać z człowiekiem który mówi to co usłyszy pod budką z piwem? Lepiej proszę wymienić osiągnięcia rządu tuska... aha no tak, nie ma żadnych poza podniesieniem Vat-u, ale to przecież dla naszego dobra najważniejsze, że kochane Słońce Peru obdarzy cały naród swoją bezgraniczną miłością...

AGENT_OLIN

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 30, 2010, 22:17:08 »
Dodałbym jeszcze gazociąg dożywotnio ograniczający dostęp do naszych portów, zamknięcie stoczni szczecińskiej czy zwiększenie etatów w urzędach o kilkaset tysięcy.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 30, 2010, 22:43:04 »
Kolego szanowny ja Ciebie nie obrażam, tak jak nie obrażam nieżyjącego prezydenta z szacunku dla urzędu ,który sprawował.Nie wiem pod jakimi ty budkami urzędujesz, ja nie jestem bywalcem takich przybytków.Za ty twój język jest pełen PISowskiej miłości.Oj nie ten rozmiar kapelusza nowicjuszu co Sekator, człowiek z którym można normalnie porozmawiać, normalna twarz PiSu, a nie takie zakały, pełne nienawiści.Z resztą nie mam zamiaru ciągnąc tej bezsensownej wymiany zdań.Dostaniesz po uszach od administracji za lżenie głowy państwa to siądziesz na tyłku.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 01, 2010, 09:00:16 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Kolego szanowny ja Ciebie nie obrażam, tak jak nie obrażam nieżyjącego prezydenta z szacunku dla urzędu ,który sprawował.Nie wiem pod jakimi ty budkami urzędujesz, ja nie jestem bywalcem takich przybytków.Za ty twój język jest pełen PISowskiej miłości.Oj nie ten rozmiar kapelusza nowicjuszu co Sekator, człowiek z którym można normalnie porozmawiać, normalna twarz PiSu, a nie takie zakały, pełne nienawiści.Z resztą nie mam zamiaru ciągnąc tej bezsensownej wymiany zdań.Dostaniesz po uszach od administracji za lżenie głowy państwa to siądziesz na tyłku.
Jeszcze jakies osiągnięcia tuska kojarzysz?  Wy PeOwcy macie jakąś manię, każda krytyka tego (nie)rządu i fasadowego prezydenta to od razu zianie nienawiścią. Spójrzcie w lustro hipokryci! Panie Denver ja również zostałem tu kilkukrotnie obrażony od wyznawcy rydzyka od wymierających wyborców PiS-u i jakoś przy nickach tych panów ostrzeżeń nie widzę. Sprawiedliwośc na tym forum nie istnieje...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 01, 2010, 09:32:10 »
Śledzę ten wątek od dłuższego czasu i pragnę nieśmiało wtrącić, że jako pierwszy dyskusję do poziomu rynsztoka sprowadził jezat, odpowiadając dnfan 1.....Jak zwykle nasz forumowy mąciciel doprowadził poziom dysputy na samo dno, a oberwali inni użytkownicy. Dener, czy nie uważasz, że obrażanie zaczęło się od postu jezata i to jego należałoby upomnieć ? (  o ile to ma jakiś sens, bo w przypadku tego osobnika wszelkie upomnienia i tak mijają się z celem)...

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 01, 2010, 09:57:04 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ja dobry człowieku jeżleli poczułeś się urażony to niesłusznie!Wypociną był dla mnie wywód człowieka o nicku 8220.Można krytykować, ale zachowując elementarne zasady dobrego wychowania...Twój post jak najbardziej rzeczowy i kulturalny.Tylko o to mnie chodziło.Pozdrawiam.


Ok, przepraszam za nieporozumienie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 01, 2010, 10:38:12 »
Cytat: "dnfan1"
W. Jaruzelski zaproszony został przez prezydenta Komorowskiego na posiedzenie RBN, czy w kolejce czekają już następni?? Kiszczak - w końcu spec od służb, Urban - propaganda. Oto nowa jakość w polskiej polityce...


To nic nowego, po prostu powraca stała praktyka z czasów komuny. Dlaczego mnie to nie dziwi ? Ano dlatego, że obaj panowie zawsze mieli sentyment do swoich zleceniodawców ze wschodu i różnego rodzaju wojskowych służb informacyjnych i kontrwywiadu, którym kierowali chłopcy z KGB. Swój do swego ciągnie. Taki to jest właśnie świeży oddech prezydentury Komorowskiego.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 01, 2010, 18:31:26 »
Bolku ucz się normalnego dialogu od innych użytkowników.Jestem jak najdalszy od obrażania kogokolwiek tutaj.Miej sobie jakie chcesz poglądy, ale rozmawiaj rzeczowo i kulturalnie.Przepraszam za tego Rydza, poprostu nerw mnie ruszył.Każdy z nas chce żeby było lepiej w Polsce.Nie ważne kto będzie rządził.WAŻNE żeby było normalnie.Co do mojego uwielbienia Po, to głosowałem na nich, ALE czuje się zawiedziony, tak jak pewnie wielu ludzi.Nic nowego... N iech zajmą się pracą dla dobra Polski, a nie walką między sobą, a wtedy będzie lepiej i normalniej.Pytanie tylko, czy my tego doczekamy... Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:24:28 »
Cytat: "sekator"
Śledzę ten wątek od dłuższego czasu i pragnę nieśmiało wtrącić, że jako pierwszy dyskusję do poziomu rynsztoka sprowadził jezat, odpowiadając dnfan 1.....Jak zwykle nasz forumowy mąciciel doprowadził poziom dysputy na samo dno, a oberwali inni użytkownicy. Dener, czy nie uważasz, że obrażanie zaczęło się od postu jezata i to jego należałoby upomnieć ? (  o ile to ma jakiś sens, bo w przypadku tego osobnika wszelkie upomnienia i tak mijają się z celem)...

Ja też śledzę ten wątek a zwłaszcza twoją nieograniczoną potrzebę usuwania z forum wszystkich, którzy nie są z Jarkaczem.Pewnie nie zauważyłeś jak dalece jesteś uzależniony od zasady Kalego.Jak jezat coś napisze to obraża,jak obrażają wielbiciele tego geniusza, co nie pozwoli nazywać białe białym to dobrze.A póki co, sztabowcy PISu ,pracują nad ustawą umożliwiającą wprowadzenie zakazu padania śniegu.To uchroni nas przed kłopotami transportowymi.Jestem za.A ty?

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:33:07 »
nawet przeciw  :rotfl:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 03, 2010, 21:02:21 »
Cytat: "KrP"
http://www.wykop.pl/ramka/543561/prezydent-przyznal-odznaczenia-szefom-pgnig-za-umowe-z-gazpromem/
GO GO KOMORUSKI !

No to jest rzeczywiście nowość - odznaczanie ludzi za osiągnięcia, których nikt nie jest w stanie zweryfikować, bo są tajne(!). Bo przecież rząd nie uznał za celowe pochwalić się społeczeństwu jaką to korzystną umowę wynegocjował z Rosjanami. Ciekawe czemu? Można się tylko domyślać, że chwalić się nie ma czym.
A zamiast tego pionków od tajnego kontraktu nazywa się "architektami" i nadaje odznaczenia państwowe. Pięknie. Świeżość tej prezydentury zwala z nóg...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 04, 2010, 14:20:04 »
Gajowy nie tylko morduje zwierzęta, ale wycina ludzi którzy zajmuja się ich ochroną.

http://www.pardon.pl/artykul/13089/bronila_zwierzat_komorowski_ja_wyrzucil_nic_dziwnego

Nigdy nie ufałem ludziom, którzy strzelają do bezbronnych stworzeń w lesie i jeszcze dorabiają do tego głupią ideologię.