Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowa strategia...?  (Przeczytany 9232 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
Nowa strategia...?
« dnia: Lipca 20, 2010, 23:55:51 »
Kuba, zaczynam wątpić w Twoje dobre intencje. Posuwasz się już nawet do zamykania wątku w dziale zażaleń !? Tak aby nie można było odpowiedzieć. Gdybyś zamknął temat, uznał bym to za formę niezadowolenia z treści tematów poruszanych i przyjął z pokorą Twoją decyzję.
Choć nie ja zaczynam ten shit. Nie wydaje mi się też że jesteś jedyną osobą czytającą dział - polityka.

Ponieważ postąpiłeś inaczej, wyrażę ponownie moje niezadowolenie oraz postawię pytanie:
Co w treści mojego, wykasowanego postu jest niezgodne z regulaminem? Ja wiem, znam Twoją dewizę, że nic nie musisz. Ale ja proszę.

Cytuj (zaznaczone)
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Twój post:

Temat: "[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza"

Cytat:
Witaj Besserwisserze!
Świat jest mniejszy, niż Ci się wydaje. Twoje zaangażowanie w sprawę klubu żeglarskiego jest mi znane. A i inne zamorskie konteksty, niekoniecznie polonijne - również. Próba obracania działkami w Trzebieży, choć nie wiem czy udana - też nie umknęła mojej uwadze. Nie traciłbym na te ustalenia czasu gdybyś nie rozrabiał. Ale, jak widzę - musisz. No cóż, rys osobowości.


Ty człowieku powinieneś się już leczyć. :) Obrót działkami :rotfl: A czy to coś złego w tym "normalnym" kraju??
Ale ku uciesze forumowiczów będę kontynuował z Tobą dyskusje. Zamorskie konteksty też mogą być ciekawe :)
Zaczynasz temat bardzo mi bliski - żeglarstwo. Więc spytam czy wiesz gdzie jest rufa ? a co to jest rumpel?
Gdybyś miał problemy to skorzystaj z internetu. To też cząstka mojego zaangażowania i pracy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fidonet

W tym czasie nie wiedziałeś nawet co to komputer.
Pozdrawiam obrażanych Urzędników Gminnych.

P.S. Ja nic nie próbuje. Ja dokonuje.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2010, 00:01:24 »
A co mają do tematu Twoje prywatne dyskusje z yakiem o niczym, dyskusje, które nikogo poza was dwojgiem nie interesują? Przypomnę, że temat topiku brzmiał: "[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza".

Weźcie się spotkajcie gdzieś i wyjaśnijcie sobie problemy po męsku, a nie serwer zaśmiecacie jakimiś bzdetami.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Zdanowicz.J

  • Gość
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2010, 02:10:50 »
Cytat: "Kuba"
A co mają do tematu Twoje prywatne dyskusje z yakiem o niczym, dyskusje, które nikogo poza was dwojgiem nie interesują? Przypomnę, że temat topiku brzmiał: "[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza".



Pośrednio mają. To wyraz kultury nie tylko politycznej. To wyraz wojny polsko-polskiej.

Kuba, zgadzam się z Tobą w 100% Ale czy to ja zaczynam ?? Zwracałem już kilkakrotnie uwagę że temat nie wytrzymuje dłużej niż 10 postów, by być zaśmiecony. Ja trzymam się tematów. Gdybyście zreagowali na początku Yak'a insynuacji nigdy by do tego nie doszło. Mnie karcisz za to że muszę się bronić, lub raczej udawadniać że ktoś jest "ogroniczony"
Konstytucja tego kraju gwarantuje mi wolność krytyki nie tylko Burmistrza. Ale Yak'owi nie daje prawa inwiligacjii i ingerencji w moje życie prywatne. Nawet, lub tym bardziej że jest urzędnikiem gminy. Jeżeli  "kocha" obecnego Burmistrza, niech go broni w przyzwoity sposób. Bo jego obecne i poprzednie występki, kompromitują jedynie urząd który piastuje i osobę "ukochaną" :)
Cytuj (zaznaczone)
Weźcie się spotkajcie gdzieś i wyjaśnijcie sobie problemy po męsku, a nie serwer zaśmiecacie jakimiś bzdetami.

Niech weźmie mnie na bok po sesji, jak obiecał. To mu policzę zęby :)
Pozdrawiam

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2010, 06:19:19 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Niech weźmie mnie na bok po sesji, jak obiecał. To mu policzę zęby


No, super, a potem to już tylko policja i prokurator. Pytanie tylko, czy warto?

yak

  • Gość
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2010, 09:42:23 »
Witaj Kubo! Popatrz jak powstają okazje do kłopotów. W tej chwili Zdanowicz, za pomocą Twojego - Waszego forum upowszechnia tzw. groźby karalne. Obiecuje, że mi "da w zęby", co jest już sformułowaniem jednoznacznym. Nie stać go na manewr z wypowiedzią  wieloznaczną, którą można różnie interpretować, ale grozi konkretnym czynem zakazanym przez prawo. Ja mogę się poczuć zastraszony :) i juz mam materiał:

"Uprzejmie informuję, że niejaki Zdanowicz (kto wie, czy to nazwisko prawdziwe, czy tylko nick) za pomocą (lub nawet w porozumieniu) z forum internetowym witryny Wirtualne Police grozi respondentom uderzeniem w zęby, w celu ich zastraszenia. Ma bowiem ochotę pisać źle o władzy samorządowej i wpada w nerwowość, kiedy mu się ktoś przeciwstawia mając inne zdanie. W dniu 21 lipca 2010 r. jawnie groził pobiciem uczestnikowi dyskusji o nicku yak, utożsamiając go z realnie istniejącym urzędnikiem samorządowym. Tym samym groźby karalne kierował pod adresem rzeczywistego urzędnika. Dowód - zrzut ekranowy (pdf) w załączeniu."

I tak dalej, tak dalej. Kuba, cokolwiek sobie o mnie sądzisz, wiadomo że nie bedę rozrabiał w sensie robienia Wam kłopotów. Ochrony przeciw Zdanowiczowi też nie zamówię, jakoś dam sobie radę, tym bardziej, że zębów z racji paradontozy nie mam. :) Uważam jednak, że popełniasz błąd jako moderator pozwalając na takie wypowiedzi. Nie, nie dlatego, że mnie denerwują. Nie denerwują mnie, bawią. Jednak nie powinny się pojawiać wątki, które są groźne dla właścicieli i opiekunów forum. Osobiście proponowałbym rozważenie zamknięcia działu "Polityka" na stałe. Bo będzie coraz gorzej, kampania nadciąga na full, co tu się będzie działo - łatwo przewidzieć. Pieniaczy i warchołów, którzy koniecznie chcą zaznaczyć swoją obecność w świecie jest wielu. Po co Wam zbyteczne kłopoty, które w końcu ktoś zgeneruje?
Przemyśl to Kubo! Pozdrawiam!

PS Jak to łatwo zauważyć mnie naprawdę interesują tylko wątki historyczne. A tam awantur nie ma, ludzie sobie dyskutują i wspólnie pracują nad interesującymi ich tematami. W innych wątkach jestem obecny - bo muszę pilnować, aby różni przybysze, nota bene nie mający w Policach interesów życiowych, nie siali czarnej propagandy celem wywołania zaburzeń w życiu publicznym Polic.

Zdanowicz.J

  • Gość
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2010, 10:18:59 »
Cytat: "yak"
tym bardziej, że zębów z racji paradontozy nie mam. :)


...czyli groźba nierealna :)

yak

  • Gość
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 21, 2010, 10:26:19 »
Nie, groźba jest realna, tylko nie do zrealizowania z przyczyn j.w. Istoty sprawy to nie zmienia. A w ogóle to powtarzam po raz "enty": daj Waść spokój. Ku chwale Ojczyzny! Pozdrowienia!

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Nowa strategia...?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 21, 2010, 14:37:12 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Kuba, zaczynam wątpić w Twoje dobre intencje. Posuwasz się już nawet do zamykania wątku w dziale zażaleń !? Tak aby nie można było odpowiedzieć. Gdybyś zamknął temat, uznał bym to za formę niezadowolenia z treści tematów poruszanych i przyjął z pokorą Twoją decyzję.
Choć nie ja zaczynam ten shit. Nie wydaje mi się też że jesteś jedyną osobą czytającą dział - polityka.

Ponieważ postąpiłeś inaczej, wyrażę ponownie moje niezadowolenie oraz postawię pytanie:
Co w treści mojego, wykasowanego postu jest niezgodne z regulaminem? Ja wiem, znam Twoją dewizę, że nic nie musisz. Ale ja proszę.

Cytuj (zaznaczone)
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Twój post:

Temat: "[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza"

Cytat:
Witaj Besserwisserze!
Świat jest mniejszy, niż Ci się wydaje. Twoje zaangażowanie w sprawę klubu żeglarskiego jest mi znane. A i inne zamorskie konteksty, niekoniecznie polonijne - również. Próba obracania działkami w Trzebieży, choć nie wiem czy udana - też nie umknęła mojej uwadze. Nie traciłbym na te ustalenia czasu gdybyś nie rozrabiał. Ale, jak widzę - musisz. No cóż, rys osobowości.


Ty człowieku powinieneś się już leczyć. :) Obrót działkami :rotfl: A czy to coś złego w tym "normalnym" kraju??
Ale ku uciesze forumowiczów będę kontynuował z Tobą dyskusje. Zamorskie konteksty też mogą być ciekawe :)
Zaczynasz temat bardzo mi bliski - żeglarstwo. Więc spytam czy wiesz gdzie jest rufa ? a co to jest rumpel?
Gdybyś miał problemy to skorzystaj z internetu. To też cząstka mojego zaangażowania i pracy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fidonet

W tym czasie nie wiedziałeś nawet co to komputer.
Pozdrawiam obrażanych Urzędników Gminnych.

P.S. Ja nic nie próbuje. Ja dokonuje.


Krótko mówiąc: to Pan ma się dostosować do zasad forum, a nie dostosowywać je do swojego systemu wartości. Koniec przekazu.

A tak przy okazji: czy stwierdzenie "policzę Ci zęby" jest groźbą karalną czy też może propozycją ortodontyczną? [:

Zdanowicz.J

  • Gość
Nowa strategia...?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 22, 2010, 05:04:22 »
Cytat: "Denver"
Krótko mówiąc: to Pan ma się dostosować do zasad forum, a nie dostosowywać je do swojego systemu wartości. Koniec przekazu.


Jak zapewne nie jest trudno zauważyć, to ja się  do forum dostosowałem, szanowny adminie.
Gybym nawet próbował, to mój system wartości poparty jest 30-letnim stażem w różnych społecznościach świata i zapewne niezwykle ciekawy.

Cytuj (zaznaczone)
A tak przy okazji: czy stwierdzenie "policzę Ci zęby" jest groźbą karalną czy też może propozycją ortodontyczną? [:

Czysta ciekawość, Denver :)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-07-22, 05:14 ]
Cytat: "yak"
:) Uważam jednak, że popełniasz błąd jako moderator pozwalając na takie wypowiedzi. Nie, nie dlatego, że mnie denerwują. Nie denerwują mnie, bawią. Jednak nie powinny się pojawiać wątki, które są groźne dla właścicieli i opiekunów forum.


... nie zdradzaj tajemnic służbowych :)