• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police i okolice] Tapicer  (Przeczytany 9401 razy)

Offline Medyk

• Rozpisuje się
[Police i okolice] Tapicer
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2010, 17:29:19 »
Cytat: "michu78-78"
Tu masz namiar na tapicera z Polic 606 314 201. Korzystałem z jego usług pół roku temu i jestem bardzo zadowolony z wykonania jak i ceny za robociznę. Obijałem sofę eko - skórą. Zadzwoń a pan ten przyjedzie do Ciebie i wyceni robociznę. Polecam.

Caarola, nr powyżej jest do tapicera, który naprawiał fotel kolegi :).

Offline Wykidajło

• Weteran
    • http://www.naszepolice.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 02, 2010, 19:10:01 »
Cytat: "caarola"
Nom Medyk, przyznam że wyglądałam przy tej słuchawce podobnie jak Twój avatar  :rotfl:

Caarola, a ten Twój narożnik to jest obity skórą czy "skórą"? Bo my mamy od trzech lat dwa fotele i sofę w kolorze jasnokremowym, obija się o nie żywy jedenastolatek z kolegami i duży czworonożny kudłacz kursujący między domem i podwórzem przy każdej pogodzie, a meble nadal są w takim kolorze jak były gdy je kupowaliśmy. Żadnych cudów, do czyszczenia mleczko z Leroya za dwadzieściakilka złotych, takie z Lidla też wystarcza, chociaż jest trochę gorsze. Ale 2500 za ich obicie od nowa wcale by mnie nie zdziwiło...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 02, 2010, 19:23:31 »
Wykidajło, no właśnie jest ze skóry-skóry, nie ze skóry "skóry" ... niedość ze jest brunatny to jeszcze skóra się powyciągała w miejscach gdzie najczęściej siedzimy.. ;/
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Wykidajło

• Weteran
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 02, 2010, 19:44:33 »
Wykidajło, no właśnie jest ze skóry-skóry, nie ze skóry "skóry" ... niedość ze jest brunatny to jeszcze skóra się powyciągała w miejscach gdzie najczęściej siedzimy.. ;/

Dziwne... Ja miałem obawy, gdy kupowaliśmy swoje, że stracimy sporo pieniędzy, chociaż zwierzaki nie były jeszcze wtedy planowane i tylko jedną siłę niszczycielską trzeba było brać pod uwagę. Dziś wiem, że było warto. Zwyczajne tapicerowane już byśmy co najmniej raz musieli wymieniać, te jeszcze posłużą, chociaż i kotu się zdarzyło wbić pazury, i pies swoimi nie raz zaczepił. Pewnie, nie wyglądają jak na wystawie - ale do wystawki im jeszcze daleko.

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 02, 2010, 19:51:54 »
Hmm, więc albo ja miałam pecha, albo Ty fart ;) nie wywalę po roku mebla za 6500, więc jeśli tapicer może go wskrzesić to muszę spróbować :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Storczyk

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2010, 23:36:35 »
Jak jesteście w temacie skóry ,to może ktoś wie jak z jasnej kanapy wyczyścić długopis?Z góry dziękuje.

Offline Wykidajło

• Weteran
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:20:20 »
Hmm, więc albo ja miałam pecha, albo Ty fart ;) nie wywalę po roku mebla za 6500, więc jeśli tapicer może go wskrzesić to muszę spróbować :)

A nie możesz go reklamować? Moim zdaniem to, co opisujesz, to wada materiału. W starostwie jet rzecznik konsumentów w razie problemów.

[ Dodano: 2010-08-03, 11:21 ]
Cytat: "Storczyk"
Jak jesteście w temacie skóry ,to może ktoś wie jak z jasnej kanapy wyczyścić długopis?Z góry dziękuje.

U mnie się sprawdza spirytus kosmetyczny. Są też jakieś specjalizowane wywabiacze, ale nie próbowałem.

Offline lupka

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2010, 14:10:41 »
Długopis, tak jak pisał wcześniej - spirytus, aceton (zmywacz do paznokci),ew. płyn do mycia szyb. Płynem do szyb to ja całą kanapę myję i jest ok, potem natłuszczam. 4 lata i jest w porządku. Żadnych problemów.

Offline parian

• VIP
    • http://www.malex.net.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2010, 17:46:18 »
Cytat: "draculka"
caarola niedaleko masz, a szukasz gdzieś po forumach  ;D
Dobry tapicer jest/był vis a vis kościoła w Jasienicy, przy ul. Dworcowej.

Oj był, był. Teraz do roboty bez sety nie podejdzie, a lepiej żeby w ogóle nie podchodził...

Offline Storczyk

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 04, 2010, 00:28:36 »
Dziękuje za rady spirytus czyści długopis ;D
Hmm, więc albo ja miałam pecha, albo Ty fart  nie wywalę po roku mebla za 6500,
Koniecznie reklamować ,ja mam swoje kanapy dobrych parę lat i są jak nowe, pies po nich buszował ,więc musi być albo źle wyprawiona skóra albo inny błąd .Fakt czyszczę je raz na pół roku i natłuszczam bo są bardzo jasne.

Piorey

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 04, 2010, 21:04:12 »
W serwisie Portal Gospodarczy Informacyjno-Reklamowy znajdziesz tapicera i wszelkie inne poszukiwane usługi. W razie problemu uruchom wyszukiwarkę witryny. Polecam

Pogrubienie całego postu na prawdę nie jest potrzebnie ;-)
Kubapolice

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:13:22 »
Piorey, dzięki, jednak wolę zdać się na poradę forumowiczów którzy już korzystali z usług.. ;)

Umówiłam się z jednym z polecanych przez Was tapicerów, narazie za robociznę zaproponował 600 zł.. nie jest to już 1500 nie :)

Piorey

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2010, 17:47:55 »
Rozumiem. Ja tylko proponuję - nie namawiam. Pozdrawiam

Offline IVAN

• Gadatliwy
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 26, 2013, 16:24:51 »
Szuka fachowca do naprawy fotela biurowego czy możecie kogoś polecić ?
Najlepiej w Policach ale może być też w okolicy.

Offline tatankas

• Moderator
  • VIP
    • http://www.toz.police.pl/
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 26, 2013, 23:18:12 »
caarola,  i jak z tapicerem sprawa się zakończyła,bo muszę fotel obić i jestem ciekawa,którego wybrałaś?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!