• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police i okolice] Tapicer  (Przeczytany 9582 razy)

Offline caarola

• Gaduła
[Police i okolice] Tapicer
« dnia: Lipiec 31, 2010, 13:18:14 »
Haj,

mam do Was pytanie.. rok temu kupiliśmy narożnik z jasnej skóry i był to niewypał delikatnie mówiąc, gdyż w tej chwili wygląda jak szukany przez Draculkę czarnoziem ;D próbowałam go czyścić wszelkimi mleczkami itd itp no i pupa.
Czy ktoś z Was orientuje się gdzie, w jakim mniej więcej koszcie można obić taki narożnik?

Z góry dzięki i pozdrawiam :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:20:47 »
Wiem, że dobry tapicer był na Szosie Polskiej w okolicach Okólnej przed serwisem opon po prawej stronie jadąc w kierunku Szczecina.

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:24:13 »
A nie orientujesz się z grubsza jakiego rzędu są to koszta? Może mnie lepiej wyniesie kupno nowego ;)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:25:34 »
Z tego co wiem, to nie są drodzy i naprawa może jak najbardziej się opłacać. Najlepiej podjedź i zapytaj.

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:26:16 »
Tak też uczynię ;> Fenks!

Offline Medyk

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:42:07 »
Caarola, mam nadzieje, że ten tapicer na Szosie Polskiej dla osoby prywatnej wykonuje lepiej swoja pracę niż dla instytucji. Obijali kilka kozetek i krzeseł i powiem szczerze 7 razy byli coś poprawiać. Efekt końcowy może być, lecz ogólny czas wykonania przez reklamację się wydłużył. Cena- średnia, można było taniej tylko nie wiem jak by to było wykonane. Jak się zdecydujesz na nich to sprawdź dokładnie wykonanie i poproś o gwarancję na wykonaną usługę.

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:43:45 »
Hmm.. narazie zadzwoniłam do pierwszego lepszego bo akurat tamten nie odbierał i poczęstował mnie informacją że może w 2500 zł się zamknę.. no, to się zamknęłam ahhaha ;D

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:46:42 »
Cytat: "Medyk"
ten tapicer na Szosie Polskiej dla osoby prywatnej wykonuje lepiej swoja pracę niż dla instytucji.

Ja jako osoba prywatna byłem bardzo zadowolony z jego usług, jednak to było jakiś czas temu, nie wiem jaką jakość oferuje dzisiaj.

Offline Medyk

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:51:59 »
Kosmiczna cena! Pan wiedział, że Cię zamuruje ;).
Kiedyś był tapicer w Policach, naprawiał fotel w samochodzie znajomego.
Zapytam, może ma jego numer, możliwe, że zajmuje się nie tylko tapicerowaniem samochodów:)

Speedbax, jak pisałem efekt końcowy był ok, tylko irytujący był brak sprzętu podczas reklamacji :(. Rok od wykonania napraw gwarancyjnych i wszystko się trzyma :).

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:53:19 »
Nom Medyk, przyznam że wyglądałam przy tej słuchawce podobnie jak Twój avatar  :rotfl:

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2010, 13:57:33 »
Cytat: "Medyk"
Rok od wykonania napraw gwarancyjnych i wszystko się trzyma :)

No i właśnie dlatego warto mimo wszystko spróbować u niego. Z reklamacjami zawsze tak bywa, u niektórych nawet jeszcze gorzej.

Offline Medyk

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2010, 14:10:04 »
Masz racje, tu panowie bez problemu dokonywali napraw gwarancyjnych. Szkoda tylko, że musiał takowe być. Ale tak bywa. Teraz po roku intensywnego użytkowania, nic z materiałem się nie dzieje. To jest wielki plus :).

Cytat: "caarola"
Nom Medyk, przyznam że wyglądałam przy tej słuchawce podobnie jak Twój avatar  :rotfl:

Nic dziwnego, przy takiej cenie :)

Offline michu78-78

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2010, 15:50:22 »
Tu masz namiar na tapicera z Polic 606 314 201. Korzystałem z jego usług pół roku temu i jestem bardzo zadowolony z wykonania jak i ceny za robociznę. Obijałem sofę eko - skórą. Zadzwoń a pan ten przyjedzie do Ciebie i wyceni robociznę. Polecam.

Offline draculka

• Moderator
  • Gaduła
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2010, 16:19:13 »
caarola niedaleko masz, a szukasz gdzieś po forumach  ;D
Dobry tapicer jest/był vis a vis kościoła w Jasienicy, przy ul. Dworcowej.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline caarola

• Gaduła
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2010, 16:36:06 »
Dzięki ;]