Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Nasze pazurki - fotki  (Przeczytany 32377 razy)

Rybcia23

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #30 dnia: Września 14, 2010, 12:28:19 »
też ale niestety na naturalkach są o wiele mniejsze mozliwości :/ ale tez moga pieknie wyglądać:)

agape31

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #31 dnia: Września 14, 2010, 13:38:01 »
bo jakiś czas temu miałam robione tipsy i tak strasznie miałam zniszczone paznokcie że boje się takich skutków ubocznych:) .pozdrawiam

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #32 dnia: Września 14, 2010, 14:31:06 »
moje naturalne paznokcie i inwencja twórcza :d hehe


agape31

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #33 dnia: Września 14, 2010, 14:44:40 »
niestety moje paznokcie do Twoich się nie umywają moje się strzępiom i rozdwajają Twoje są śliczne no i inwencja też fajna:)

Rybcia23

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #34 dnia: Września 14, 2010, 22:06:30 »
odważne zdobienie :) i ładne naturalne pazurki. A jesli chodzi o tipsy.. samo noszenie nie niszczy paznokci tylko nieodpowiednie ściąganie:) ale to temat rzeka. Cudeńka tez mozna namalować ale to na zaledwie kilka dni a na przedłużonych paznokciach trzymaja sie kilka tygodni:)

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #35 dnia: Września 14, 2010, 22:14:35 »
właśnie, co do tego ściągania? Jakieś rady?

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #36 dnia: Września 14, 2010, 22:38:02 »
Cytat: "Katarzyna.J"
właśnie, co do tego ściągania? Jakieś rady?

Nigdy nie zrywaj tipsów. Używaj acetonu do rozpuszczenia tworzywa, później pilnika o najgrubszej ziarnistości; im bliżej naturalnej płytki tym drobniejszy pilnik, ruchy okrężne przy macierzy uchronią modelkę przed rozrywaniem skórek. Uważaj, bo przy piłowaniu wytwarza się ciepło i można poparzyć pazura ;)

Jeżeli chodzi o malowanie na naturalnej płytce, to staraj się nie zaczynać malować od samej nasady paznokcia, unikniesz wtedy malowania po skórkach i nieładnego efektu "zgrubienia".

Pozdro :)

agape31

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #37 dnia: Września 14, 2010, 22:44:12 »
jak tak czytałam to miałam i mam wrażenie że te piłowanie musi już pod koniec
 być bolesne , może się myślę ale tak mi się wyobraża ;)

Rybcia23

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #38 dnia: Września 14, 2010, 23:06:03 »
Cytat: "kanioma"
Cytat: "Katarzyna.J"
właśnie, co do tego ściągania? Jakieś rady?

Nigdy nie zrywaj tipsów. Używaj acetonu do rozpuszczenia tworzywa, później pilnika o najgrubszej ziarnistości; im bliżej naturalnej płytki tym drobniejszy pilnik, ruchy okrężne przy macierzy uchronią modelkę przed rozrywaniem skórek. Uważaj, bo przy piłowaniu wytwarza się ciepło i można poparzyć pazura ;)

Jeżeli chodzi o malowanie na naturalnej płytce, to staraj się nie zaczynać malować od samej nasady paznokcia, unikniesz wtedy malowania po skórkach i nieładnego efektu "zgrubienia".

Pozdro :)

Dokładnie tak.. nastepnym razem zrobie fotkę i wrzucę tu jak wyglądaja pazurki sciagnięte przez stylistke a jak zerwane zębami zobaczycie roznicę :/

agape31

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #39 dnia: Września 14, 2010, 23:32:05 »
jak zrywane zębami to ja wiem  dobrze ale tych drugich jestem bardzo ciekawa.

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #40 dnia: Września 15, 2010, 00:21:39 »
dobrze wiedzieć, jeszcze nie miałam tipsów więc wole wiedzieć jak się później ich pozbyć zwłaszcza , że w czwartek mi je nałożą.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #41 dnia: Września 15, 2010, 09:18:26 »
Kiedyś nosiłam tipsy bez przerwy 2 lata. Odnawiane co 4 tygodnie i w zasadzie miałam cały czas tylko żel na paznokciach, a co ileś miesięcy na pojedyncze paznokcie dokładany był tips. Paznokcie użytkowały się genialnie.  Zrezygnowałam z takiej formy pod koniec pierwszej ciąży i miałam ściągany żel stopniowo - przez dwie kolejne wizyty. Paznokcie nie były zniszczone i się nie rozdwajały.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

monia2115

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #42 dnia: Września 15, 2010, 09:51:15 »
co do paznokci to owszem, tipsy bardzo ładnie wygladaja na dłoni w a w szczególności gdy kobieta ma krótkie palce wtedy wydłuzaja też zalezy bardzo duzo od kosmetyczki żeby dobrze zrobiła niestety nie których osób które zajmuja sie tipsami ceny są drogie i nie każdego stac dlatego najlepiej mieć swoje i dbac o nie

agape31

  • Gość
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #43 dnia: Września 15, 2010, 10:13:53 »
Dracula a można wiedzieć u kogo robiłaś?? i mniej więcej za ile?? bo mniemam że jak 2 lata to napewno były śliczne:)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Ogólne] Nasze pazurki - fotki
« Odpowiedź #44 dnia: Września 15, 2010, 10:28:54 »
Paznokcie miałam wówczas robione w gabinecie Pani Iwony Waśniowskiej (przy rondzie). Zawsze robiła mi je Pani Agnieszka, która już tam nie pracuje. Obecnie pracuje gdzieś indziej, ale mam do niej telefon - jakby coś służę na PW.

Koleżanka poleca mi również Panią (imię mi wyleciało) z gabinetu koło kościoła w starych Policach.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.