Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Stacja paliw TESCO - czy tankować tam Pb95 do nówki VW Polo?  (Przeczytany 26864 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Stacja paliw TESCO - czy tankować tam Pb95 do nówki VW Polo?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 25, 2010, 00:00:33 »
W Policach ogólnie nie warto 'lać', jadąc na Szczecin, mamy Orlen, taniej o jakieś 5gr.
Mi się udaje ostatnio tankować dielsa po 4,15-4,19 :P a nie jak u nas w Policach 4,33 ździercy..

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Stacja paliw TESCO - czy tankować tam Pb95 do nówki VW Polo?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 25, 2010, 00:58:38 »
Niestety ździercy... ale ja i tak tankuje w Policach, bo moje szlaki nie przewidują Szczecina jako takiego.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Stacja paliw TESCO - czy tankować tam Pb95 do nówki VW Polo?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 25, 2010, 06:27:32 »
Cytat: "KrP"
Z kolei znajomy miał ponoć pełno wody w filtrze paliwa po tankowaniu tam.


Prawdę mówiąc myślałem po cichu o wodzie w paliwie, ale nie sądziłem, że takie "numery" mogą występować na stosunkowo nowej stacji. Widziałem parę takich przypadków, woda w paliwie, albo jeszcze lepiej - rozpuszczalniki. Jeżeli po takim tankowaniu kończy się tylko na wymianie filtra paliwa to super, gorzej już jak zaczyna padać pompa paliwa, a potem drogie elementy układu wtryskowego, nie mówiąc o uszkodzeniach silnika spowodowanych niewłaściwą jakością i temperaturą spalania.

przemek0505

  • Gość
Stacja paliw TESCO - czy tankować tam Pb95 do nówki VW Polo?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 25, 2010, 21:12:33 »
mi na szczęście nie powtórzyło się więcej ale omijam stacje szerokim łukiem

arturpolice

  • Gość
Stacja paliw TESCO - czy tankować tam Pb95 do nówki VW Polo?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 25, 2010, 09:20:20 »
Cytuj (zaznaczone)
Jeżeli po takim tankowaniu kończy się tylko na wymianie filtra paliwa to super, gorzej już jak zaczyna padać pompa paliwa, a potem drogie elementy układu wtryskowego, nie mówiąc o uszkodzeniach silnika spowodowanych niewłaściwą jakością i temperaturą spalania.


Jest to prawda je jak sie tak kończy to jest dobrze, kiedys miałem stycznosc z Renault Megane w którym klient zalał jakies oszukane paliwo na stacji przy autostradzie .
Skonczyło sie w ten sposób że trzeba było wymienic pompe, filtr i wszystkie przewody gumowe bo je rozpusciło  a reszte plukac.
Innym razem w Velsatisie załatwilo wszystkie wtryski bo zalał auto kwasem , nie_jest to miłe jak sie słyszy  ze  mamy do wymiany 6 wtryskiwaczy po jakies 1500zl sztuka .
Osobiscie tankuje tylko na SHELU bo mysle ze warto doplacic za jakosc, a stacje typu NESTEA omijam szerokim lukiem poniewaz kiedys sie? na niej tankujac miałem ciagłe problemy z silnikiem w motorze i nie_moglismy dojsc o co chodzi a wszystko ustało odkad zacząłem tankowac na SHELU


Proponuję korzystać ze słownika ortograficznego
Kubapolice