Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] PiS znowu zaczyna!  (Przeczytany 69107 razy)

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« dnia: Lipca 14, 2010, 20:14:29 »
Widząc co sie dzieje w polskiej polityce PiS zaczyna znowu ujadać.
Myślę ze to początki końca tej parti.Jasno rysują sie dwa obozy w tej Partii.
Ciekawe co z tego wyniknie ,przed wyborami.
Taka Polityka tej partii budzi żenadę i wstyd. Czas najwyższy oczyścić Polską politykę.
Co wy Forumowicze sądzicie o tym??

Pozdrawiam
 P/S To już jest męczące. Czas wybrać już POżądną partie.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 14, 2010, 20:25:56 »
Jeżeli to jest zmiana, to ja dziękuję...Czuję się zawiedziony...Najazd na Palikota,a PISowscy działacze języki nie gorsze mają niestety...Widac,że maska z kampanii wyborczej opadła,a ja naiwny myślałem,że Kaczyński troche spokorniał i uspokoił się..Złudne oczekiwania...Teraz nie będzie współpracy i wszyscy mają go przepraszasć ze obrażanie jego ś.p. brata...Oj taką drogą to PIS wyborów nie wygra...Agresja jeszcze nikomu nie nabiła punktów sondażowych...Nie mówię ,że PO jest idealne,ale PISowcom głowy zagrzały się maksymalnie i widac,że czas kampanii i nie wciągania w nią katastrofy smoleńskiej to dla Nich był super wyczyn,ale teraz nadrabiają z nawiązką okres ciszy....I to jest właśnie ta przemiana..Kempa ziejąca pogardą w komisji  śledczej i Palikot PISu Brudziński przechodzą sami siebie...Nasza prawda jest najpierwsza i najsza niż wasza jak to mówili w dniu świra...Ehh polskie piekiełko...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2010, 20:41:00 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jeżeli to jest zmiana, to ja dziękuję...
Ja też, no niestety baranek zamienił się w wilka .Chyba każdy trzeźwo myślący o tym wiedział ,jeżeli nie to niestety zawiedli się sromotnie.Po prostu zaczęli następną kampanie z myślą że jak nie poszło po dobroci, to może na chama .Pojechali po bandzie normalnie ręce i nawet nogi opadają ,szkoda słów.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 14, 2010, 20:44:31 »
SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2010, 21:22:26 »
Jak Palikot, Wajda, Niesiołowski, Bartoszewski, Kutz wyrażali się w sposób plugawy w ostatnim czasie o PiSie i Kaczyńskim, to wszystko było ok, no nie? Jak ktoś z PiS powiedział coś ostrzej po raz pierwszy od trzech miesięcy to wielki raban lewaki podnosicie.
To wy skończcie  z tą swoją żałosną obłudą. Najpierw chwalicie w innym wątku styl Palikota, a jak wam ktoś tylko częściowo w ten sposób odpowiada, to podnosicie wielki wrzask. Sami jesteście obłudni i zakłamani, więc proponuje zacząć wymagać najpierw od siebie, zanim zaczniecie pouczać innych.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2010, 21:25:34 »
Więcej obiektywizmu Sekator i bez wyzwisk.Każde chamskie plucie jest naganne czy PO czy PIS...Nikt tu Ciebie nie obraża...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 14, 2010, 21:26:06 »
Cytat: "Storczyk"
Pojechali po bandzie normalnie ręce i nawet nogi opadają


Jakoś po Palikocie ci nie opadły, to i teraz wyjdziesz z tego żywo. Przecież sama piałaś niedawno zachwyty nad stylem sztukmistrza z Lublina. Już ci się to przestało podobać ? Bo co, bo teraz ktoś śmiał odpowiedzieć tym samym?

[ Dodano: 2010-07-14, 21:27 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Nikt tu Ciebie nie obraża


Chyba mówisz w swoim imieniu.

[ Dodano: 2010-07-14, 21:29 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Każde chamskie plucie jest naganne czy PO czy PIS


Zacytuj mi chamskie plucie PiSu z ostatnich trzech miesięcy, a ja Ci zacytuję POwskie opluwania. Stajesz do walki ? Zobaczymy kto tu jest nieobiektywny.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 14, 2010, 21:32:14 »
Trzeba ganić każde chamstwo...Nikt nie jest idealny...Pajace z PO robili kóło pióra reszcie partii,to teraz główki zagrzały się PISowskim członkom...Czy dadzą w końcu spocząc w spokoju ofiarom tej tragedii?Nie wolno zawłaszczać takiej tragedii dla własnych celów...Agresją jeszcze nikt nie wygrał.Potępiają w czambuła Paliknota, a sami używają tego języka.I nie przemawia do mnie argumentacja,bo PO też tak mówiło...Trzeba być mądrzejszym....Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-07-14, 21:34 ]
Kto mówił o zbrodniczej polityce PO?Ze to przez brak samolotów katastrofa była...Nie mam zamiaru walczyć z Tobą na cytaty,bo akurat jeśli chodzi o chamskie odzywki to masz rację i nie bronie ślepo,ale teraz riposty są ostre maksymalnie na granicy smaku...

[ Dodano: 2010-07-14, 21:39 ]
Sekator sam pewnie wiesz,że najlepszą metodą na chamstwo jest totalna olewka i traktowanie jak powietrza bezmózgowia...W życiu to się sprawdza idealnie,na gruncie polityki raczej też,choć ciężko zachowac spokój na wywody pewnych osobników.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 14, 2010, 22:21:21 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Nikt tu Ciebie nie obraża...

A kogo obraża sekator? Używając konkretnych argumentów mówi prawdę, która niestety w oczy kole szczególnie gdy się nie ma własnego zdania...
No, ale na tym forum to zwyczajne zjawisko jest tylko prawda TVN, Mao, Feliksa Dzierżyńskiego, no i czasami storczyk coś skrobnie - krynica mądrości.
millena

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 14, 2010, 22:56:09 »
sekator
 Poczytaj na spokojnie co inni piszą a co ty piszesz i jak.
Twój język PiSania właśnie jest typowy dla Twojej partii.
A Palikota no nie popieram to taki PiSowski Kurski.
Więc daj na luz i powiedz co Twoja partia zrobiła dobrego??? ale na spokojnie i prawdziwie.
Szczekania w mediach ja bynajmniej mam dość!!!Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 14, 2010, 23:25:49 »
Cytat: "Mickd"
Więc daj na luz i powiedz co Twoja partia zrobiła dobrego


Jestem wyluzowany totalnie. ale dzięki za szczere rady. O tym co PIS zrobił dobrego pisałem na tym forum wielokrotnie. Nawet niektórzy próbowai licytować się ze mną na osiągnięcia rządu Tuska i rządu Kaczyńskiego. Niestety ponieśli sromotną klęską. Zresztą przy leniwym charakterze Donalda nie było trudno wygrać. Okazało się, że jego jedynym osiągnięciem są Orliki....no i 150 mld dodatkowego długu publicznego.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 14, 2010, 23:31:44 »
Milena nie znasz mnie,to mnie nie oceniaj,bo to dopiero jest płytkie i proste...

[ Dodano: 2010-07-14, 23:35 ]
W przeciwieństwie do Ciebie z Sekatorem można spokojnie porozmawiać i jestem ostatnią osobą która ma kogokolwiek tu obrażać,bo szanuję poglądy innych ,choć wcale nie muszę się z nimi zgadzać.Ty masz swoje zapatrywania,ja mam swoje i jedno drugiego nie przekona,a Ty klepiesz jak kataryna o zbrodniarzu,który wymordował 300 mln swoich rodaków,o następnym zbrodniarzu z CzEka...Naśladownictwo?Już wolę z sekatorem pogadać,bo faccet na poziomie.Ostry język,ale mówi spokojnie bez plucia.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 15, 2010, 09:27:33 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Milena nie znasz mnie,to mnie nie oceniaj,bo to dopiero jest płytkie i proste...

Z całym szcunkiem, ale akurat nie do Ciebie moja wypowiedź była skierowana. Miałam na myśli pewnych nadużywajacych emotikonów dogfanów, którzy wg mnie powinni raczej założyć jakiś temat florystyczny lub kulinarny... a użyłam tak bliskiej im retoryki Palipłota, aby lepiej dotrzeć do moich adwersarzy.
Ciebie akurat do nich nie zaliczam i nigdy cię nie oceniałam, wiec bez urazy...
Pozdrawiam
millena

jezat

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 15, 2010, 10:28:38 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Nikt tu Ciebie nie obraża...

Cytat: "millena"
A kogo obraża sekator? Używając konkretnych argumentów mówi prawdę, która niestety w oczy kole szczególnie gdy się nie ma własnego zdania...

A kogo obraża Palikot używając konkretnych argumentów i nie zamieniając czarnych skrzynek w białe, jak to robią przegrani jak bolka trampki zwolennicy PiSu, z wielbicielką Mao,Feliksa Dzierżyńskiego czy jego odpowiednika w PiSie Maciarewicza,milleną.Nie wspominam świadomie znawcy lewaków,prostaków i róznej maści dewiantów,bo nie wypada w towarzystwie znakomitej znawczyni j.w mówić o sekatorze.Wam do pełni szczęścia brakuje tylko następna przegrana w wyborach parlamentarnych.Potrzebna będzie do tego kolejna modlitwa PiSu w sejmie o deszcz,jak ta z 2006 roku.Pisowski bóg  nierychliwy ale błagalnych modłów wysłuchuje.
PS z przyjemnością informuję,że czarownica już została z Wawelu usunięta.Na tak odważny czyn zdobył się nasz ulubieniec K....... 12.07.Przy okazji dał wyraz swoim słabościom do J.Piłsudskiego.Jego też wycina.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] PiS znowu zaczyna!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 17, 2010, 01:22:32 »
PiS, jak wiadomo, sam się w swoich poglądach gubi.Może gdyby zmienili lidera staliby się bardziej wiarygodni.A tak, Jarkacz po śmierci Lecha chciał się przyjaźnić z Rosją-teraz ma Tuskowi za złe, że "wymieniał uściski" z Rosjanami nad trumną ś.p.prezydenta.Żenująca zmiana poglądów po przegranych wyborach...ale co tam, PiSiory i tak to przekabacą na swoją stronę.