Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu  (Przeczytany 55837 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #30 dnia: Października 25, 2010, 23:20:27 »
Nie opłaca się niektórym,bo się po prostu po nocach nie chce robić,lub niektórzy się boją,a mają do tego prawo.Co do fachowej porady,to najbliżej mam do tej apteki,chodzę tam za każdym razem,jak moim córkom coś się dzieje,niekoniecznie choroba z którą trzeba od razu do lekarza i zawsze mi dobrze doradziły.Dla mnie panie i również panowie zawsze bardzo mili,więc pomyśl-może z tobą coś nie tak?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #31 dnia: Października 26, 2010, 08:53:35 »
Mam pytanie do osoby odpowiedzialnej za to forum...dlaczego moja wypowiedź,niezadowolonego pacjenta z apteki w Doboszu została usunieta...a parę postów wcześniej ktoś niepochlebnie wypowiadał się o pani z Gryfarmu i to zostało...to jest demokracja? jednych można obrażać a drugich nie??? to daje do myślenia...a może ten temat rozpętał ktoś ze "znajomych królika"///

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #32 dnia: Października 26, 2010, 10:04:09 »
Cytat: "chopin"
Mam pytanie do osoby odpowiedzialnej za to forum...dlaczego moja wypowiedź,niezadowolonego pacjenta z apteki w Doboszu została usunieta...

To nawet nie wiesz co zaakceptowałeś rejestrując się?
§4.18 Osoby, które na swoim koncie mają mniej niż 30 postów, nie mogą publikować postów zawierających opinie (pozytywne, jak również negatywne) dot. wszelakich usług np. sklepów, lokali gastronomicznych, lokali kosmetycznych itd. Każdy post, który nie będzie spełniał ww. wymienionych wymagań, będzie usuwany, od jego autora będą zaś wyciągane konsekwencje opisane w §12.
I love the night.
1101110100101111

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #33 dnia: Października 31, 2010, 12:31:53 »
Kolejne zejście z tematu będzie nagrodzone ostrzeżeniem.

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #34 dnia: Października 31, 2010, 12:34:08 »
tak naprawdę to pan w doboszu chce zdobyć pacjentów na tle problemów z dyżurami. daję głowę ,że za jakieś czasu zrezygnuje z dyżurów. uwierzycie mi czy nie, ten pan przychowuje leki w garażu.......i miał problemy z tego tytułu w inspektoracie ,w nfz i w sądzie.....także nie wszystko co jest tańsze to jest lepsze...bo leki to nie są ziemniaki

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 05, 2010, 10:33:01 »
Cytat: "chopin"
tak naprawdę to pan w doboszu chce zdobyć pacjentów na tle problemów z dyżurami. daję głowę ,że za jakieś czasu zrezygnuje z dyżurów. uwierzycie mi czy nie, ten pan przychowuje leki w garażu.......i miał problemy z tego tytułu w inspektoracie ,w nfz i w sądzie.....także nie wszystko co jest tańsze to jest lepsze...bo leki to nie są ziemniaki

O, widzę, że niektórym aptekarzom już się chytrość czkawką odbiła. Sami sobie tę pętlę założyliście, teraz ona się już tylko zaciska. Klientów stracić łatwo - a żeby ich odzyskać, też będziecie musieli otworzyć swoje apteki 24/7 :)
A ziemniaczane argumenty już słyszałem jak chcieliście kioskom odebrać możliwość handlu apapami czy panadolami. Też w trosce o pacjentów oczywiście...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

tombike

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 05, 2010, 18:51:42 »
Jesteście tak zaaferowani apteką w hotelu Dobosz, że nie zauważacie aptek, które nadal pełnią dyżury nocne. Nikt z powiatu ani nadzoru farmaceutycznego nie wyraził zgody na przerwanie dyżurów wszystkich polickich aptek, nadal według odgórnie narzuconego harmonogramu dyżury pełnią apteki w kindze na zamenhofa oraz na siedleckiej pozostałe nie dyżurują na własną odpowiedzialność i bezprawnie.

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 05, 2010, 22:21:29 »
Chyba jakoś opłaca się tym innym aptekarzom trzymać swoje apteki mimo "takiego" konkurenta,bo pewnie by się pozamykali.I co z tego,że "tam" oferują tanie leki jak tych leków często po prostu nie ma !!! Najlepiej powiedzieć,że się skończyło...najłatwiej...A są szanujący się pacjenci-klienci,którzy nie patrzą na taniość...może to lojalność nimi kieruje??? ale to w tych czasach niemodne,tak jak parę innych rzeczy (uczciwość,szacunek dla drugiego człowieka,nie tylko dla piesków i kotków). W cenie jest cwaniactwo i krętactwo. Kto w taki sposób robi "byznes" tego się ceni...przykre...Każdy broni siebie i ma prawo do własnych decyzji...więc innym,znienawidzonym aptekarzom się nie dziwię...Może niedługo coś się zmieni i apteki przestaną być supermarketami .A może ktoś z polickich aptekarzy zacznie dopłacać za wizytę w ich aptece...fajny pomysł...kto za?????

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 05, 2010, 22:24:16 »
a jeszcze słówko do Wykidajło..."ugotowany" latem,a "zamrożony" zimą apap lub panadol z kiosku podziałał??? kiełbasę kupiłbyś z takiego punktu? bo ja nie...zastanów się nad tym zanim wydasz "wyrok".Pozdrawiam

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 05, 2010, 23:11:04 »
Cytat: "chopin"
a jeszcze słówko do Wykidajło..."ugotowany" latem,a "zamrożony" zimą apap lub panadol z kiosku podziałał??? kiełbasę kupiłbyś z takiego punktu? bo ja nie...zastanów się nad tym zanim wydasz "wyrok".Pozdrawiam


Podziałał.

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 05, 2010, 23:19:31 »
na przeczyszczenie...hehe :ble:

bob

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 05, 2010, 23:23:43 »
Cytat: "chopin"
..."ugotowany" latem,a "zamrożony" zimą apap lub panadol z kiosku podziałał???

Nie przesadzasz aby lekko, chopin? Z ulotek do obu wymienionych przez Ciebie (i Wykidajłę wcześniej) specyfików wynika, że należy je przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni i to raczej nie jest niezwykła temperatura w kioskach...

Cytat: "chopin"
kiełbasę kupiłbyś z takiego punktu?

Co ma piernik do wiatraka? Kupiłbyś kiełbasę w aptece?

Cytat: "chopin"
są szanujący się pacjenci-klienci,którzy nie patrzą na taniość...może to lojalność nimi kieruje???

Może i kieruje - ale raczej przestaje kierować w chwili, kiedy farmaceuta dwie przecznice dalej przestaje być lojalny i nie mogę kupić u niego leku "na gwałt", o drugiej w nocy, bo mu się to nie opłaca. Gdzie są ci szanujący się sprzedawcy-farmaceuci, którzy nie patrzą na zysk a kierują się chęcią niesienia pomocy? Znajdź mi takiego, to będę wobec niego lojalny aż po grób.

Pozdrawiam!

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 06, 2010, 00:06:10 »
Odpowiadam co mam na myśli...
Jak dobrze sam zauważyłeś szanowny bob-ie na ulotkach masz temperaturę do 25 stopni...a ile masz za szybą kiosku latem lub zimą???? biorąc pod uwagę temperatury z tegorocznego lata...spokojnie się zagotowało...a biorąc pod uwagę temperatury ostatniej zimy zamroziło... :study:
A jeśli chodzi o kiełbasę,to wybacz,ale nie zrozumiałeś...kupiłbyś kiełbasę,która "grzałaby" się nie wiedzieć ile na słoneczku...nie mylić z grilowana kiełbaską...
Widzisz mam to nieszczęście znać aptekarza z krwi i kości,takich o których piszesz...otwierał taki aptekarz,bo nie chce być tytułowany farmaceutą,aptekę,bo miał szczytne ideały...pomagać innym,zawsze ... ale nastał "zbawca",który z aptekarstwem nie ma nic wspólnego,ale miał pomysł na życie!!! będzie otwierać apteki i takich aptekarzy za którymi tęsknisz pozbawił ideałów niesienia pomocy...bo z czegoś muszą żyć...a oceniać ludzi jest łatwo...czasami zbyt łatwo nam to przychodzi...a może zbyt mało wiemy na ten temat??? studia czy studium są ciężkie...może dziwny jestem,ale nie przepadam za "molochami"...lubię i sklepiki osiedlowe i apteki też...bo nie jestem anonimowy...bo ten sprzedawca-farmaceuta wie co lubię,pamięta co dał mi na korzonki ostatnim razem...dlatego jestem lojalny...a i bez recepty dadzą mi lek,bo wiedzą,że recepte doniosę...to bardzo ważne...dla mnie oczywiście...a ja mam taką aptekę...LOJALNY KLIENT-PACJENT  Pozdrawiam i życzę,abyś też taka aptekę odnalazł...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 06, 2010, 01:07:09 »
chopin albo masz kogoś w rodzinie z innej apteki,albo pan Dobosz ci na pięty nadepnął.Czepiasz się nie wiadomo czemu jego.Ja tam od samego początku się zaopatruję w leki,bo po prostu mam najbliżej,nigdy nie miałam problemu z tym,żeby jakiegoś leku nie było,jak nie było to na drugi dzień sprowadzili.To,że jakiegoś leku nie ma to nic nowego,nie raz nie dostałam leku pod Kingą,na Grzybowej,na Rycerskiej,czy na Siedleckiej.Moja rodzina składa się z 5 osób,więc wiecznie coś z apteki trzeba kupić.Panie mnie znają,są dla mnie miłe,spokojnie dałyby coś bez recepty,choć nigdy nie było takiej potrzeby,nie jestem lekarzem,a przewlekłych chorób nikt w mojej rodzinie nie posiada,bo tylko wtedy wiedziałabym jakie leki mi potrzebne,gdybym nie miała recepty.Sami aptekarze walczyli o to,żeby zlikwidować dyżury,nie pisz mi tu,że to dla dobra pacjenta,bo dla mnie akurat to nie było dobre.Moje córki do 6-7 lat byle jakie zapalenie gardła,angina,zapalenie jamy ustnej i wymiotowały.Potrzebne leki były na gwałt,antybiotyk na odwodnienie elektrolity,anty wymiotne.Dziecko sobie nie wybiera,o której porze dnia zachoruje,u mnie najczęściej zaczynało się wieczorem,czy w nocy,gdy już wszystko pozamykane było.Pół Polic musiałam zjechać zanim znalazłam aptekę,w której dostałam wszystko.To właśnie dla dobra Pacjenta Dobosz ma otwarte dzień czy noc,a czy przy tym sobie dobrze zarobi,to mnie to wisi.No i nigdy niczym się od niego nie struliśmy.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 10, 2010, 14:13:14 »
Tylko się cieszyć, że akurat ta apteka jest otwarta cały czas, blisko przychodni, nie trzeba szukać po Policach albo jeszcze dalej.