Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu  (Przeczytany 56143 razy)

Paula

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 20, 2010, 11:01:56 »
Masz rację Wykidajło, po co dyżur lekarza jak problem z wykupem lekarstw, zwłaszcza dla dziecka u którego choroba rozwija się błyskawicznie. Jak człowiek chory to i o zabraniu telefonu często zapomina. Więc jak wezwie farmaceutę do apteki ?

tombike

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 20, 2010, 12:45:57 »
Jako mąż farmaceutki pytam: czy zwolennicy nowej metody sprzedawania leków w nocy pozwoliliby swojej żonie iść do apteki o 3 nad ranem, przy wejściu do apteki stoi podpity typ lub kilku, a trzeba otworzyć drzwi. Kto będzie bronił kobiety gdy ją napadnie ktoś przy zamykaniu apteki lub specjalnie zadzwoni żeby zdobyć środki odurzające. Pozdrowienia i "podziękowania" dla Pani z Gryfarmu za walkę o zmiany w sposobie dyżurowania aptek. Niech sobie Pani sama chodzi po nocy do swoich aptek. Życzę niespotkania "przygód" na "nocnych dyżurach".

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 20, 2010, 15:20:02 »
Cytat: "Paula"
Masz rację Wykidajło, po co dyżur lekarza jak problem z wykupem lekarstw, zwłaszcza dla dziecka u którego choroba rozwija się błyskawicznie. Jak człowiek chory to i o zabraniu telefonu często zapomina. Więc jak wezwie farmaceutę do apteki ?

Masz rację Paula,ja kiedyś po kilku godzinach siedzenia przy gorączkującym dziecku i podawaniu jej leków co dwie godziny(leki przeciwgorączkowe,które mam zawsze w zapasie,ale tym razem nie zadziałały)spakowałam dzieciaka w koc i poleciałam do przychodni a mąż został z pozostałą 2 dzieci w domu.Dziecko dostało receptę na silniejsze leki przeciw gorączce i antybiotyk,który miałam podać jak najszybciej,a jak to zrobić jak musisz przez kilka godzin jechać do apteki.
Cytat: "tombike"
Jako mąż farmaceutki pytam: czy zwolennicy nowej metody sprzedawania leków w nocy pozwoliliby swojej żonie iść do apteki o 3 nad ranem, przy wejściu do apteki stoi podpity typ lub kilku, a trzeba otworzyć drzwi. Kto będzie bronił kobiety gdy ją napadnie ktoś przy zamykaniu apteki lub specjalnie zadzwoni żeby zdobyć środki odurzające. Pozdrowienia i "podziękowania" dla Pani z Gryfarmu za walkę o zmiany w sposobie dyżurowania aptek. Niech sobie Pani sama chodzi po nocy do swoich aptek. Życzę niespotkania "przygód" na "nocnych dyżurach".

Rozumiem pana doskonale,ale można to byłoby załatwić w inny sposób,niech policja zawsze o określonej godzinie czeka przed apteką i asekurują otwarcie apteki,przecież kilka radiowozów jest na patrolach,jak poświęca trzy minuty na dopilnowanie otwarcia apteki to im korona z głowy nie spadnie a mi w te parę godzin dziecku może się mózg "ugotować".Jeżdżą też patrole straży miejskiej i ochrony,tez mogą zawsze podjechać,jak mogą jeździć bez celu to i mogą podjechać w określonej sprawie,no ale po co kombinować jak lepiej zamknąć i mieć wszystkich i wszystko w d....A swoją drogą otwierając sklep całodobowy powinniśmy zdawać sobie sprawę z niebezpieczeństw tak samo jak otwieramy nową aptekę.Takie jest moje zdanie.Pozdrawiam.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Paula

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 20, 2010, 20:24:16 »
Myślę tatankas że tombike chodziło o to aby farmaceuta był w aptece jak do tej pory, a nie biegał w nocy na telefon z drugiego końca Polic do apteki aby wydać lek, zgadzam się z nim że to niebezpieczne dla jego żony, ja też bym się bała.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 20, 2010, 20:26:30 »
A jak takich telefonów w nocy bedzie 5 albo 10?
Wspólczuję aptekarce... no i nie zarobi na benzynę

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 21, 2010, 08:41:07 »
Cytat: "tatankas"

Rozumiem pana doskonale,ale można to byłoby załatwić w inny sposób,niech policja zawsze o określonej godzinie czeka przed apteką i asekurują otwarcie apteki,przecież kilka radiowozów jest na patrolach,jak poświęca trzy minuty na dopilnowanie otwarcia apteki to im korona z głowy nie spadnie

 :rotfl: Dawno się tak nie uśmiałem. Najlepiej jeszcze jakby czarni podjechali z długą bronią.  :rotfl:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 21, 2010, 16:59:24 »
Cytat: "parian"
Dawno się tak nie uśmiałem. Najlepiej jeszcze jakby czarni podjechali z długą bronią.

Jak nie wyrażasz swojego zdania w temacie,potrafisz się tylko wyśmiewać z innych to jesteś głąb i tyle.Nie rozumiem co w tym śmiesznego jest.Mają pilnować porządku i bezpieczeństwa mieszkańców to niech pilnują.
Cytat: "Paula"
Myślę tatankas że tombike chodziło o to aby farmaceuta był w aptece jak do tej pory, a nie biegał w nocy na telefon z drugiego końca Polic do apteki aby wydać lek, zgadzam się z nim że to niebezpieczne dla jego żony, ja też bym się bała.

A to z tymi wyjazdami to kompletna paranoja,tego w ogóle nie brałam pod uwagę,jakiś absurd.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 21, 2010, 22:51:37 »
Cytat: "tatankas"

Jak nie wyrażasz swojego zdania w temacie,potrafisz się tylko wyśmiewać z innych to jesteś głąb i tyle.Nie rozumiem co w tym śmiesznego jest.Mają pilnować porządku i bezpieczeństwa mieszkańców to niech pilnują.

Eh, liczyłem na to, że przeczytasz na jaki pomysł wpadłaś i jeszcze raz się zastanowisz.
Przeliczyłem się jednak...
Moje zdanie w temacie: farmaceuta na telefon to bzdura, jeśli jednak już ma przyjeżdżać w nocy do pracy, DO PRYWATNEJ APTEKI, Szanowna Tatankas, to sam musi się zatroszczyć o swoje bezpieczeństwo. I tyle.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 21, 2010, 22:55:11 »
Myslę, że tatankas przeczytała watek bez zrozumnienia tematu...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 22, 2010, 11:55:26 »
Taka byłam wczoraj roztrzepana,że po prostu i część źle zrozumiałam a i źle napisałam to ,co chciałam powiedzieć.Ale w sumie chodziło mi o to samo co wam.Urlop mnie rozkojarzył,wciąż chodzę nieprzytomna.Sorki parian, .Jestem za nocnymi dyżurami aptek ale nie za dojazdami do apteki za każdym razem.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 22, 2010, 14:51:49 »
Spox, pozdrawiam.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #26 dnia: Października 11, 2010, 16:48:12 »
Odświeżam temat: w Doboszu zrobili całodobową aptekę.
Pytanie czy nocny dyżur jest opłacalny (o co czepiali się farmaceuci), czy też właściciele ww. apteki uznali, że warto dołożyć do interesu, żeby zdobyć klientów?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #27 dnia: Października 11, 2010, 17:45:21 »
Znam jedną z pracujących tam pań i z ręką na sercu twierdzi,że im się to opłaca.Szczególnie teraz,jak są jedyną czynną całodobową apteką.Nikt ich do tego nie zmuszał,szef się zapytał-panie i panowie się zgodzili i jest.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #28 dnia: Października 11, 2010, 19:44:38 »
Myślę, że się opłaca być jedyną w Policach apteką całodobową. Jeśli np. około 19 godziny pacjent będzie chciał zakupić lek w aptece, ale po drodze jeszcze zechce wejść do sklepu jednego i drugiego, to zastanowi się, czy zdąży do apteki przed zamknięciem. Jeśli nie będzie miał pewności, to prawdopodobnie wybierze tę całodobową, bo bez pośpiechu do niej dojdzie i zakupi lek. Sądzę, że część pacjentów po prostu wybierze tę aptekę, nawet jeśli będą mieć do niej dalej. Tym bardziej, że w tej aptece, gdy braknie pieniędzy, można zostawić receptę i zabrać tylko niezbędny lek, a resztę leków z recepty odebrać za dzień czy dwa. Nie wiem, czy takie udogodnienia są w innych placówkach. Właściciele aptek nie chcieli dopłacać do nocnych dyżurów, to teraz pożegnają się z częścią swoich pacjentów. Uważam, że na tym skorzystają pacjenci i zarobi właściciel apteki w "Doboszu". Od dawna kupuję w tej placówce i szczerze ją polecam.

Offline anita

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #29 dnia: Października 12, 2010, 09:22:20 »
podobno jeżeli w danym mieście jest apteka całodobowa to nie ma obowiązku dyżurów nocnych w innych aptekach