Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 62866 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 01, 2010, 20:37:52 »
Cytat: "jezat"
Zapewnił już szczęście
najzamożniejszym obniżając podatek dochodowy z 40 na 32%

Cytat: "wykidajło"
Eee, to akurat dobrze zrobił. Zrobiłby jeszcze lepiej, gdyby obniżył wszystkim do jednej stawki na poziomie 14-15 proc., ale taki numer to byłaby dla niego gwarancja porażki w najbliższych wyborach, więc nie oczekujmy zbyt wiele.

Moje stwierdzenie jest związane  z uprawianym przez Kłamczynskiego hasłem "każdemu według potrzeb,każdemu wg zasług" w aspekcie katalogu prezentów dla biednych.Nie jest równoznaczne z negacją tego posunięcia,niemniej jednak uważam,że w pierwszej kolejności należało zadbać o redukcję deficytu i obniżenie długu publicznego.
Wiadomość z ostatniej chwili potwierdzająca bolszewickie zapędy Jarkacza to nazwanie E.Gierka wielkim polskim patriotą.A jeszce niedawno domagał się delegalizacji SLD
jako organizacji przestepczej.Facet robi postepy.Gdyby jego los zależał od Niemców to gwarantuję,że wuja Adolfa nazwałby wielkim przyjacielem Polski.Ma  rzeczywiście talent - dla każdego coś miłego.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 01, 2010, 20:46:36 »
Cytuj (zaznaczone)
Kaczyński w trakcie drugiej rundy debaty, poświęconej gospodarce, przypomniał wiele głosowań marszałka m.in. dotyczących podwyżek pensji nauczycieli, dofinansowaniu programu "szklanka mleka", a także modernizacji policji i straży granicznej. Kandydat PiS zwrócił uwagę, że Komorowski głosował przeciw. - Więc jest pan liberałem i sprawiedliwy pan nie jest - ocenił.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 01, 2010, 21:04:50 »
to właśnie słyszysz... ty w 100% zgadzasz się z Kaczyńskim we wszystkich poglądach ? Korwin-Mikke ma dobre poglądy ale nie wszystkie. chociażby ten z Unią. ale to nie znaczy że on miałby jako prezydent na to jakikolwiek wpływ... ja dobrze wiem że i tak by nic z tym nie zrobił, bo sam z Unii nie wystapi. Więc wyluzuj... Ale czepiasz się bezpodstawnie. A i owszem. Głosowałem na Korwina.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 01, 2010, 21:09:49 »
Cytat: "Marcin069"
Cytuj (zaznaczone)
Kaczyński w trakcie drugiej rundy debaty, poświęconej gospodarce, przypomniał wiele głosowań marszałka m.in. dotyczących podwyżek pensji nauczycieli, dofinansowaniu programu "szklanka mleka", a także modernizacji policji i straży granicznej. Kandydat PiS zwrócił uwagę, że Komorowski głosował przeciw. - Więc jest pan liberałem i sprawiedliwy pan nie jest - ocenił.

Dzisiaj wielki strateg stwierdził;Edward Gierek był wielkim patriotą,opozycję jakoś tam tolerował, zwłaszcza prokuratora Wasermana i sędziego Kryże, o lojalce Jarka nie będę wspominał,bo przecież tylko jemu sfałszowano.I co najważniejsze, SLD dla kameleona już nie jest organizacja przestępczą.
Szkoda,że kampania już się kończy bo jarkacz gotów byłby nawet zrehabilitować NKWD aby przypodobać się mniejszości białoruskiej a w dalszej kolejności pewnie Adolfa H.
nazwałby wielkim przyjacielem Polski.Talent to on ma do kłamstw tak samo jak jego wyznawcy.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 01, 2010, 21:10:26 »
Cytat: "Mariusz1989"
Korwin-Mikke ma dobre poglądy ale nie wszystkie.


no to śmiało, jakie wg Ciebie ma poglądy. Wymień te, które wg Ciebie są tymi dobrymi. Np. że kobiety nie powinny miec prawa głosu? Opisz, proszę, czym Ciebie przekonał Korwin-Mikke, żeby na niego oddać głos.

A przy okazji pojawił się zaskakujący sondaż na wp: http://wybory.wp.pl/kat,1025923,title,Zaskakujacy-sondaz-Jaroslaw-Kaczynski-gora,wid,12435186,wiadomosc.html?ticaid=1a725

To chyba, żeby nie było, że wszystkie sondażownie sa za Komorem :)
hubalczyk

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 01, 2010, 21:18:06 »
Cytat: "Mariusz1989"
Korwin-Mikke ma dobre poglądy ale nie wszystkie.


Cytat: "hubalczyk"
no to śmiało, jakie wg Ciebie ma poglądy. Wymień te, które wg Ciebie są tymi dobrymi. Np. że kobiety nie powinny miec prawa głosu?

Pomogę trochę Mariuszowi.
Oto rewelacje JKM
Socjaliści powinni być rozstrzelani.
Powinien się narodzić w naszym kraju nowy Pinochet.
Prawo głosu powinno być odebrane społeczeństwu.Tak naprawdę takie prawo powinna mieć tylko jedna osoba.Król.
PS.czy uważasz,że pierwsze zdanie powinno również dotyczyć Kłamczyńskiego?

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 01, 2010, 21:23:12 »
JKM:

Cytuj (zaznaczone)
Armia musi być zdolna do obrony terytorium państwa dlatego budżet obronny powinien być zwiększony. Za jedynie skuteczną uważamy armię w pełni zawodową składającą się z ochotników.


Cytuj (zaznaczone)
Powszechny i swobodny dostęp do broni palnej (z wyłączeniem wielokrotnych przestępców i osób psychicznie chorych) przy zachęceniu obywateli do uzbrojenia się stanowić będzie dodatkowe i niebagatelne wsparcie dla armii w kryzysowej sytuacji.



Cytuj (zaznaczone)
Szkolnictwo będzie całkowicie zdecentralizowane i sprywatyzowane. Państwo nie może uzurpować sobie żadnego prawa do narzucania rodzicom czego i jak długo należy uczyć dzieci i sposobów ich wychowania. Zlikwidujemy fikcję "bezpłatnego szkolnictwa" - to obywatele ponoszą całkowity ciężar finansowania systemu edukacji i to oni w zamian za swoje pieniądze mają prawo kształcić swoje dzieci w sposób, jaki uznają za dobry

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 01, 2010, 21:32:01 »
Cytat: "Marcin069"
JKM:

Cytuj (zaznaczone)
Armia musi być zdolna do obrony terytorium państwa dlatego budżet obronny powinien być zwiększony. Za jedynie skuteczną uważamy armię w pełni zawodową składającą się z ochotników.


Cytuj (zaznaczone)
Powszechny i swobodny dostęp do broni palnej (z wyłączeniem wielokrotnych przestępców i osób psychicznie chorych) przy zachęceniu obywateli do uzbrojenia się stanowić będzie dodatkowe i niebagatelne wsparcie dla armii w kryzysowej sytuacji.



Cytuj (zaznaczone)
Szkolnictwo będzie całkowicie zdecentralizowane i sprywatyzowane. Państwo nie może uzurpować sobie żadnego prawa do narzucania rodzicom czego i jak długo należy uczyć dzieci i sposobów ich wychowania. Zlikwidujemy fikcję "bezpłatnego szkolnictwa" - to obywatele ponoszą całkowity ciężar finansowania systemu edukacji i to oni w zamian za swoje pieniądze mają prawo kształcić swoje dzieci w sposób, jaki uznają za dobry

Ta  zawodowa armia złożona z ochotników będzie rozstrzeliwac socjalistów,czy tylko narodowych socjalistów??????

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 01, 2010, 21:35:38 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Mariusz1989"
Korwin-Mikke ma dobre poglądy ale nie wszystkie.


Cytat: "hubalczyk"
no to śmiało, jakie wg Ciebie ma poglądy. Wymień te, które wg Ciebie są tymi dobrymi. Np. że kobiety nie powinny miec prawa głosu?

Pomogę trochę Mariuszowi.
Oto rewelacje JKM
Socjaliści powinni być rozstrzelani.
Powinien się narodzić w naszym kraju nowy Pinochet.
Prawo głosu powinno być odebrane społeczeństwu.Tak naprawdę takie prawo powinna mieć tylko jedna osoba.Król.
PS.czy uważasz,że pierwsze zdanie powinno również dotyczyć Kłamczyńskiego?


Miałem się do Ciebie nie odzywać, bo zazwyczaj nie zniżam sie do poziomu szczekania. Ale nie mogę się powstrzymać, żeby nie skomentować twojego gapiostwa. "Mariusz1989" poparł Korwina w pierwszej turze. Poprosiłem chłopaka, żeby uzasadnił to poparcie. Ty chcesz pomóc Mariuszowi wypisując "nie najlepsze" poglądy Korwina. Jeśli takie coś nazywasz pomocą, to lepiej omijać Cię bez względu czy niesiesz pomoc, czy idziesz dokopać, bo w pierwszym i w drugim przypadku nikt na tym skorzystać nie może.
Jesteś cienias i tyle. Nie czytasz ze zrozumieniem. Jak ktoś ma inne zdanie niż ty, to zmieszasz go z błotem, same inwektywy i powtarzanie za palikotami i innymi cudakami oklepanych już dawno tanich hasełek. Szarpiesz za nogawkę co najwyżej. Więcej nie dasz rady. Każdy Cię tu kładzie na argumenty, albo daje se spokój ze zwykłego zmęczenia gadaniem z Tobą. Więc nie wtrącaj się więcej jak poważnie rozmawiamy, nawet różniąc się bardzo i mając inne poglądy. Z Mariuszem rozmawiam nie z tobą!

Teraz sobie poużywaj na mój temat, znaną już nam twoją metodą. Albo najlepiej wróć się do wcześniejszych swoich postów, zrób kopiuj/wklej, to nie będziesz musiał pisać od początku swoich dupereli, bo co byś nie napisał, to i tak nic nowego tu nie wniesiesz.
hubalczyk

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 01, 2010, 21:50:49 »
Cytat: "jezat"

Ta  zawodowa armia złożona z ochotników będzie rozstrzeliwac socjalistów,czy tylko narodowych socjalistów??????


Będzie rozstrzeliwać różnych POpaprańców

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 01, 2010, 22:00:18 »
Za to szczekanie na POwców jest cacy..Żenada..Tylko obrażać potrafią PISowcy...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 01, 2010, 22:04:00 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Za to szczekanie na POwców jest cacy..Żenada..Tylko obrażać potrafią PISowcy...


Jeśli do mnie pijesz, to wskaż, w którym miejscu "szczekałem" na POwców? Ja szczekaniem nazywam obrzucanie inwektywami, z czego znany jest tu "jezat". Czy zauważyłeś, zły poziom dyskusji między mną a Mariuszem1989, poza rozmową na argumenty?
hubalczyk

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 01, 2010, 22:11:26 »
Hubalczyk chodzi o Zwroty POpaprańcy i inne aluzje...PISuary i inne też jest hamskie,żeby nie było ,że optuję za jednym!!Nie zniżajmy się do poziomu naszych pożal się Boże wybrańców narodu...Pozdrawiam i w sumie ciesze się,ze nie jest ludziom obojętna rzeczywistośc,jaka ich otacza,co widać po emocjach na tym forum
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 01, 2010, 22:14:07 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Tylko obrażać potrafią PISowcy


Żartujesz prawda.... Nie zasmucaj mnie..naprawdę uważasz że jezat jest merytorycznym i kulturalnym dyskutantem ? Nawet bezstronni admini musieli go na chwilę ,,odstawić" od monitora, żeby trochę ,,wystygł" w swojej nienawiści. Ostatnio na forum pojawili się millena i hubalczyk i jak zauważyłem już zaczął ich wrednie atakować. Ucieka tylko jak proponuję mu bezpośrednie spotkanie. Niech powtórzy mi w twarz to co tu wypisuje. Zobaczymy jaki z niego kozak....

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 01, 2010, 22:21:06 »
Nie mówię,że jest idealny,ale wierzę,że w rzeczywistym świecie można by z nim rzeczowo pogadać...Nie bronię Go,bo i przegina bardzo dużo,ale i druga strona sporu też nie jest święta...Jak mówiłem,przekonywanie siebie nawzajem do własnych zapatrywań mija się z celem.Ich weryfikacja przyjdzie przy wyborach parlamentarnych.Pozdrawiam...

[ Dodano: 2010-07-01, 22:23 ]
Sekator mówisz tak jakbyś chciał się prać z Jezatem hahahahha...Walka na argumenty i języki panowie...Zróbcie debatę :jupi:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...