Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 62867 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 01, 2010, 18:16:43 »
Cytat: "Mariusz1989"
Pomyliłaś się bardzo, bo ze statystykami jestem na codzień bardzo blisko, jak i również kontakt z rzeczywistością mam spory z racji takiej a nie innej pracy. Patrzysz tylko przez pryzmat znajomych i własnego województwa. To normalne. Ale spójrz jak wyludniają się inne miasta... Ludzie wyjeżdzają ze Szczecina, Poznania, Krakowa, Wrocławia itd. ale na wieś. Młodzi ludzie jednak wyjeżdzają za granicę w większości. Ja nie kewstionuję tych faktów, aczkolwiek tobie radzę spojrzeć na statystyki wszystkich województw. I sama mówiłaś o biedzie i o tym jak ubogi jest nasz region. A zapewniam Ciebie, że nasz region nie jest ubogi w stosunku do innych regionów Polski. A chyba w stosunku do innych regionów mierzy się poziom biedy... Więc to są fakty !


Fajnie. Poziom "naszej" biedy będziemy porównywać z poziomem "innej" biedy. Od tego i od czytania statystyk zrobi sie pewnie wszystkim lepiej  i dostatniej. A przecie niedawno hrabia Komorusek powiedział, że nie ma Polski" A" i Polski "B". A fe, czyżby kłamał?
millena

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 01, 2010, 18:27:00 »
Cytat: "jezat"
powrót komunizmu


Nic takiego nie zauważyłem.

Cytat: "jezat"
Jego charyzma sprowadza się do kłamstw ,niedomówień,przeinaczeń i insynuacji.


Nazywa rzeczy po imieniu, w przeciwieństwie do Komorowksiego, który ma wszystko wyreżyserowane, ale wpadki się zdarzają np. deficyt budżetowy z długiem publiczny pomylić dość trudno, jednak Bronkowi się to udało

Cytat: "jezat"
Dla niego Polska jest najważniejsza a nie Polacy.


Haha, Kaczyński nacjonalista? może jeszcze bolszewik?

Cytat: "jezat"
Naiwni Polacy są tylko środkiem do celu.Kiedy braciszkowie jednojajowi rządzili Polską żaden pisior nawet nie wspomniał o monopolu władzy.Dzisiaj wylewaja wraz ze swoim wodzusiem krokodyle łzy,że Polsce grozi monopol władzy.Nie pamięta wół jak cielęciem był.


Znów obrażasz głosujących na PiS. Wół a świnia to jednak znacząca różnica.

Cytat: "jezat"

Elektorat PiSu to ściana wschodnia,żyjąca głównie z rolnictwa,bogobojna,bardzo podatna na manipulację.Dlatego cuda Kłamczyńskiego są adresowane głównie do nich.To było wyraznie widać po pierwszej turze kiedy pokazano
jak Polska jest podzielona


Powodzianie przekonali się już o intencjach PO, śmieszny Tusk na wałach mówiący do ludzi: pomożemy!. Szczyt hipokryzji.

Cytat: "jezat"
jednocześnie odbierając go małżeństwom które przy pomocy metody in vitro chcą mieć dzieci.Zapewnił już szczęście


Dziecko to przywilej a nie obowiązek, In vitro na pewno nie powinno być w całości refundowane przez NFZ.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 01, 2010, 18:31:23 »
Cytat: "jezat"
Zapewnił już szczęście
najzamożniejszym obniżając podatek dochodowy z 40 na 32%

Eee, to akurat dobrze zrobił. Zrobiłby jeszcze lepiej, gdyby obniżył wszystkim do jednej stawki na poziomie 14-15 proc., ale taki numer to byłaby dla niego gwarancja porażki w najbliższych wyborach, więc nie oczekujmy zbyt wiele.

[ Dodano: 2010-07-01, 18:34 ]
Cytat: "Marcin069"


Cytat: "jezat"
Dla niego Polska jest najważniejsza a nie Polacy.


Haha, Kaczyński nacjonalista? może jeszcze bolszewik?

Owszem. Bolszewik też, bez wątpienia. Bardziej bym się nad tym nacjonalistą zastanawiał.

[ Dodano: 2010-07-01, 18:43 ]
Cytat: "TomaszTokarczyk"
A to machanie książeczką do kamer-tak bezsensowne, że aż śmieszne... Tak samo jak doradzone przez speców od PR i powtórzone przez niego chyba po raz czwarty: "jako ojciec pięciorga dzieci..." - co zostało pięknie zripostowane przez Kaczyńskiego.

Masz na myśli te wyliczone głosowania w Sejmie? Nie żartuj. Ja bym głosował tak samo, może z wyjątkiem rozbudowy szpitala - tu musiałbym mieć więcej danych, żeby podjąć decyzję.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 01, 2010, 18:43:26 »
No no, całkiem ciekawe zarzuty się pojawiają do wieczora może okazać się jeszcze, że oprócz bolszewika i nacjonalisty to  pewnie gwałciciel i morderca... Brak słów.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 01, 2010, 19:17:29 »
Komorowski może otwarcie powiedzieć że wychował piątkę dzieci,a Kaczyński co dokonał jeżeli chodzi o potomstwo ,moze tylko się uczyć od Komorowskiego,zresztą ponoć na debacie znow skłamał w temacie kupców z domów towarowych tylko Komorowski na prezydenta bo nie kłamie i mówi prawdę.Proste .
Mariusz

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 01, 2010, 19:19:53 »
Cytat: "mariusz88887"
Komorowski może otwarcie powiedzieć że wychował piątkę dzieci,a Kaczyński co dokonał jeżeli chodzi o potomstwo ,moze tylko się uczyć od Komorowskiego,zresztą ponoć na debacie znow skłamał w temacie kupców z domów towarowych tylko Komorowski na prezydenta bo nie kłamie i mówi prawdę.Proste .


A potomstwo to wyznacznik świadczący o ucziciwości i prawdomówności człowieka?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 01, 2010, 19:19:56 »
Cytat: "Marcin069"
No no, całkiem ciekawe zarzuty się pojawiają do wieczora może okazać się jeszcze, że oprócz bolszewika i nacjonalisty to pewnie gwałciciel i morderca


Marcin, nie ma sie co dziwić...Komoruski spanikował po ostatniej debacie, kiedy wziął ostre baty, więc ,,wszytkie ręce na pokład"....układ magdalenkowy znowu zagrożony...Bolki, Lolki i Olki łączcie się.....
Dzięki Korwinowi za poparcie Kaczyńskiego, on prawdziwy liberał, a nie farbowany i to na rudo, wie dobrze kto jest dla Polski prawdziwym zagrożeniam.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 01, 2010, 19:37:47 »
Cytat: "sekator"


Dzięki Korwinowi za poparcie Kaczyńskiego, on prawdziwy liberał, a nie farbowany i to na rudo, wie dobrze kto jest dla Polski prawdziwym zagrożeniam.

To rzeczywiście ciekawy przypadek.Skrajny liberał popiera narodowego socjalistę i jeszcze na dodatek cieszy się z tego przedsiębiorca z 15 letnim stażem.Cóz skrajności zawsze się przyciągają.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 01, 2010, 19:42:09 »
Cytat: "jezat"
dodatek cieszy się z tego przedsiębiorca z 15 letnim stażem


ale cię boli to, że działałałem jako przedsiebiorca....chciałoby sie zakrzyknąć ,,łapaj prywaciarza"jak za dawnych czasów, co nieudaczniku...pewnie całe życie nie wyszedłeś z nory, tak jak nie odpowiedziałeś na moją propozycje spotkania ,,en face", wtedy musiałbyś odszczekać swoje internetowe kłamstwa.....

[ Dodano: 2010-07-01, 19:45 ]
Korwin Mikke wie dobrze, że PO to nie jest partia liberalna, tylko partią ,,układu"...jeżeli jest inaczej to dlaczego nie kochasz polickiej platfuuoormy ?

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 01, 2010, 20:00:06 »
Cytat: "jezat"

Cóz skrajności zawsze się przyciągają.


Podobieństwa tez, zmanipulowani sondazami TVNu głosują na Komoruskiego...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 01, 2010, 20:11:24 »
a ja głosowałem na Korwina-Mikke w pierwszej turze, ale w drugiej zagłosuję na Komorowskiego

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 01, 2010, 20:19:40 »
Cytat: "Mariusz1989"
a ja głosowałem na Korwina-Mikke w pierwszej turze, ale w drugiej zagłosuję na Komorowskiego


Współczujemy :)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 01, 2010, 20:25:10 »
Cytuj (zaznaczone)
Współczujemy :)


Czego ? Świadomego wyboru ? Współczuj sobie...

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 01, 2010, 20:27:58 »
Cytat: "Mariusz1989"


Czego ?


Zobaczysz po ewentualnej kadencji Bronisława Komorowskigo

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 01, 2010, 20:33:59 »
Cytat: "Mariusz1989"
a ja głosowałem na Korwina-Mikke w pierwszej turze, ale w drugiej zagłosuję na Komorowskiego


Zawiodłeś mnie kolego. Ale nie dlatego, że twierdzisz, iż oddałeś głos na Korwina. Zawiodłeś mnie dlatego, że nie jesteś chyba uczciwy. Czytając Twoje wypowiedzi, widać wyraźnie, że na Korwina nie głosowałeś. A jeśli to zrobiłeś, to z Twoimi poglądami jakie tu przedstawiasz, nie wiedziałeś co robisz. Przecież Twoje poglądy to całkowite zaprzeczenie poglądów Korwina. Ty jesteś zadowolony i rozpowszechniasz, że Unia nam daje! Że Unia nam daje więcej niż wpłacamy. A tymczasem Korwin ukręciłby łeb tej Unii koło samego dup...ka. Wyluzuj kolo! Nie przeciągaj struny... jak to sie kiedyś mawiało. Z Korwina na Komorowskiego. Takiego czegoś to ja jeszcze nie słyszałem.
hubalczyk