Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: NK - uwaga na nowy regulamin.  (Przeczytany 7156 razy)

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
NK - uwaga na nowy regulamin.
« dnia: Czerwca 23, 2010, 22:33:22 »
No cóż, ludzie zaczeli z nk ewakuować do facebooka to musieli cos wymysleć zeby z 14 mln nie zrobilo sie 5 :D ja osobiscie tez nie posiadam konta od kiedy pojawiło sie tam ocenianie zdjęc, myslalam ze to jest szczyt złegooo bo z nk zrobila sie fotka.pl ale widze ze dalej staraja sie utrzymać pozycje na rynku i chwytaja sie wszystkiego co ludziom podoba sie na innych portalach społecznościowych :) ogólnie jedyne slowo co mi przychodzi do glowy to "żal" :) i tym sposobem sadzac po tych komentarzach mozna spodziewać sie ze ci ktorym zalezało faktycznie na odnalezieniu znajomych przez tyle funkcji nie beda wiedzieli jak to zrobic i zrezygnuja :D

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
NK - uwaga na nowy regulamin.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 23, 2010, 23:02:09 »
Ja nie zaakceptowałem nowego regulaminu, ale wiele osób go nie przeczytało...
W sumie ten zapis o możliwości wykorzystania wizerunki itd. w akcjach marketingowych w ramach i po za serwisem jest całkiem ciekawy  :crazy:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
NK - uwaga na nowy regulamin.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 23, 2010, 23:15:25 »
Jak ktos chce zostać gwiazdą, to faktycznie - jest całkiem ciekawy :] ale biorąc pod uwage to ze niektore zdjecia uzytkowników sa dość można powiedzieć prywatne a mimo to dodaja je na publiczna ocene (wśród swoich znajomych)  to i tak watpie zeby byli zadowoleni z tego ze cała polska je obejrzy w ramach marketingu. I to jest wlasnie problem tych nie czytajacych i akceptujacych regulamin w ciemno.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
NK - uwaga na nowy regulamin.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 26, 2010, 20:21:19 »
http://www.wykop.pl/ramka/392772/janusz-weiss-dzwonie-do-pani-pana/

Te zapisy, które wymuszają akceptację przetwarzania danych są niezgodne z prawem, GIODO już rozpoczęło kontrole w NK.

Polecam rozmowy z Weissem, pan prawnik (czy tam prezes) kłamie w żywe oczy mówiąc o tym, że nie trzeba tego akceptować.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
NK - uwaga na nowy regulamin.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 26, 2010, 22:56:55 »
Niedawno był podobno jakiś proces bo facjata jakiegoś zarejestrowanego została wykorzystana bez jego zgody do celów reklamowych. Facet podał nk do sądu i wywalczył kilka tysięcy odszkodowania. Dlatego pewnie jest tam zapis o tym, że wrażamy zgodę na wykorzystanie zamieszczonych danych włączając zdjęcia.

Swoje konto założyłem niedawno tylko po to by czasami zobaczyć jakie zdjęcia wrzucają znajomi, ale po tym jak przedstawili regulamin z takimi zapisami dostałem do ręki argument by je zamknąć. Bez skrupułów i sentymentów zamknąłem i nakazałem usunięcie danych osobowych.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
NK - uwaga na nowy regulamin.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 26, 2010, 23:33:50 »
Brawo dla Janusza Weissa ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy