Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 64554 razy)

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:07:14 »
oooooooo wszechpanująca PO

piterek

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:09:19 »
No to mamy już po wyborach. Lokale zamkniete a teraz oczekiwanie na wieśc jaki złodziej dostał sie do koryta. Powiem tak wygląda na to że PO dostanie sie do koryta. Bedziemy teraz chodzic w porwanych gaciach po ulicy i szukali chleba. Ja przyznam że głosować nie byłem bo po co skoro co wybory jest  coraz gorzej. Była powódz to barany jezdzili by zaswiecic swoim zaangażowaniem a teraz ludzie po kilka dni w tamtych rejonach chleba nie maja bo warzniejsze wybory. Teraz PO doprowadzi że jeszcze w szybszym tempie popadaja te zakłady które nie POich mysli jeszcze nie padły. Kazdy ma prawo sie wypowiedziec i ja własnie to zrobiłem i mam nadzieje ze jest troche jeszcze ludzi którym zalezy na godnym i normalnym zyciu w normalnym kraju. Pozdrawiam wszystkich czytających.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:17:27 »
Wszystko okaże się w praniu.Ciekawa będzie dogrywka 4 lipca.Gratulacje dla obydwu kandydatów,ale i dla Napieralskiego,który zrobił dobry wynik i już widać podchody Bronka i Jarka po jego elektorat.Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-20, 20:18 ]
Proszę na forum mamy wróżkę hahahahahaha
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:24:04 »
Cytat: "piterek"
Bedziemy teraz chodzic w porwanych gaciach po ulicy i szukali chleba.
A co teraz chodzisz jak P.O jest u władzy?Przecież to wybory Prezydenta a nie Rządu.Ale ja w innej sprawie u mnie wczoraj w skrzynce gazetka P.O. a mała być cisza wyborcz.

piterek

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:24:43 »
[ciach]

[ Dodano: 2010-06-20, 20:26 ]
Ale teraz jeszcze bedziemy mieli Prezydenta ze wspaniałej PO . Teraz to bedzie Bangladesz.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:28:51 »
Człowieku,za innych było lepiej?Za PIS.AWS i SLD?Ja się ciągle łudzę,że będzie lepiej i dlatego zagłosowałem.Było napewno wielu niezdecydowanych i mających gdzies,którzy jakby poszli to nie byłoby 2 tury.Nasza młoda demokracja ma jeszcze wiele nauki przed sobą.Co do mojego wieku to małolatem nie jestem i również żyję wystarczająco,żeby sobie wyrobić zdanie.Szanuję wybory innych,a maruderzy którzy nie głosowali ,niech nie marudzą jak to źle,bo mięli okazję a olali.Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-20, 20:30 ]
Widzę wybiórczą pamięć.Ciekawe gdzie byłeś jak bliźniaki były u władzy.Wtedy było Bosko tak?

[ Dodano: 2010-06-20, 20:31 ]
Akurat ty siedzisz cicho,skoro masz w nosie głosowanie i nie narzekaj,bo nie masz prawa.JA też mam pod górkę ,brakuje do 1 zawsze,ale wierze,że w końcu będzie lepiej.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

piterek

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:40:08 »
Prawda zawsze boli. Wes aspirynke by sie lepiej spało hahahahah. dobranoc.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 20, 2010, 20:42:09 »
ja zawsze odnoszę wrażenie, ża naród polski jest bardzo emocjonalny (widać to na naszym forum) :) i wyniki wyborów też są tego wynikiem

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 20, 2010, 21:10:48 »
Widzisz Piterek, że masz prawo glosować, to jest twój przywilej, jeżeli z niego nie korzystasz, to twoja sprawa... ale później nie masz prawa krytykować władzy jaka jest, bo nie ty ją wybierałeś....
A drugiej strony, jak tak bardzo ci się nie podoba nasze państwo... to droga wolna...poszukaj dla siebie dobrego miejsca na świecie.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 20, 2010, 21:17:20 »
Cytat: "jasia"
A drugiej strony, jak tak bardzo ci się nie podoba nasze państwo... to droga wolna...poszukaj dla siebie dobrego miejsca na świecie
I tu Cię popieram jak się nie podoba droga wolna.Najlepiej narzekać i nic nie robić ,wybory be nie iść tak najlepiej .Tylko ludzie tępi i niewykształceni nie chodzą na wybory .A granice są otwarte,szerokiej drogi ;D

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 20, 2010, 23:04:31 »
piterek... albo bierz połowę tego co bierzesz albo zmień dealera... opanuj się człowieku... nie głosowałeś ok... storczyk i jasia nie powiedziały nic złego... a skaczesz jak opętany...

ja głosowałem i zagłosuję w drugiej turze... mój kandydat wylądował na 4 miejscu i teraz moja w tym głowa na kogo oddać swój głos w drugiej turze... postaram się wybrać mniejsze zło jak to określasz... ale w zgodzie z zasadą... pójdę to będę mógł krytykować... nie pójdę nie będę mógł... i tyle... a może coś się zmieni i jeszcze będę dumny z oddanego głosu ?

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 20, 2010, 23:15:00 »
relax, take it easy! ;)
SPZP "Skarb"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 20, 2010, 23:15:10 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "jasia"
A drugiej strony, jak tak bardzo ci się nie podoba nasze państwo... to droga wolna...poszukaj dla siebie dobrego miejsca na świecie
I tu Cię popieram jak się nie podoba droga wolna.Najlepiej narzekać i nic nie robić ,wybory be nie iść tak najlepiej .Tylko ludzie tępi i niewykształceni nie chodzą na wybory .A granice są otwarte,szerokiej drogi ;D


Nie generalizuj bo ja też mogę zaraz napisać, że jesteś idiotką.

A ty piterek wyjdź już.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 21, 2010, 00:04:54 »
Komorowski 39,69 Kaczynski 37,68
Dane z 15 % obwodów
mają się nijak do sondaży jak narazie

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:46:03 »
Wyniki z powiatu polickiego,
i ze Szczecina.

A tak tu niektórzy wieszczyli, że lokalni wyborcy pokażą PO "figę"...
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King