Inne tematy > Strefa kobiet
porodówka w Policach 3
Kuba:
Koniec spamowania - kłódkuję topik ;]
bozka:
ermelinka1 już się chyba przekonała, że ponowne otwieranie tego tematu nie ma sensu. Po mimo moich prób rozwinięcia tego tematu zainteresowanie jest praktycznie zerowe, jestem za zamknięciem.
Nawigacja
Idź do wersji pełnej