Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: farbowanie włosów .  (Przeczytany 7223 razy)

Ally

  • Gość
farbowanie włosów .
« dnia: Marca 11, 2010, 13:24:23 »
cześć. mam do Was kilka pytań :)

1. Sami farbujecie włosy, czy wolicie oddać się w ręce profesjonalisty ?
2. Lepiej od razu rozjaśnić włosy, czy stopniowo pasemkami ?

Aktualnie mam włosy koloru.. rudego. Chciałabym mieć blond, coś w tym stylu :


więc potrzebuje wybrać się do fryzjera naprawdę dobrego , bo nie chce wyjść z niego z płaczem i mieć włosy koloru ... świński blond :| gdzie się wybrać  ? do jakiej pani ? no i ile by mnie taki zabieg rozjaśniania włosów kosztował ?  Pozdrawiam :D

polaca

  • Gość
farbowanie włosów .
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2010, 17:35:43 »
To ze przy tak radykalnej zmianie wlosow musisz sie wybrac do fryzjera, a nie zajac sie tym sama, to jasne...;) ja tez mialam swojego czasu rude..a wlasciwie czerwone wlosy! nie pozostaje nic innego jak "sciagnac" kolor i nalozyc kolejny. ja zmienialam na ciemny braz wiec sprawa byla mimo wszystko latwiejsza... za ten zabieg zaplacilam...300 zloty (bylo to dwa lata temu). zrobilam to w innym miescie, wiec nie moge ci polecic nikogo "u nas". radze jednak bys sie przygotowala na spory wydatek....
trzymam kciuki za nowa fryzurke!

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
farbowanie włosów .
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2010, 22:27:47 »
Sama napewno nie dasz rady :P Wizyta u fryzjera jest nieunikniona :P I oczywiscie jest to duzyyyy wydatek ale też sporo poświęconego czasu, napewno w trakcie jednej wizyty sie nie uda i możesz mieć problem, bo jezeli masz slabe włosy to mogą one nie wytrzymać sciagania koloru, mojej kolezance w trakcie tego zabiegu włosy wychodzily garściami, i z pieknych długich włosow zostaly krótkie i zniszczone. Ja sama chcialam sie zdecydowac na sciaganie koloru ale chyba sie troche boje dlatego stopniowo sobie rozjasniam włosy żeby nie doznały szoku :)