Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowi użytkownicy  (Przeczytany 9009 razy)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Nowi użytkownicy
« dnia: Maja 14, 2010, 11:25:07 »
Ostatnio na forum pojawia się coraz więcej nowych użytkowników, którzy bardzo często bawią się w archeologów i odkopują najstarsze tematy, aby tylko nabić post. Jestem stosunkowo młodym forumowiczem, ale moim zdaniem liczba postów nie świadczy o danym człowieku, więc lepiej zabrać głos rzadziej i powiedzieć coś z głową niż pisać coś na siłę. Co więcej, lepiej włączyć się do rozmowy, czy wymiany poglądów niż raz strzelić coś głupiego i na tym zakończyć swój wkład w temacie. To co wypisują nowi jest uciążliwe (nierzadko też głupie), ponieważ często są to rzeczy niezwiązane z tematem, a to zazwyczaj prowadzi do niepotrzebnego offtopa. Chciałbym zwrócić uwagę administratorów, oraz moderatorów, aby może trochę bardziej rygorystycznie podchodzili do takich osób. Na forum jestem właściwie cały czas, od rana do wieczora, więc zauważyłem, że ostatnio rejestruje się dużo użytkowników - archeologów.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Nowi użytkownicy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 14, 2010, 11:54:30 »
Może forum zyskało na popularności. Po 'incydencie 83' sporo nowych użytkowników się pojawiło i może teraz po prostu zaglądają od czasu do czasu. Tyś jest w miarę doświadczony w te klocki, nieobyty user wpada na forum i pisze w temacie nie zauważając, że ostatni post poleciał rok wcześniej.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Nowi użytkownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 17, 2010, 19:34:48 »
to ja mam pytanie, jestem nowym użytkownikiem, a jednocześnie starym, miałem konto jakieś kilka lat temu (2 lub3), tak się stało, że nie logowałem się może z kilka miesięcy i konto zniknęło, czy dlatego? trochę byłem zaskoczony, że bez żadnej informacji, ale to nic, powróciłem jako nowy-stary użytkownik forum, ale zawsze nawet jak nie uczestniczę w dyskusjach to lubię poczytać, wiele ciekawostek można się dowiedzieć, tak więc forum jest oki ;)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowi użytkownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 17, 2010, 19:42:19 »
W lipcu 2008 wraz z przebudową forum była wyczyszczona baza danych ;). I od tamtej pory userzy zmuszeni byli na nowo założyć konto.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

melka

  • Gość
Nowi użytkownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 17, 2010, 19:54:16 »
ja mam mało postów ale czytam często niezalogowana, upsss
ale chyba nie liczba postów powinna mnie martwić?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowi użytkownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 17, 2010, 19:58:20 »
Mało aktywne konta nie są usuwane - jedynie te które nie zostały aktywowane - tzn nie został kliknięty link w emailu zwrotnym przy rejestracji :). Także nie masz czego się martwić :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy